Janvāra favorīti.

Hey, hey 1. februārī, apsveicu jūs ar ķīniešu jaunā jeb koka zirga gada iestāšanos, haha. Janvāris izrādījās diezgan sapringts mēnesis, jo skolas darbiem līdz vakardienai bija jābūt gataviem. Man izdevās, tāpēc šajā vīkendā varu uzelpot un BEIDZOT ierakstīt te kādu rakstiņu.

Šodien par janvāra favorītiem. Man ir prieks, ka daudziem atviegloju Ziemassvētku dāvanu izvēli, tāpēc šogad no skaistumlietām saņēmu īpaši daudz kā jauka, no kā daļa šī mēneša laikā ir nokļuvusi favorītu sarakstā, bet daļa pat vēl nav tikusi pie pirmā iespaida radīšanas. Īpaši dāvanas priecēja tāpēc, ka visu šo mācību gada laiku esmu sev uzlikusi nu tādu pamatīgu spending ban, kura laikā esmu nopirkusi tikai dažas lietiņas. Šī svētku sezona lika sajusties patiešām blessed, jo tiku pamatīgi lutināta ar priecīgām lietiņām [notikumiem, sajūtām, ne dāvanām]. 2014. gads jau strauji iet uz priekšu, tāpēc laika ir maz, favorītu daudz, labāk ķeršos beidzot klāt pie skaistumlietām un dziesmu saraksta.

Image

Superdrug The little pink tin lūpu balzāms. Daļa Secret Santa davaniņas. Ja godīgi, sākumā biju skeptiski noskaņota, likās, ka būs vnk parasts balzāms un neko nedos, bet visu mēnesi nostāvēja uz plauktina blakus gultai, kur daudz uzturējos, jo tur tapa gandrīz visi skolas darbi. Brīžos, kad lūpas bija vēja sapūstas, šis palīdzēja mazināt sūrstēšanu. Dīvainā kārtā pārsteidza. Vienīgi liekas, ka rada mutē rūgtu garšu, bet piedodu, jo lieku tikai vakaros. Labi, ka bundžiņa ir pietiekami liela, lai nevajadzētu bakstīt balzāmā ar pikstiem. Bet liekas, ka tā nekad neiztukšosies. ;D

AVON Nailwear pro+ [Noir emerald]. Šo man atdeva, jo māsīcai šķita, ka viņai nepiestāvēja un ne visai patika. Lai gan pašai bija līdzīga no Flormar, uztvēru šo kā jauku dāvanu, jo nebiju arī nekad mēģinājusi nevienu AVON laku. Ja atmiņa neviļ, tad tikai vienu reizi uzlakoju ko citu [klasisku franci], izņemot šo, jo bija pierasts, tonis ir atbilstošs sezonai [vēl piemērotāks būtu Ziemassvētkiem] un vietā ir teiciens: “Kā iesāksi, tā pavadīsi”, acīmredzot, Jaunā gada sagaudīšana ar šo uz nagiem nospēlēja lielu lomu. Interesanti, ka Jaungada naktī saņēmu arī izteikumu: “Tev ir interesanta nagu laka!” no viena puiša. ;D Varbūt atrādīt?

Catrice Allround konsīleru palete. Vēl viena daļa no Secret Santa. Ja neskaita zaļo un vistumšāko bēšīgo, tad šī ir superīga palete sniegbaltītei ar nevienmērīgu sejas ādu. Pati noteikti nekad bebūtu pirkusi, jo, skatoties veikalā, likās, ka konsīleri būs grūti izsmērejami utt, bet es maldījos. Tie ir krēmīgi, viegli izpludināmi ar otu, bet dodu priekšroku pirkstu siltumam. Rozā palīdz ar zilajiem riņķiem, pats gaišākais ir labs izgaismotājs un otrais gaišākais – ikdienas steigas variants. Paleti lietoju gan uz Jauno gadu, gan darba interviju, gan ikdienā.

Essence Guerilla gardening lūpu krēms [01 Missin flower]. Savas švakās noturības un vasarīgā toņa dēļ tika aizmirsts kosmētikas kastē, bet nesen atkal atcerējos, ka drīz tam beigsies termiņš, paņēmu un, mājās esot, ar to paspēlējos. Iepatikās, un sapratu, ka vēsie koši rozā laikam ir tie, kas man piestav vislabāk. Patīk, ka tomēr nav pilnīgi matēts un atstāj nelielu spīdumu, jo spīdumu likt vēl šim pa virsu izvairos. Kāpēc ikdienu neatsvaidzināt ar kaut ko košu? Vienīgi šalle pāri degunam nemudināja uz biežu lūpu krāsu lietošanu.

Image

LUSH Mask of Magnaminty. Pirmais Lush produkts pēc ilga laika pātraukuma. Dāvana no draudzenes. Izskatās jau, ka apakšā zemteksts “Lūdzu, tev pret pumpām!” ;D Bet ļoti sapriecājos, jo patika Lush svaigā Cupcake maska un šai derīguma termiņš vairāk par mēnesi ilgāks. Nesen teicu, ka saku māliem “Atā!” uz ilgu laiku, bet šī maska nerada nekādu pretreakciju. Nesausina, mazliet palīdz pret izsitumiem un atvēsina [jap, kad ārā ir -15 grādi un nav pat motivācijas līst ārā no segas kūniņas, jo, izkustoties pat pa 2cm, liekas, ka istabā ir Aļaska] ;D. Smaržo pēc zobupastas, sajūtas tādas pašas kā, uzliekot zobu pastu [labi palīdz kā spot treatment, btw] – auksta, mazliet kodīga. Vasarai šī būtu ideāla.

Manhattan Liquid Blush. Lūpu un vaigu tinte. Dienās, kad ir gludas, labi mitrinātas lūpas, šis izskatās superīgi – viegls sarkanums, dabisks izskats un laba noturība. Piestāv ziemai. Uz vaigiem gan ne visai patīk, neesmu vaigu sārtumu cilvēks. Lai lūpas atgūtu krāsu un dzīvīgumu, bet, negribot parādīties darba intervijā ar pamanāmu lūpu krāsu, palīgā nāca šis. Šeit pavecs raksts. Patīk, ka var panākt vieglu sarkanu toni, bet, labi pacenšoties, tikt arī pie spilgtākām sarkanām lūpām. Vēl mazliet spīdums pa virsu – un gatavs.

Beautyshop skrubis “Good luck!” Dāvana. Pagaidām lietots tikai vienu reizi, bet atstāja labu iespaidu. 1. Bieza konsistence, daudz skrubējošo cukura graudiņu. 2. Dabīgs sastāvs [brīnos, ka ar tādu sastāvu tā derīguma termiņš ir 12 mēneši] 3. Spēcīga smarža, kas visu dienu saglabājas [citiem tas var nepatikt, jo apslāpēs smaržūdeņa aromātu, bet es iztiku pat bez tā]. 4. Mitrinošs. Uz sejas gan neriskētu lietot, bet ziemas mīnusos naktī Vecrīgā pēc šāda, eļļām bagāta, skrubja lietošanas, par ādas sausumu sūdzēties nevarēja. Biezā eļļas kārtiņa paliek uz ādas vēl laiku, bet vēlāk iesūcas. 

Tas bija ilgi, bet šis bija janvāra mīļāko produktu apkopojums. Laiks dziesmām. Šomēnes pleiliste īpaši gara [filmas soundtracku un garastāvokļa ietekmē; nezinu, kā jums, bet manā mūzikas gaumē jau ienāk pavasaris ar man neraksturīgām dziesmām. Sīkāk neraksturošu, bet varbūt [turu īkšķus] atradīsiet ko sev piemērotu. :]

Livingston – Go

Lostprophets – Where We Belong

Two Door Cinema Club – Something Good Can Work

Sliimy – Wake Up

Lucky Elephant ‘Edgar’

Savage Garden – Crash and Burn – šis gan ir smieklīgi ;DD

Prāta vētra – Tavas mājas manā azotē – ja dzirdētu mani ejam pa ielu un dziedam, tad šī būtu tā dziesma, ko visbiežāk nāktos dzirdēt.

Prāta Vētra – Mans Draugs

Tas no manis šodienai arī ir viss. :] Ceru, ka šis tas ieinteresēja! Ja ir kādi jautājumi, droši! :]

Atā!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s