Mīļo dienasgrāmatiņ, tā esmu es, Marta!

Sveika, lasītāj!

17817972_279033635858152_6696278052290166784_n.jpg

Varbūt tas sākās, kad bērnībā paslēpos zem galda ar mammas rozā lūpu krāsu, nosmērēju sev pusi sejas un viņai teicu: “Redzi? Es uzlūpoju!” vai tomēr, kad devos pie jau pieaugušajām draudzenēm – kaimiņienēm, kas palīdzēja pildīt manas jau tā laika meitenīgās kaprīzes un ne tikai radīja manī vēl līdz šim pastāvošu mīlestību pret oranžu lūpu krāsu, bet arī šad tad uzdāvināja pa kādām acu ēnām.

Varbūt tas viss sākās, kad, dzīvojoties mājās un nesocializējoties ar bērnu dārza bērniem, bet gan tikai ar savu suni, vienatnē lūkojos pēc visa kā, ko varēja atrast mammas kosmētikas plauktā, vai tomēr kad piektajā klasē sāku kļūt par mazu rebeli un lietot tumšu toņu acu ēnas un skropstu tušu, pastāvīgi šo faktu slēpjot no mammas.

Varbūt tas sākās ar agro tīņu gadu alternatīvajiem [lasīt – “pokemonu”] laikiem, kad melns acu zīmulis bija must-have un youtube video sāka aizpildīt manu ikdienu un mācīja kļūt par vēl lielāku rebeli.

Jūs uzminējāt – tā aizsākās mana aizraušanās ar kosmētiku.

Un ar gadiem – veseliem astoņiem – tā ir tikai kļuvusi daudz lielāka un jau ir pāraugusi teju vai dzīvesveidā.

Un tāpēc šajā mīlestībā es vēlos dalīties ar Tevi, daŗgā lasītāj, jo tikai Tu esi iemesls, kādēļ to daru, un Tu mani iedvesmo!

Tāpēc ļoti ceru, ka izbaudi laiku, ko pavadi, lasot manas mazliet bezsakarīgās, bet tomēr ar centību izteiktās domas par to, kas atrodams veikalos, jo Tu, ja jau esi šeit, to vēlies uzzināt vairāk, nekā cilvēki, ar ko saskaros ikdienā!

Enjoy your stay!

Ja nepieciešams, raksti uz e-pastu:

martaxm@inbox.lv

un meklē instagramā un snapchatā kā

chillovina

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s