Parunāsim par… | “What am I supposed to do now?”

Čau! Pat īsti vēl nezinu šī raksta mērķi [tāds impulsīvais], bet mēģināšu kaut kā sakopot.. Šodien devos un skolu un nācu no tās, kā parasti, ja nav slinkums vai ļoti auksti, ar kājām, izbaudot jauko un saulaino, un salīdzinoši silto laiku, visu ko pārdomājot. Brīžos, kad eju pa ielu un nedungoju kādu Prāta Vētras dziesmu, es vai nu sarunājos ar sevi [piemēram, šodien skaitīju, cik nejēdzīgi daudz lūpu balzāmu un mitrinošo krēmu ir manā kolekcijā], vai domāju – skaļi vai pie sevis. 

Image

 

Viena no šīs dienas domām bija, atceroties Amarixe [no youtube] teikto, ka janvārī un februārī ir grūti saprast, ko darīt ar savu izskatu. Ir rudens ar dabiskiem toņiem, ir Ziemassvētku laiks – tad ir zelts, sudrabs, sarkanas lūpas, mirdzumi, glitteri un viss pārējais, ir pavasaris – rozā, persiku, pasteļtoņi u.c., bet, ja tā padomā, tad tiešām – ko lai dara tagad? Februārī. 

Ievēroju, ka pēdējās dienās ļoti sekoju garastāvoklim. Ja slikts, tad nekrāsojos, ja labs garastāvoklis, bet laiks ir apmācies, tad uz lūpām ir kas viegli sarkans. Šodien gandrīz, gandrīz.. uzliku savas pavasara brilles ar puķītēm, ko izrotāju pati – šeit [nebiju ņēmusi rokās kopš vasaras] – un uzkrāsoju rozā lūpu spīdumu. 

Atceroties pagājušo gadu, var jau nojaust, kā laikapstākļi mainīsies februāra un marta laikā, kad pēc jaukām saulainām dienām atkal saradīsies mākoņi un sāks snigt, bet it kā jau tā vairs nebūs ziema, bet ko tajā brīdī darīt ar iekrājušos pavasara iedvesmu? Un ko ņemt – rozā vai sarkanu? Vai vispār neko, jo nav garastāvokļa?

Zināju, ka tālu netikšu ar šo rakstu. ;D Iesprūdu.

Protams, sezonu noteiktie toņi un kosmētikas izvēle ir tikai tāds pieņēmums, jo kāpēc gan tumši sarkanas lūpas nekrāsot vasarā, bet rozā pasteli ziemā? To var. Viss atkarīgs no noskaņojuma, bet šodien sapratu, ka ar savu korallīgo spīdumu šodien, 6. februārī, pavasari neatvilināšu ātrāk, un manā prātā vilnas dūraiņi un ziemas mētelis nesaskan ar košām lūpām. 
Pirms dažām dienām biju uz kalnu un pirmoreiz uzkāpu uz snowboarda dēļa un tikko vēl sapņoju par Alpu kalniem, bet šodien jau galvā pavasaris un domāju par piknikiem parkā un kruīza ceļojumiem. Nē, kkas neiet krastā.

Traka pasaule, ne? [oh, irony]

Un vispār nav tā, ka man prātā būtu tikai kosmētika. Runa ir arī par daudz ko citu. Par sezonām un iedvesmu kā tādu.

Pēc kādiem toņiem un kurai sezonai raksturīgiem produktiem Tu šajās dienās un mēnešos sniedzies visbiežāk? Dod idejas! Vai Tev arī mēdz būt šādas mini eksistenciālās krīzītes no rītiem pie kosmētikas galdiņa?

Ceru, ka nejūties iztērējusi savu laiku, lasot manu bezsakarīgo domu izklāstu. ;D Līdz citai reizei!

7 thoughts on “Parunāsim par… | “What am I supposed to do now?””

 1. Es sāku sniegties pēc spilgtajiem toņiem! Nesen piebeidzu vienu, neitrālas krāsa lūpeni, un ceturdien pat atļāvos izkāpt no savas komforta zonas un uzrkāsoja spilgti rozā lūpu krāsu. Reti krāsoju rozā lūpas, bet kaut kāda iedvesma uznāca..:)

  no džemperiem gan vēl netaisos atteikties!;D

 2. ar mani ir tā, ka mani neietekmē laikapstākļi, bet gan laika daudzums un miega daudzums, kas ir manā rīcībā. darbdienās visbiežāk aprobežojos ar tonālo un skropstu tušu (jā, jā un es vēl sevi saucu par blogeri, kas raksta par skaistumlietām :D), jo nav laika nekam vairāk un miegs arī bezgala nāk (es ceļos pašā pēdējā brīdī), savukārt brīvdienās, ja ir paredzēts kaut kur iet, taisos lēnām un pamatīgi – viss komplekts sejai.

  bet esmu pamanījusi, ka man pēdējā mēneša laikā velk uz sārtām, rozīgām lūpu krāsām. Respektīvi, lūpas es izceļu, neaiztiekot acis īpaši. laikam gribās tās krāsas dzīvē. 🙂

  1. Haha, pārspēj šito – tuša un konsīleris. ;D – slinkās meitenes, kas vienmēr aizguļas, atzīšanās. ;D Bet tā jau ir.
   Iepriekšējo gadu krāsojos gandrīz katru dienu tā pa smuko, bet tagad saprotu, ka lielāks priekš ir tomēr šad tad uzkrāsoties smuki, lai nepaliek par rutīnu.
   Tev taisnība. Laikam tas ziemas drūmums ir garlaikojis tik ļoti, ka roka pati sniedzas pēc kā koša, spīdīga vai netipiskāka. Tāds jau tas pavasara tuvošanās laiks ir.

   1. un tad vēl jācer, ka tajā bezkosmētikas dienā nesatiksi nevienu, kura priekšā tomēr gribētos izskatīties nedaudz vairāk uzpostai 😀

    tieši tā – ja krāsu nav apkart, tad jārada tās pašam 🙂

 3. Mana mini depresija uzradās tad, kad ādas problēmu ārstēšanas laikā es absolūti neko nedrīkstēju likt uz sejas no dekoratīvās kosmētikas. Un tas man bija īsts pārbaudījums!
  Man likās, ka es esmu kā kaila, un visi cilvēki tev pievēršs uzmanību, bet patiesībā es gluži mirklī pazaudēju savu pārliecību pār sevi.
  Es jutos tik nelaimīga un apkaunota, ka pagāja tikai nedēļa līdz pieradu un sapratu, ka tas viss ir tikai manas crazy iedomas, un ka visiem patiesībā ir vienalga.
  Bet vienu es varu pateikt, tas ievelk – nekrāsoties. Es vispār esmu no cilvēkiem. kam patīk pavadīt laiku pie spoguļa, bet tad, kad es to nevarēju darīt man bija tik daudz brīva laika no rīta un man palika vienalga, ka man ir tumši loki zem acīm, nedaudz pūtītes, redzamas poras u.c.
  Bet, tagad es drīkstu krāsoties jau, es sevi lēnām radinu atkal pie tā, ka nekā uz pasaules tomēr nav labāka par jauku ikdienas grimu, kas paceļ ne tikai pārliecību pār sevi, bet arī liek justies kā cilvēkam pelēkajā masā.

  1. Hey! Pilnīgi piekrītu. Mēs pierodam pie domas, ka no rīta varam ilgāk pagulēt, taču citreiz pašpārliecinātība ir vērtīgāka par to pusstundiņu ilgāka miega un otrādi. Kopš sāku augstāko izglītību, ir palicis diezgan vienalga, jo agrāk saņēmu komplimentus par grimu un bija iedvesma, bet tagad reti kurš pievērš uzmanību. No vienas galējības otrā, arī nav labi. Prieks, ka vari atkal krāsoties. Atceros, ka pavasarī mocījos nedēļu ar miežagraudu. Gandrīz sajuku prātā. ;D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s