Turpinu sēriju: jaunumi kolekcijā. Nr.3. Šoreiz sejai.

ImageGarnier BB krēms jutīgai ādai. Pirms gada iegādājos parasto Garnier BB krēmu. Sākumā – pavasarī un vasarā – bija labi, bet rudenī jau vairs pilnīgi nevarēju paciest toņa nepiemērotību, tāpēc atbrīvojos no tā. Kā arī biju ievērojusi, ka tas izraisa alerģisku reakciju uz manas ādas [a.k.a pumpas], nospriedu, ka manai ādai nepatīk BB krēms tajā esošā SPF 25 dēļ, tāpēc par tādu aizmirsu līdz pēdējām Trakajām Dienām, kad izdomāju pamēģināt šo pašu BB krēmu jutīgai ādai [samaksāju tikai 4ls] un pēc vairāku reižu lietošanas varu teikt, ka ir daudz labāk nekā iepriekš. Acīmredzot, lielākoties alerģisko reakciju izraisīja smaržvielas. Diemžēl man parastā BB krēma smarža patika. ;D Būtībā krēmu nopirku tā SPF dēļ, jo beidzot ir silts un saulains, kā arī tā labā klājuma dēļ.
Kopumā, kā jau pagājšgad, esmu apmierināta gan ar to, kāds ir BB krēma klājums, gan ar tā mitrinošo iedarbību.
Vērtējums: ♥♥♥♥ un 65% [par ko -35%? par to, ka sastāvā ir metilparabēns. Tikai viens no parabēniem, bet tomēr..]

Maybelline Dream Satin liquid tonālais krēms. OMG! Mīļākais līdz šim lietotais tonālais krēms [pārspēj vairāku gadu garumā iecienīto Rimmel Stay Matte]! Pirmkārt, jau tāpēc, ka pēc ilgiem laikiem beidzot atradu perfekto toni [010 Ivory], kas atbilst manai ādai. Tam ir vidējs coverage, bet ar divām kārtām krēma man pietiek, lai iegūtu vēlamo klājumu. Dozators vienā reizē izspiež tieši tik daudz produkta, cik vajadzīgs. Tam ir ļoti maiga tekstūra [jau nosaukumā teikts – satin ;D], ko pat var just, to uzklājot ar stipple otu. ;D Un vislielākais pluss – nerada ādai problēmas, kas izpaužas kā pumpu rašanās. Iegādājos pa ~ 5.50ls uz atlaidēm kkad aprīļa sākumā.
Vērtējums: ♥♥♥♥♥

Image
Farmasi Foundation stick. Šo atradu tajā jaunajā veikalā uz Brīvības ielas pie pie Dailes teātra pa 0.69ls. Iepatikās tā forma, jo steigā vai ārpus mājas var ātri un vienkārši uzklāt, neizmantojot otu. Labi pludinās un neatstāj pierādījumus, ka tas ir bijis zīmuļa formā. Attēlos izskatās diezgan oranžīgss, bet tonis [02] tam ir tāds pats kā manam Essence Cover stick korektoram tonī 05, uz sejas ādas izpludinot izskatās labi. Vienīgais lielais mīnuss – tā sastavā ir veseli pieci parabēni!

Vērtējums: ♥♥♥ ar pusi. Ja nebūtu parabēnu, šis būtu viens no maniem mīļākajiem produktiem.

Image

Image

Manhattan Liquid Glow un Liquid Blush. Izgaismotājs un vaigu sārtums. Šos abus izdevās noķert “Ķērienā” laiciņu atpakaļ pa 0.30ls un pa 0.60ls, un ar abiem produktiem esmu diezgan apmierināta. Izgaismotājs tagad ir neatņemama rutīnas sastāvdaļa, jo dod vaigu kauliem ļoti glītu spīdumu, kas īpaši labi izskatās šajā jaukajā un saulainajā laikā. Vaigu sārtums, manuprāt, pēc toņa vairāk piemērots aukstajiem gadalaikiem, kaut arī šķidrie / krēmīgie produkti ideāli der vasarai. Bet šim sārtumam ir ļoti dabisks tonis, kas dod pa īstam nosarkušu vaigu efektu. ;D
Noturība – izgaismotāju skolas dienas vidū vairs nemanu tikpat daudz kā no rīta, bet ar līdzīga toņa shimmerīgām ēnām vai ar izgaismotāju pūdera formā turēšanās ilgumu var pagarināt. Vaigu sārtums man turas visu dienu, jo tas darbojas kā stain / tint. Uzklājot tas uz laiku nokrāsos pirkstu galus, bet kopumā tas ir viegli lietojams. Salīdzinājumā ar līdzīgu produktu, ko arī nesen iegādājos, – Essence vaigu sārtuma želeju no Twilight kolekcijas – šo var oficiāli lietot arī lūpām. Dod dabisku, rozīgi sarkanīgu toni, taču nedaudz sausina lūpas. Labi izskatās dažās kombinācijās ar lūpu spīdumiem.
Vērtējums katram produktam: ♥♥♥♥

Image

1 thought on “Turpinu sēriju: jaunumi kolekcijā. Nr.3. Šoreiz sejai.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s