Remington Keratin Therapy Pro matu taisnotājs.

Vai nav forši saņemt kaut ko bez maksas? Labi, uzskatīsim šo par retorisku jautājumu. Protams, ka ir! It īpaši, ja par to būtu bijis jāmaksā diezgan paliela summiņa. Tā, nu, mamma, pateicoties Syoss matu krāsu iegādei, laimēja Remington Keratin Therapy Pro matu taisnotāju jau labu laiku atpakaļ – janvāra sākumā. Un, protams, es aizmirsu par šī melnraksta esamību un gatavoju rakstu publicēšanai tikai tagad. ;D

Lai gan jau ilgu laiku ikdienā uzticīgi lietoju citu Remington taisnotāju [kurš savukārt man kalpo jau 3 ar pusi un vairāk gadus, kas pierāda, manuprāt Remington firmas produktu augsto kvalitāti], protams, vairākas reizes izmēģināju arī šo.

Īsumā, ko par to saka ražotājs:

“Sagatavojieties taisnošanai bez mazākās vainas sajūtas ar Keratin Therapy Pro taisnotāju – augstāko sasniegumu matu aizsardzībā. Šajā satriecošajā taisnotājā ir apvienotas Advanced Keratin Ceramic plāksnes un ekskluzīvais karstumaizsardzības sensors, kas kontrolē mitruma līmeni un optimizē temperatūru. Rezultātā jūsu mati ir veselīgāki, spēcīgāki un par līdz 57% vairāk pasargāti pret bojāšanos un lūšanu”

Video par visu Remington Keratin Therapy Pro līniju.


Taisnotājam pieejamas piecas taisnošanas temperatūras, sākot no 160 grādiem līdz pat 230, bet, kā jau minēts aprakstā, tā karstumaizsardzības sensors pārbaudīs matu mitruma līmeni un pielāgos nepieciešamo temperatūru, kas neļaus matus pārlieku pārkarsēt. Ražotājs saka, ka uzkarst aptuveni 15 sekundēs. Pati neesmu laiku uzņēmusi, jo, kad tas ir uzkarsis, tas dažas reizes nopīkst. ;D

Tā kā tāpat taisnoju matus mazākajā piedāvātajā temperatūrā [160 grādi], neievēroju taisnotāja iedarbību temperatūras pielāgošanai matiem, bet arī šajā temperatūrā mati taisnojas ideāli. Tie ir gludi un bez maziem gaisā stāvošiem matiem. Var just arī to, ka taisnotāja virsma viegli slīd gar matiem, un tie nekur neaizķeras un nelīp, tieši tāpēc arī mati ir savaldāmi un gludi.

Taisnotājam virsma [tā, kura ir ārpusē un nav karsta] nav klāta ar matētu vai gumijīgu, neslīdīgu materiālu, tāpēc perfekti piemērots tām meitenēm, kas mēdz savus matus lokot, izmantojot taisnotāju, jo mati neķeras un nepinkojas.  Pati arī izmēģināju, kaut arī čirkas, kā jau dabīgie mati, ne visai iet pie sirds. ;D Bet sanāca glītas, diezgan ciešas lokas, kas ir arī diezgan gludas.

Līdzi nāk arī diezgan glīta bēšas krāsas taisnotāja ceļojumu soma!

remington_s8590_keratin_therapy_pro_3

Ja meklē jaunu taisnotāju, iesaku pameklēt veikalos vai internetā šo.

Iegūsi perfekti taisnus, zīdaini gludus matus, kas tiks pasargāti no lielā karstuma. Protams, nekas jau tur veselīgs nav, būtu jālieto aizsargājošs līdzeklis, bet kopumā labs un matiem labvēlīgs taisnotājs ar glītu dizainu, samērā mazu svaru un vairākām matu struktūrām piemērotu temperatūru amplitūdu.

Vērtējums: ♥♥♥♥♥ man tiešām nav nekā slikta, ko teikt.

3 thoughts on “Remington Keratin Therapy Pro matu taisnotājs.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s