Empties! Nr.1 un lielā pavasara tīrīšana

Visu ziemu kolekcionēju tukšos iepakojumus, bet, sākoties lielajai pavasara tīrīšanai, atbrīvojos arī no ļoti daudz kā, kas bija sakrājies un bezsakarīgi stāvēja starp visu pārējo. Tagad atliek tikai uzrakstīt rakstu, lai beidzot no šī visa atbrīvotos. ^^

Image

Dove repair therapy Color repair kondicionieris. Nav gandrīz nekā slikta, ko teikt par Dove produktiem. Šis kondicionieris, kas laiku bija ikdienas matu kopšanas sastāvdaļa, labi palīdzēja matiem atkopties pēc krāsošanām.
Vērtējums: ♥♥♥♥♥. Vai pirkšu atkārtoti? Iespējams, bet varbūt tad, kad izlietošu pašreizējos kondicionierus, kas iekrājušies.

John Frieda Frizz-ease Straight ahead šampūns. Dabīgi man ir mati, ko var saukt par frizzy. Kad lietoju šampūnu, varēja just atškirību – tie nebija tik spuraini, kļuva viegli ķemmējami un taisnojami.
Vērtējums: ♥♥♥♥♥ Vai pirkšu atkārtoti? Varbūt.

Dove Balance therapy šampūns. Atcerējos, kas man nepatika daudzos Dove produkties – tie smaržo pēc ziepēm. Daži vairāk, daži pavisam traki, bet visi ļoti labi mitrina matus.
Vērtējums: ♥♥♥♥♥ Vai pirkšu atkārtoti? Iespējams, bet drīzāk, ka nē.

Image

Fa Cream & Oil Silk & Magnolia šķidrās ziepes. Šis bija jau otrais iepakojums. Sākumā ļoti patika, kā smaržoja, tāpēc laiku lietoju arī dušas želejas vietā, bet pēcāk ļoti apnika.
Vērtējums: ♥♥♥♥♥ [tās tomēr ir tikai ziepes ;D]. Nebija iebildumu, bet šaubos, vai pirkšu atkal.

Dove visible care softening cream body wash. Pārsteidza tas, ka nezmaržoja kā daudzi matu produkti – pēc ziepēm. ;D Smarža – mazliet dīvaina, ātri apnika, tāpēc šaubos, vai pirkšu atkārtoti, kā arī ir vēl mazais iepakojums. Dušas želeja ir mitrinoša, gluži kā rakstīts uz iepakojums.
Vērtējums: ♥♥♥. Ir parabēni.

Himalaya Nourishing Skin cream. Šis ir jau trešais iepakojums, no kuriem viens bija lielā izmēra. Kad pirmo reizi sāku lietot, ļoti, ļoti uzlaboja ādas stāvokli, jo, atzīšos, ļoti ilgu laiku nelietoju mitrinošu krēmu, jo biju maza un domāju, ka par jaunu esmu, lai tādu lietotu. ;D
Nesen atklāju, ka sastāvā ir parabēni, tāpēc laikam vairs nepirkšu, kaut arī ļoti patika gan kā sejas, gan kā ķermeņa krēms.
Vērtējums: ♥♥♥♥

Image

Trīs iepakojumi mitro salvešu kosmētikas noņemšanai. Šīs jau jūs gan jau esat redzējušas senākos rakstos. Vēl joprojām favorītes. Pērku veikalā JYSK tikai pa 49 santīmiem.
Vērtējums: ♥♥♥♥♥

Divi iepakojumi mitro salvešu kosmētikas noņemšanai – Babuška Agafija. Pirku veikalā Eurokos jau laiku atpakaļ. Nezinu, kur vēl var dabūt. Iespējams, ka veikalā Siberica, bet neesmu meklējusi. Bija lētas – 35 santīmi, bet nenoņēma kosmētiku tik labi kā tās, ko lietoju pašlaik. Smaržoja gan tīri labi.
Vērtējums: ♥♥♥♥

Kaut kādas Extra pure & soft mitrās salvetes kosmētikas noņemšanai. Šīs smaržoja dīvaini, bet ne slikti, pašas salvetes bija labas – tām bija rieviņas, bet kosmētiku noņēma ļoti slikti.
Vērtējums: ♥♥ Pirku veikalā Eurokos, bet nezinu, kur vēl varētu atrast, tāpēc nepirkšu.

Image

Dzintars Be trendy tīroša maska problemātiskai sejas ādai – divi iepakojumi, trešo pašreiz lietoju. Esmu jau uzrakstījusi rakstu par šo. Spied šeit, lai izlasītu.
Vērtējums: ♥♥♥♥♥ Ik pa laikam nopērku.

Mineral flowers dienas krēms. Paraudziņš. Šo pēc pirkuma divus mēnešu atpakaļ atradu iepirkumu maisiņā, un tas bija diezgan patīkams pārsteigums. Sākumā nevarēju izturēt rožu smaržu, bet tad pieradu, un tad man pat iepatikās. Izlietoju, cik vien iespējams, jo ļoti patika un labi mitrināja ādu no rītiem pirms tonālā uzklāšanas.
Vērtējums: ♥♥♥♥♥ Vai pirkšu pilno iepakojumu? Apsveru šādu domu. Paraben free!

Rimmel Stay matte tonālais krēms. Testera izmēra iepakojums, ko iegādājos “Ķērienā”. Tik mīlīga, maza tūbiņa. ;D Jā, šis bija mans mīļākais tonālais krēms jau no kādas 8. klases. Labi maskēja, ilgi turējās, matēts. Diemžēl sāka sadalīties. Vienīgais, kas mazliet, mazliet traucē – smarža.
Vērtējums: ♥♥♥♥♥ Vai pirkšu atkal? Nezinu, visdrīzāk, ka nē. Tagad favorīts ir Maybelline Dream satin liquid.

Image

Red cherry mākslīgās skropstas #747S. Divi iepakojumi. Vienīgās līdz šim normāli lietotās mākslīgās skropstas. Iepakojumā izskatās diezgan dabīgas, bet man izskatījās diezgan dramatiski, bet, kad lietoju tās Žetonu vakarā, saņēmu ļoti daudz komplimentu. Izskatās satriecoši, tiešām. ;D
Vērtējums: ♥♥♥♥♥ Cena 2.80ls, visticamāk, ka pirkšu atkal, ja neizdomāšu izmēģināt ko vēl dramatiskāku.

Essence I ♥ Stage acu ēnu bāze. Šo neizlietoju līdz galam, bet tā manā kolekcijā bija jau vairāk par gadu, tāpēc sapratu, ka jāatbrīvojas. Patika, ka maskēja sīkos asinsvadus uz plakstiņiem. Laba acu ēnu bāze ikdienas lietošanai, kas nepieciešamības brīdī vareja darboties arī kā konsīleris. ;D Pašlaik favorīte ir e.l.f. acu ēnu bāze, tāpēc šaubos, ka pirkšu šo vēlreiz.
Vērtējums: ♥♥♥♥

Essence Stay natural konsīleris. Tas bija šoks, kad pienāca tas rīts, kad tūbiņa pēkšņi bija tukša, jo bija ļoti pierasts. Samērā labi maskēja tumšos lokus zem acīm, bet nebija, tā teikt, cakey. Nedomāju, ka pirkšu vēlreiz, mēģināšu ko citu.
Vērtējums: ♥♥♥♥

Maybelline Great lash skropstu tuša. Brūna. Nelietoju gandrīz vispār. Izžuva. Nelietoju, jo dodu priekšroku lielām, apjomu palielinošām otiņām [tā sauc? ;D].
Vērtējums: ♥♥♥ Nepirkšu.

Essence Volume boost skropstu tuša. Šī laiku bija mana favorīte. Patika, ka varēju likt kaut vai piecās kārtās, bet neveidoja kamoliņus. Diemžēl uz beigām sāka izžūt un birt uz vaigiem, bet priekš cenas, manuprāt, ļoti laba skropstu tuša.
Vērtējums: ♥♥♥♥ Nezinu, vai pirkšu atkal, jo ir tik daudz citu tušu, ko varbūt pamēģināt, bet tagad favorīte ir cita.

Image

Prokudent mutes skalojamais līdzeklis. Zilā krāsā. Nudien priecājos, kad lietoju to pēdējo reizi. Apnika. Pirmajās reizēs lietojot, likās, ka dzeru spirtu tīrājā. Acis asaroja, tāpēc pēc acu uzkrāsošanas nederēja. ;D Darbu darīja labi, bet, vai vēlreiz pirkšu, visticamāk, ka nē.
Vērtējums: ♥♥♥

Splat Biocalcium zobu pasta. Nemanīju, ka baltina zobus, kā rakstīts uz iepakojuma. It kā profesionāla. Garšoja labi, bet likās kā parasta zobu pasta.
Vērtējums: ♥♥♥♥

Čistaja linija sejas krēms ar asinszāli. Arī no šī krēma centos izdabūt ārā visu iespējamo, ka pat tas dažbrīd kļuva sāpīgi. ;D Smarža – dabīga un neuzkrītoša. Āda tika mitrināta, bet tā jau parasts dienas krēms. Lietoju arī, sajaucot ar tonālo, jo padarīja to vieglāku un gaišāku.
Vērtējums: ♥♥♥♥ Šaubos, ka pirkšu vēlreiz, jo, ja nemaldos, ir parabēni.

Image

Lilibe vates kociņi. Jau esmu runājusi par šiem. Labi noder, uzklājot no rītiem kosmētiku.
Vērtējums: ♥♥♥♥♥ Jau nopirku vēl vienu iepakojumu.

CNBC šķīdums nagu lakas noņemšanai ar nātru eļļas ekstraktu. Lētais variants. Lai noņemtu nagu laku, bija ilgi jāpūlas, īpaši grūti bija ar glitteru nagu laku, bet kaut kā jau izdevās.
Vērtējums: ♥♥♥ Atkārtoti nepirkšu.

Neutrogena higiēniskā lūpukrāsa. Ziemā visu laiku atradās mēteļa vai jakas kabatā. Viena no mīļākajām higiēniskajām.

Nivea higēniskā lūpukrāsa – Velvet rose. Man liekas, ka šī jau man bija tik ilgi, ka jau nosaukums paspēja nomainīties. Un arī iepakojuma diezains. Tā kā samērā nesen pievērsos higiēniskajām, jo agrāk nepatika, sapratu, ka jāizlieto ir. Ļoti labi mitrina, dod ļooooti maigu rozā toni uh labi smaržo.
Vērtējums: ♥♥♥♥♥ Visticamāk pirkšu vēlreiz, ja izlietošu kaudzi ar higiēniskajām, kas man pašlaik ir.

Flormar nagu laka. Parasta balta nagulaka. Labi klājās, nebija šķidra un veidoja gludu kārtu. Sāka kalst un staipīties jeb kā lai to nosauc. ;D
Ir jau aizvietotāja. Vērtējums: ♥♥♥♥ Atkārtoti nepirkšu.

Image

Oculoheel acu pilieni. Šos izlēmu iekļaut, jo ir saistīti ar skaistuma tēmu. Nesen man uz kreisās acs augšējā plakstiņa uzmetās mieža grauds. Un pēc divām dienā – vēl viens – uz apakšējā. ;D FML vienkārši. Tās bija šausmas, jo vairākas dienas nedrīsktēju krāsot acis. Šos nopirku pa kādiem 30 santīmiem, izlietoju divu dienu laikā, un rezultāts bija.
Vērtējums: ♥♥♥♥♥ Nākamreiz, kad uzmetīsies kāds miežagrauds, pirkšu šos.

Divi iepakojumi Lilibe vates spilventiņu. Nekas īpašs. Man vienalga, kāds firma un izskats uz viss pārējais, jo visi, manuprāt, darbojas vienādi.

Un tagad – neizlietotie produkti.

Image

Oriflame flowering lush lotion. Šis jau stāveja gadiem ilgi nelietots. Atceros, ka pēc uzsmērēšanas āda bija rūgta. Fuj.

Loreal True match tonālais krēms. Nē, nebija True match manai ādai. Daudz par oranžu, vienu brīdi jaucu ar gaišiem tonālajiem krēmiem ar rozā apakštoni, bet tas bija nogurdinoši. ;D Ādai arī nepatika.

Avon mattifying foundation. Ir viens Avon tonālais krēms, kas man patīk, bet šis radīja parāk nedabīgu izskatu.

L’oreal Triple active velvety toner. Šo pēc ilgas nelietošanas vienkārši izlēju podā. ;D Pirmkārt, jau neatbilda ādas tipam. Ādai nepatika. Bija arī kaut kāds impulsīvais pirkums Stockmann Trakajās dienās laiku atpakaļ.

Image

Eva for teens. Persiku sejas mazgāšanas želeja. Arī no šī lielu daļu izlēju ārā. Pirmkārt, diezgan daudz produkta vajadzēja, lai nomazgātu seju. Otrkārt, sausināja ādu. Treškārt, daudz parabēnu. Fuj.

Isadora konsīleris. Mazs, mīlīgs iepakojums, kuru saglabāšu, ja taisīšu pati savu lūpukrāsu, jo ir glīts un parocīgs. Pats konsīleris – kā līme. Fuj. Impulsīvs pirkums bija.

Gabriela Salvete šķidrais laineris. Kad vasarā Eurokos veikalā izmēģināju uz rokas, man patika, bet vīlos jau pirmajā lietošanas reizē. Otiņa bija tik cieta, ka lainera uzklāšana konkrēti radīja sāpes. ;D Krāsojos vēlreiz otrajā kārtā, daļa lainera it kā noskrāpējās nost. ;D Nu briesmīgi. ;D Tas ir spīdīgs. Ne ar spīdumiem, bet vienkārši nav matēts. Pēc vairākām mēģināšanas reizēm, sapratu, ka nebūs, tāpēc vienkārši metu ārā.

Deco collection acu zīmuļi. Pilnīgi lētais gals. Pigmentēti, bet ne noturīgi. Iegādājos, kad biju vēl pavisam maza, un tie nelietoti vienkārši gulēja kastē.

Fjuh, un tas arī laikam viss. Laikam biežāk jātaisa šādi raksti, citādi tādi kā šis aizņem ļooooti ilgu laiku. Ceru, ka novērtēsiet manas pūles un ka jums patika. ;D Ja arī kāds visu šo garo murgu lasīja. ;D Brīnos, ka Lush maisiņš kaut kādā veidā nav galīgi saplīsis, saturot visu šo kaudzi, bet tagad laba sajūta, jo jau ilgi centos saņemties šī raksta veidošanai.

2 thoughts on “Empties! Nr.1 un lielā pavasara tīrīšana”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s