NOTW: “Is it spring yet?”

Vai nav ironiski cerēt, ka lēnām tuvojas pavasaris un tajā pašā laikā sēdēt adītā jakā ar sniegavīriem?

Čau! Šodien par nagiem.

Kā Jums gāja vakar – Valentīndienā? Es tomēr ceru, ka izbaudījāt piektdienu, nevis šņukstējāt un šņaucāt degunus, skatoties “Titāniku” un ēdot šokolādi. Labi, izņemam to daļu par šokolādi, pati vakar nopriecājos par atlaidēm un notiesāju tāfelīti. ;D No regrets.
Mana Valentīndiena pagāja, izrādot mīlestību savam… savai… jā, tieši tā – savai nagu laku kolekcijai. Atradu tai jaunas mājas, kurās tās īpaši draudzīgi sakārtojās – kopā 62. 62!! Ironija Nr 2. – man agrāk riebās lakot nagus. [ja ir interese, varu atrādīt kādu daļiņu no tās, uzrakstot rakstus atsevišķi par firmām, bet man jau bija doma ko tādu darīt.]

Šoreiz par divām lakām – tām, kuras nedēļu kombinācijā veiksmīgi noturējās uz nagiem. Vakar noņēmu. Šodien, lai atrādītu Jums, uzlakoju atkal. Kaut kā šogas aktuālas kļuvušas zaļās lakas. Arī netipiski man, bet patīk. Abas zaļās man tika atdāvinātas. Prieks.

Image

Tagad mazliet sīkāk.

Image

Pamats – Maybelline Colorama 217

Klājas ļoti labi. Pietiek ar vienu biezāku kārtu, bet parasti uzklāju vēl otro papildus, jo dažviet vēl spīd cauri nagi. Žūst arī samerā labi. Tumši zaļš tonis ar nelielu, pavisam maziņu zilzaļā piejaukumu. Pudelītē un dzīvē ir tumšāks. Nav nepieciešamības pēc caurspīdīgas viskārtas, jo laka pati dod nagiem spīdumu. Ko ievēroju vakar, ņemot nost, – uz nagiem ir zaļš “stain”, par kuru neiedomājos, kad nagu laku klāju pirmoreiz, – neuzliku apakšā bāzi. Nu neko, no kļūdām mācās. Bet šī ir laba laka, kas noderētu kolekcijā, ja esi zaļo laku cienītāja.

Flormar Graffiti nails G06

Koši zaļa plaisājošā laka ar spīdumiem. Gadus 10 vismaz šādu laku nebiju mēģinājusi, bet nu atkal parādījās iespēja. 1. Jārīkojas ātri – ilgi un rūpīgi šeit nederēs. 2. Laka ir sausa un ātri žūstoša, tāpēc sakrāsies uz pudelītes kakliņa, bet ražotājs saka, ka tas tā ir normāli. 3. Žūst ātri, plaisā aptuveni tajās pašās ražotāja teiktajās 30 sekundēs. 4. Plaisā smuki, bet šķīdina pamatlaku tā, ka vietām tā kļūst ļoti plāna vai neesoša. 5. Iegūst matētu izskatu, bet spīdumi vēl joprojām redzami. Pati nebūtu neko tādu pirkusi, bet prieks, ka varēju pamēģināt. P.S. bildē izskatās daudz neonīgāka, nekā dzīvē patiesībā ir. Dzīvē krāsas vairāk saplūst kopā.

Flormar virskārta.

Nekas īpašs, bet, tā kā Flormar lakas patīk, izvēlējos arī viņu virskārtu. Patīk vēl pa virsu Graffiti uzklāt caurspīdīgu virskārtu, jo Maybelline ir spīdīga, bet Flormar – matēta. Smukāk, ka viss ir spīdīgs.

Visas izmantotās lakas:

Image

Nu tā, tas šodien arī viss, beidzot saņēmos te ierakstīt kādu rakstu.

Ceru, ka bija kaut cik interesanti un radīju interesi pamēģināt kādu no lakām [abas zaļās man automātiski nonāk favorītu sarakastā]. Kādas Tev attiecības ar plaisājošajām lakām? Un zaļām? Atā! Jauku atlikušo nedēļas nogali!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s