Avon Ultra Colour Lip Crayon.

Vakar jau izteicu sajūsmu par foršo laiku, tāpēc ātrāk ķeršos pie lietas un atrādīšu vēl vienu no pēdējiem Avon pirkumiem – Ultra Colour lūpu krītiņu tonī Risque rose.

Image

Veiksmīguma ziņā visi lūpu krāsu pasūtījumi no kataloga dalās – ir bijušas labas sarkanas lūpu krāsas, bet vienreiz nude vietā tiku pie ZELTA lūpu krāsas. Ikdienai tomēr nederēs. ;D Bet tai arī īstenībā atradu pielietojumu – uz silta toņa sārtas lūpu krāsas mazliet lūpu vidiņos, un izskatās labi. Varbūt dzīve kkad noder arī zelta lūpu krāsa – Helovīnos, piemēram. ;D Nolēmu atkal riskēt un pasūtīt vēl vienu lūpu produktu no Avon, jo ieinteresēja kārtējais lūpu krītiņš. Domas dalās.

Tonis uz iepakojuma:

Image

 Patiesais tonis:

Image

Image

Nu labi, nav tā, ka gaidīju maigu persiku-pasteļrozā, kāds tas ir uz iepakojuma, bet gan zināju, ka tas būs līdzīgs patiesajam. Ar domu – ikdienai. Tonis ir patiešām smuks izdevies – tāds, ar ko jūtos ērti un kas piestāv ādas tonim.

Bet tas, ko es negaidīju, bija biezā konsistence un tie spīdumi! Skatoties katalogā, likās, ka būs krītiņš kā jau visi citi – viegli klāsies, būs maigs, mitrinošs un dos lūpām vieglu spīdumu. Pff, jā, kā tad!

Viens pats:

Image

Lūpas mitrinātas, bet nav tikko noskrubētas. Lūpu krāsa sakrājas dažādos negludumos un izceļ to sausumu [vēl jo vairāk – pastiprinot to]. Bildē gan to nevar redzēt, bet viss, no kā tā sastāv, ir kaut kāda rozā pamatmasa un glitteri [wow, es arī mācētu tādu uzražot. ;D], kas ir jūtami, lūpas paberzējot vienu pret otru, kas noteikti nerada labsajūtu, to nesājot. Arī Essence jaunajam Glossy Lipbalm mazliet šādu (d)efektu manīju, bet tas nav tik traucējošs kā šim.

Bet es jau nebūšu tā, kas pēc pirmās vilšanās uzreiz metīs kaut ko ārā, es mēģināšu kaut kā glābt situāciju. Mēģināju uzklāt pa virsu Catrice lūpu spīdumu [Naturally pink] [bez spīdumiem]. Tā jau švako noturību tas nepaildzina, bet, tā kā tonis ir praktiski tāds pats kā krītiņam, tas izskatu kaut mazliet uzlabo, dodot papildus klājumu uz spīdumu, maskējot sausumu, dīvaino izskatu un glitterus.

Image

Image

Nav tā, ka izskats un sajūta būtu 5x labāki. Sanāca gan krītiņu, gan spīdumu uzklāt par daudz, bet tādā slānī parasti sievietes arī klāj lūpu krāsas un spīdumus pa virsu, bet šim tas neizskatās neatvairāmi. Varbūt mazākās proporcijās būtu pieņemamāk.

Kopā ar spīdumu:

Image

Īsumā sakot, man drīzāk liekas, ka esmu nevis pasūtījusi kosmētikas produktu, bet tikusi pie lūpu krāsiņas no Bārbiju žurnāla. Tām, kurām pašām šis ir, varētu labāk saprast, ka bildēs izskatās labāk nekā dzīvē. ;D

Ir dalītas jūtas pret šo produktu – ļoti patīk tonis, bet ne izpildījums. Mēģināšu kaut kā vēl sadraudzēties [ja izdosies, varbūt atrādīšu atkal], bet ikdienas lietošanai tas nebūtu ērtākais variants. Ja tonis būtu pilnīgi garām, tad gan lidotu miskastē.

Cena: 2.49ls

Vērtējums: ♥♥♥ [par to, ka neiztērēju vairāk nekā 3ls, par glīto toni un par pigmentāciju]

Paldies, ka ienāci! Kādas ir Tavas domas un pieredze ar šo vai citiem Avon lūpu produktiem? Ir bijuši kādi amizanti gadījumi?

6 thoughts on “Avon Ultra Colour Lip Crayon.”

  1. Piekritīšu,sajūta tiešām tāda,it kā parasto pasteļa krītiņu uz lūpām uzklāj. Bet nu plusiņš ir tas tonis,bet kaut kā galīgi tie spīdumi pa lielu. Nezinu,nēsāt jau droši vien nēsāšu,bet neesmu sajūsmā. Mēģināšu citu firmu krītiņus.

    1. Same here! No tāluma izskatās labi, bet būtu kauns ar tādu rādīties cilvēkos. ;D Varbūt pavisam nelielā daudzumā un ar spīdumu pa virsu vēl varētu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s