NOTD. Golden autumn. [feat. NYX nail polishes]

Ak Dievs! Šonedēļ tā tiekam lutināti ar superīgu laiku, ka nevar beigt priecāties, it īpaši šajā vīkendā, grēks neizmantot un neiet pastaigās! Bet, kā jau zinām, šādi atvasaras prieki nav ilgi un zelta rudens arī drīz vien būs “noziedējis”, bet mēs, meitenes, vienmēr ko tādu varam atkal uzburt sev uz nagiem. Šodien gribēju jums atrādīt sen pirktas, bet atkal iemīļotas NYX nagu lakas.

Image

Brūnā – 113 Chocolate Taupe.

Dzeltenā – 125 My Sunshine.

Krietns laiks pagājis, kopš iegādājos šīs abas. 2012. ziema un pavasaris, bet uz to brīdi no tām bija atkarība [tajā laikā nagu laku kolekcija nebija tik plaša], it sevišķi no brūnās. Tiešām atbilst nosaukumam – ļoti pigmentēta šokolādīga vēsi tumši brūna krēmveidīgā laka. Kad pirku, veikalā domāju, ka tā būs ne tik tumša, bet vienkārši taupe, bet nebiju vīlusies. Lakoju nonstopā, jo patika, ka nav melna, bet tomēr tumša. Pietiek ar divām plānām kārtām. Biju jau aizmirsusi, cik ļoti tā patika, jo uz visu šo laiku to biju nolikusi malā.

Dzeltenā toties nav mana mīļākā laka, kaut arī iegādājos pirmajā pavasarīgajā 2012. gada dienā. Ārā 15 grādi, saule spīdēja, Lieldienas tuvojās. Tā nu arī lakoju, kombinējot ar citām lakām, bet pati par sevi man tā nekad nebija līdz galam simpatizējusi toņa dēļ. Tas ir silts un saulains, bet vairāk uz sinepīgo pusi nekā gribētos. Patīk labāk tās, kas uz pastelīgo pusi. Ironiski, bet, lai arī savulaik tā bija pavasarīga, tad tagad man tā būs īsta rudenīga laka un atgādinās par šīm saulainajām zelta rudens dienām. Laku klāju kādās trīs kārtās. Šī ir no tām, kam prasītos pēc baltas pamatlakas, bet ar trim kārtām var beigās panākt arī riktīgi dzeltenu un pigmentētu izskatu. Žūst samērā labi, tāpēc noprotu, ka tas bija iemesls, kāpēc toreiz tik bieži tās lakoju.

Image

Zinu, zinu, noteikti būtu jābūt otrādi – dzeltenajai jābūt dominējošai lakai, bet, kā jau teicu, brūnā man labāk patīk. ;D Vienalga dzeltenais ir, manuprāt, labs neliels akcentiņš tik brūnajā manikīrā, jo vēl taču nav tik drūms ārā, lai lakotu tikai tumšas krāsas! :]

Cena: 2.25ls

Šīs ir vienīgās NYX lakas majās, pat nezinu kāpēc, jo man vispār patīk NYX nagu laku piedāvājums. Tā laikam bija pirmā vieta, kur ieraudzīju mint laku, kuru uzdāvināju draudzenei, un ir vēl daudz smuku toņu, kas būtu piemēroti siltajai sezonai.

Paldies, ka ienāci! Izbaudi pēdējās nosacīti siltās dienas un pastāsti man kaut ko! ;D Siguldā biji?
Kas Tev uz nagiem šajā burvīgajā dienā?

7 thoughts on “NOTD. Golden autumn. [feat. NYX nail polishes]”

  1. Es dzeltenajai pa virsu uzvilku vertikālas brūnas svītriņas, lai vairāk sasaucās kopā. Citādi tagad katra laka/krāsa ir par sevi, bet arī interesanti 🙂

    1. Haha, kad ieraudzīju Tavu rakstu, arī to pašu padomāju! :] ;D Tavi nadziņi jau riktīgi pa smuko! Man tik tā – atrādīt lakas.
      Forša sagadīšanās. Brilliant minds think the same!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s