NOTD. Milky Way.

Hey, long time no see! Kā iet?  Laiciņš beidzot atkal uzlabojies, tāpēc noķēru labāku apgaismojumu bilžu fotografēšanai, nekā tajās apmākušajās dienās, un vēl iedvesmu nagu lakošanai. Saprotams, ka beigās jāiznāk kādam rakstam! Šodien – atkal par nagiem. Aptuveni gadu nebiju saņēmusies paņemt rokās vairākas lakas un izveidot sev tik mīļo galaxy nagu dizainu. Aptuveni šādu:

Image

Image

Vienīgi šoreiz klāt nāca vēl divas nesen pirktās lakas, kas to padarīja mazliet interesantāku, Flormar skaistules. Diemžēl bildēs nevar uzķert visas krāsas vienlīdzīgi, jo katrā virzienā spīd citādāk, bet nekas. Aptuveni var nojaust. :]

Lomās [izmantošanas secībā]:

Image

♥ Sally Hansen – 24 Black Out. Klāju divās plānās kārtās tā, lai aptuveni nagi būtu noklāti pilnībā, bet nav nepieciešamas pilnas 2-3 kārtas, jo tā jau ar laiku viedojas diezgan bieza laku kārta uz nagiem ar citām lakām, kuras vienalga ir tumšas.

♥ Golden Rose – 334. Šī bija laka, kas aizsāka visu manu kosmosa nagu ēru. Klāju random vietās, pārsvarā noklājot pusi naga. Pigmentēta, pietiek ar vienu plānu kārtu.

♥ Flormar Supershine – 14. [šeit] Klāju vietās, kur nebija zilās lakas, noklājot pārējo melno laku. Pigmentēta, ņēmu ļoti nedaudz, lai nav tā, ka redzama tikai šī. Dažiem nagiem šo klāju gandrīz pa visu nagu.

♥ Gabrini Class – 41 laikam. Arī galaxy pirmsākumu laka. Nav ekstra pigmentēta, tāpēc ļoti piemērota atspīduma radīšanai. Klāju vietās, kur zilā ar violeto īpaši labi nesapludinājās, vai pāri tām. Šai vēl ir zeltaini spīdumi, kas radīja citādāku, mazliet putekļaināku efektu.

Flormar Pretty – P29. [šeit] Jaupienācēja šajā dizainā. Piemērota, lai ieviestu zilganzaļo, kas ir svarīga ar kosmosu asociējoša krāsa. Citiem nagiem mazāk, citiem – vairāk ieliku dažās brīvākās vietās vai maliņās. Forši atspīd tas zilganzaļais.

♥ Gandrīz vai pati galvenā –  Essence Class of 2013 – 01 College Hero virskārta. Ideāli kalpo kā zvaigznes, jo ir dažādu lielumu glitteri. Šur tur mazliet pārspīlēju, bet nekas. Jūs jau zināt, ka man jo vairāk glitteru, jo labāk. ;D Lai arī ši ir virskārta, papildus uzklāju caurspīdīgo.

Teorētiski līdzīgu, bet ne tik krāsainu dizainu var panākt, izmantojot tikai divas lakas, un, ja es tā darītu, tad ņemtu tikai violeto Flormar un glitterus, citādāk visas šīs 5 kārtas prasa diezgan ilgu laiku žūšanai. Pozitīvi ir tas, ka, ja gadās kaut kur kaut ko izbojāt, tas šajā raibumā gandrīz nav manāms.

Šis ir mans mīļākais nagu dizains tāpēc, ka interesantu un uzmanību piesaistošu efektu var panākt, izmantojot tikai lakas, nekādus papildus instrumentus, kā punktotāju vai otiņu, zobu bakstāmo, adatu utt. Un tas neprasa ilgu laiku un pacietību. Kāju nagiem arī, manuprāt, derētu.

Tādas, nu, bija manas šī rīta izklaides, kas apvienotas ar nepieciešamo – nedēļu nebiju pārlakojusi nagus, sen jau bija laiks.

Vai esi mēģinājusi ko līdzīgu? Kādas lakas Tu izmantoji?

Ceru, ka iedvesmoju uz ko līdzīgu, labprāt redzētu, kā ir izdevies!. :]

8 thoughts on “NOTD. Milky Way.”

 1. ļoti skaisti!
  Man arī kosmosa raksti topā, tikai nagu laku nav tik daudz, lai taisītu uz nagiem. Atradu ļoti foršu telefona vāciņu ar kosmosa rakstu, bet ceļā jau ir viens ar kaķi, tāpēc kosmosam būs jāpagaida..;D

  1. Daudzi jau saka, ka tas kosmosa trends jau sen iziet no modes, bet nēēē – vienalga foršs, it īpaši gada tumšajā periodā.
   Man arī tā būtu – kaķi > galaxy. ;D
   Kā jau teicu – pietiek ar divām. Kaut vai melna un glitteri – būs Tev kosmoss. :]

 2. Man tik ļoti patīk, tā essences virskārta.Meklēju kaut ko tādu pašu,tikai ar zelta spīguļiem!Uz nagiem tik ļoti smuki izskatās 🙂 + super manikīra ideja

  1. Paldies! :]
   Jā, virskārta riktīgi laba. Ja neatrodi, vari jau pati uztaisīt. ;D Bet es arī neko līdzīgu neesmu manījusi, laikam ar dažāda lieluma sudraba spīguļiem šī ir vienīgā, ko veikalos esmu manījusi. ;[

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s