Pirmais iespaids: Avon SuperShock Max skropstu tuša.

Čau šajā skaistajā sestdienā! Vakar atrādīju pirkumus no Avon, šodien – pirmais raksts par kādu no tiem. Tā kā nevarēju nociesties, zinot labās atsauksmes par SuperShock tušām, šorīt šo izmēģināju darbībā, pie reizes nofotografējot dažas bildes.

Image

Isumā no ražotāja:  “High-gloss lushness instantly. Helix brush layers your lashes to their very tips. Super brush delivers maximum fullness.”

Iepakojums: paliela, cilindra formas tūbiņa. Diezgan neparocīga nēsāšanai kosmētikas somiņā, bet iepakojums laikam tomēr nav pats galvenais tušai. Tas ir tumšā tirkīza zilā krāsā, tas gan man patīk.

Tilpums: 10ml, kaut arī nav sajūtas, ka to visu ir iespējams izlietot līdz brīdim, kad tuša sacietē, jo vienā aplikācijas reizē vismaz pāris reizes liku otiņu tūbiņā, ņemot vēl tušas. Liekas, ka tā varētu ātri izžūt.

Te pati otiņa:

Image

Sākumā likās, ka nebūs labi – tāda dīvaina, stīva gumijas / plastmasas birstīte, kas pie tam ir garāka nekā tagad jau pierastajai L’oreal Volume Million lashes. Liekas mazliet “neveikla” – kā tāda nūjiņa, kuru nevar viegli pagrozīt gar iekšējām tūbiņas malām, lai paņemtu vairāk tušas. Arī sariņi likās dīvaini, bet tā nav problēma. Pozitīvi – uz birstītes un tās gala nav daudz liekas tušas. Tikšana klāt apakšējām skropstām un iekšējā kaktiņa skropstām man nesagādāja problēmas, bet sapratu, ka pie tādas otiņas ir jāpierod.

Darbībā:

Atliektas skropstas bez tušas:

Image

Vienā kārtā – ļoti dabisks izskats:

Image

Divās / trijās kārtās – sausā formula un birstīte neļauj skropstām salipt.

Image

Tagad, pēc 6 stundām, tušas izskats nav daudz mainījies – nav sākusi birt, nav izsmērējusies utt., bet atliekumu gan nav noturējusi. Laiks ārā smuks, nav ne jausmas, kā varētu uzvesties lietū, bet kaut kas iekšēji saka, ka labāk neriskēt lietus laikā iet bez lietussarga.

Kopumā pēc pirmās lietošanas reizes varu teikt, ka neesmu pilnīgā sajūsmā, bet es pat nezinu, ko gaidu no skropstu tušām, ja ik pa laikam ir vēlme pēc mākslīgajām skropstām. Varbūt uz visām skropstu tušām lieku pārāk lielas cerības, ka bieži nākas tajās vilties.
Patīk tas, ka skropstas nav salipušas un izskatās dabiski, tomēr apjoms ir redzams, kā arī sajūta nav “smaga”. Laba tuša ikdienas lietošanai.

Dabūju par 1.79ls. Oriģinālā cena, ja nemaldos, ap 4.50ls.

Vērtējums: ♥♥♥♥

Paldies, ka ienāci! :] Kāda ir Tava pieredze ar Avon SuperShock un jebkurām citām Avon tušām?

Advertisements

7 thoughts on “Pirmais iespaids: Avon SuperShock Max skropstu tuša.

 1. Man ar Avon vispār ir tikai viena laba pieredze- Plump pout lūpu spīdums, tas man ļoti patīk:)

  Trakajās dienās nopirku Gosh Amazing Volume tušu un vispār baigi foršā- lielākoties dod tieši apjomu, bet nedaudz arī pagarina:)

  • Skatījos katalogā uz to spīdumu, jo atcerējos, ka Tev patīk, bet pagaidām spīdumu priekš manis par daudz mājās. ;D Varbūt kaut kad.. kad gribēsies savas tā jau lielās lūpas padarīt vizuāli vēl lielākas. ;D

   Jā, tā ir laba. Viena no tām lietām, kas parasti Trakajās dienās ir lēta un kas būtu jāpērk. Man gan liekas, ka tā man vairāk dod garumu nekā apjomu, bet laba – nesalipina, bet tomēr uztaisa skropstas par vēdekli. :]

 2. Man bija klasiskā šīs tušas versija – melns iepakojums ar ziliem burtiem. Izlietoju pat 2 iepakojumus, bet es vairs neatceros kas man viņā tik ļoti patika. Tik atceros to, ka ar SupeShock vajadzēja diezgan daudz laikā veltīt pie spoguļu, lai iegūtut lelles cienīgas skropstas. 🙂

  • Tā laikam ir tā, par ko visvairāk labo atsauksmju. Nu jtā jau ir ar tām tušām. Vienreiz atrodi ko labu, bet tad jau izmēģini vēl ko labāku, un tad aizmirstas. Tomēr tušu piedāvājums ir tiiiik plašs, ka es laikam ne reizi neesmu pagaidām divriez nopirkusi vienu un to pašu tušu.

   Ooou, tieši no rīta krāsojoties, iedomājos to pašu – nu šaaausmīgi ilgu laiku paņem. Tiem, kam patīk dabīgas skropstas, tām vēl ok, bet tām, kam gribas daudz un dramatiski, tām vismaz 5 minūtes aiziet tikai tušai. ;D Toties labi, ka nesalīp.

 3. Mātei šī tuša kā dārgums; es apjoma tušas nelietoju, bet lielā škrobe par Avon color trend pagarinošo tušu – formula mainīta, vairs nekāda efekta! 😦

  • Saprotu kāpēc – nebrīnītos, ja arī manai mammai šī patiktu – dod apjomu, bet nav pārspīlēta un viegli klājas. Cena arī pieejama.
   Man tagad pierasts pie Rimmel Scandal eyes un Loreal Volume Million lashes, tāpēc šī liekas par “vāju”.
   Mjā, nav jau, protams, garantēts, ka veikalu preces nekad nemainīs savu sastāvu utt vai nepazudīs no klāsta, bet problēma ar katalogu lietām ir tā, ka reiz kaut ko pasūti, bet pēc laika, kad paspēj izlietot, tas, kas varbūt arī patika, vairs netiek piedāvāts vai ir līdz nepazīšanai mainījies.

 4. Pingback: Empties. | The world of a tomboy princess.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: