Garnier Intensive Care roku krēms.

Laiks ārā ir tik nepiemērots bilžu fotografēšanai, un sajūta tik rudenīga, ka blakus stāv aizdegta Airwick svece ar krāsas mainošajām gaismiņām. Uzreiz priecīgāk! :] Tātad tagad par roku krēmu.

Image

Pie šī jau sen tiku, kad biju Liepājā Summer Soundā, bet tikai nesen sāku to intensīvāk lietot, un nu jau man ir izveidojies viedoklis par to.

Ražotājs: “Aizsargājošs roku krēms. Ar augu eļļu kompleksu. Krēms satur dabisko palmu eļļu, koriandru un glicerīnu, kas aizsargā un bagātīgi mitrina sausu un izteikti sausu roku ādu. Padara ādu samtaini maigu. Nav taukains, viegli iesūcas ādā.”

Vienalga, vai ir vasara vai ziema, man galvenā problēma roku sausuma ziņā ir sausa āda ap nagiem. Vienalga – ziema vai vasara, es ļoti bieži mazgāju rokas, tāpēc roku krēms ir pēdējā laikā kļuvis par diezgan patīkamu dienas sastāvdaļu, lai roku āda nebūtu raupja un lai āda ap nagiem būtu gluda un mitrināta. Tas ir tas, ko sagaidu no roku krēmiem.

Sīkāk par šo krēmu:

Sākšu ar pozitīvo – tam ir rozā iepakojums un pats tas ir pavisam maigi rozā krāsā [jo rozā nekad nevar būt par daudz ;D], bet, ja godīgi – kāpēc roku krēmam vispār būtu jāpievieno krāsvielas? Lieki Cl un cipariņi pie sastāva. Vēl tam ir diezgan patīkama smarža.

Uzsmērējot to uz rokām, tas, protams, ir mitrinošs, zūd raupjuma sajūta, bet kā tad ir ar manu ādu ap nagiem? Tāda pati kā iepriekš. Tas iesūcas samērā ātri. Nosacīti iesūcas, drīzāk nožūst, bet pēc roku nomazgāšanas āda teju vai atgūst savu iepriekšējo stāvokli. Varbūt tāpēc pilda savu aizsargājošo [visticamāk, pateicoties sastāvā esošajai minerāleļļai], bet manā gadījuma ne tik daudz mitrināšanas funkciju. Vairāk ir sajūta, ka tas vienkārši “sēž” uz rokām. Vēl jau skaitās vasara, nedomāju, ka ziemā manas domas mainītos. Un, ja man pietiks laika, lai dotos uz tēlniecības nodarbībām, varbūt došu ziņu, kā krēms darbojas ar ļoti sausu ādu.

Iepakojums – skrūvējams, bet dodu priekšroku aizspiežamajiem, it īpaši tāpēc, ka tikko izspiests roku krēms vēl taču atrodas uz rokas un cik reižu nav gadījies iemērkt tūbiņu krēmā. Kā arī iepakojums ir diezgan liels un neērts nēsāšanai līdzi somā, iepildīju mazākā trauciņā. Ja liels iepakojums, tātad daudz krēma? Nu, salīdzinot ar SH roku krēmu, šis man jālieto vismaz 3x vairāk.

Pēc konsistences ir ļoti viegls. Aptuvenais daudzums, cik man pietiek vienai lietošanas reizei:

Image

Sastāvs: nesauktu par iepriecinošu.

Image

Kopumā neesmu sajūsmā par šo roku krēmu, ja salīdzinu to ar SH roku krēmu, kurš, manuprāt, vairāk palīdz sausajai ādai ap nagiem. Pozitīvas domas neievieš ne sastāvs, ne mitrināšanas spējas. Ikdienas roku krēms, ko lietot, ja gribas momentālu efektu, bet kurš ilgstoši, manuprāt, problēmu nerisina.
Turpināšu lietot, bet labi, ka saņēmu to dāvanā, citādāk vilšanās būtu bijusi lielāka.
Un man tā gribējās, lai man šis patiktu!

Vērtējums: ♥♥ [kādreiz jābūt arī kritiskai]

Paldies, ka ienāci! Kādas ir Tavas domas par Garnier roku krēmiem? Cik zinu, daudzām patīk zaļais.
Kāds ir Tavs mīļākais roku krēms, uz kuru vari paļauties?

5 thoughts on “Garnier Intensive Care roku krēms.”

  1. No Garnier roku krēmiem tieši šis ir mans favorīts jau vairākus gadus, sajūtas ir kā pēc vasku vanniņas 🙂 pagājušajā sezonā atklāju vēl vienu favorītu – Elizabeth Arden Eight Hour Cream Intensive Moisturizing Hand treatment (ziemas sezonā izcils glābējs), vasarā lietoju Kinetics roku losjonus.

  2. Manam puisim dikti patika sarkanais Garnier, jo viņš ir tehnisks cilvēks,kas ņemas, pa savu saimniecību.un kas brauc motosportā, un rokas viņam nekad nav kā ofisā sēdošam. Pēc sarkanā tās jau kļuva labākas, bet tagad stāv noutrogena roku krēms, un viņš dievojās, ka lietos, kas arī ir ļoti labs,un pūšamais roku krēms, ko šad tad lietoju….bet mans draugs, kā jau čalis, 1x nedēļā uzliek 😀 to sarkano gan cītīgi smērēja pirms miega…
    Es šito rozā turu kastē, kad uznāks sals, zinu, ka novērtēs!!!!!

    1. Haha, forši, ka puiši palīdz izlietot krājumus! ;D Man brāļi ar šad tad paprasa roku krēmu, bet reti gan.

      Nu cerams, ka patiks šis, jo, kopš ārā vēsāks, man vairs nav tik ļoti izteikta gumijas cimdu sajūta, šo lietojot, bet septembrī, steidzoties uz skolu, rokas svīda.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s