Sally Hansen Radiant Hands, Nails & Cuticles creme.

Image

Lai arī jau kādus sešus gadus ik pa laikam manas rokas pastirpināti ir sausinājis māls, ūdens un daudz kas cits, roku krēms nekad man nebija bijis izteikta prioritāte. Nekad nav patikusi taukainā sajūta, kas vienmēr likusi domāt, ka pie rokām pieķeras visādi netīrumi, un gadās “nospeķot” virsmas, un priekšmeti arī slīd ārā no rokām.. ;D Bet tieši pēdējā gada laikā, kopš sapratu, ka nevaru paciest to, cik sausa ir āda ap nagiem, sāku lietot roku krēmu.
Šis konkrētais laiku atpakaļ tika iegādāts Ķērienā pa 2.20ls, bet tikai nesen esmu pati sākusi to lietot, un šodien dalīšos savās domās par to.

Ražotājs: “Roku, nagu un kutikulu krēmas Ar A, E, C vitamīniem, vīnogu sēklu eļļu un kumelītēm. Mīkstina rokas, mitrina kutikulas, stiprina nagus. Nav lipīgs vai taukains. Spa procedūra, kas mitrina un lutina rokas un kutikulas un padara jūsu nagus spīdīgākus un neļauj tiem lūzt.”

• Krēms iesūcas / apžūst kādu 5+ minūšu laikā, kas, manuprāt, ir diezgan parasts laiks, kā jebkuram citam roku krēmam, ko esmu lietojusi.
• Uz iepakojuma minētais apgalvojums, ka nav taukains, nav pilnībā patiess. Tas nav lipīgs, bet ir jūtama mazliet taukaina sajūta, bet tas nav traģiski, jo vismaz ir jūtams, ka tas varētu būt mitrinošs.
• Iespējams, tieši šī krēma dēļ tagad uzdrīkstos blogā ievietot NOTD rakstus, jo ap nagiem esošās ādas stāvoklis ir uzlabojies un tā izskatās gludāka un ne tik sausa. Tāpat arī ar kutikulām.
• Īpašu nagu mitrināšanas iedarbību manījusi neesmu, bet nagi līdz šim šķēlušies nav.
• Lietoju to tikai šovasar, neesmu mēģinājusi rudens vai ziemas periodā, bet, manuprāt, tas ir diezgan mitrinošs un, ja nederētu tomēr ziemai [kaut arī man tā neliekas], būtu labs krēms arī rudens drēgnajā laikā, it īpaši tad, kad cimdiņus nēsāt vēl negribas.
• Smarža – tas, kas man nepatīk šajā krēmā, kaut arī nav nekas traks, manam degunam ne visai,  tāpēc šis ir labs krēms, ko lietoju pirms gulētiešanas, jo arī treknuma dēļ man nav vēlams ar to pieskarties sejai, kā to bieži daru dienas laikā.
• Sastāvs [kā redzams, ir parabēni]:

Image• Roku krēmus vispār vienā reizē nelietoju daudz, un ar šo niecīgo daudzumu man pilnībā pietiek: Image

• Iepakojumā – 75g.
• Derīguma termiņš, kopš atvēršana brīža – 24 mēneši.

Kopumā man tīri labi patīk, jo pēc ilgās vakara rutīnas, kuras laikā rokas sausina ziepes un ūdens, šis ir labs krēms, ar ko mitrināt rokas, lai no rīta pamostos ar maigu plaukstu ādu un ādu ap nagiem.

Tas arī viss, paldies, ka lasīji! :]

1 thought on “Sally Hansen Radiant Hands, Nails & Cuticles creme.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s