NOTD. Jo rozā nekad nevar būt par daudz.

Ievērojāt, cik produktīvi šodien veicu bloga papildināšanu? Vismaz kāds jēdzīgs veids, kā pavadīt šo lietaino pēdējo brīvo dienu. Noņem uztraukumu. ;D

Tagad par nagu lakām!

Šodien manus nagus rotā Ķērienā atrastā nagu laku kolekcijas jaunpienācēja

Sally Hansen nagu laka – 41 Mille Fleurs.

Image

Iepakojums ir vienkārši burvīgs un īpaši labi izskatās ar šo toni iekš tā.

Nesen rakstīju par Ados nagu laku. Arī šī nagu laka ir no tā paša līdzīgo toņu trio, par ko teicu – silti gaiši rozā ar zeltainu spīdumu – iespējams, mīļāko nagu lakas veidu, kādu jebkad esmu klājusi uz nagiem. Tikai SH ir daudz gaišāka un ar vēsu shimmeri. Salīdzinot ar daudzām citām shimmerīgām nagu lakām, no kurām daudzas ir pārbagātas ar spīdumu, tādējādi apgrūtinot nagu lakošanu ar švīkošanos, šīm spīduma daudzums ir tik nemanāms, ka citi, izņemot Tevi, redzēs tikai pasteļrozā nagu laku. Protams, nešvīkojas.

Parasti nepatīk tievās nagu laku otiņas, bet SH nagu lakām ir kaut kā citādāk – otiņa paņem pietiekami daudz lakas, ka ar daudzumu, kas būtu piemērots vienai kārtai, var uzlakot vienu kārtu diviem nagiem. Nagu lakai ir šķidra krēmīgā konsistence, viegli klājas, bet viegli arī tiek uz ādas ap nagiem, un pietiek ar 1.5 – 2 kārtām. Līdz tā kļūst pieskāriendroša, nav ilgi jāgaida, žūšanas ilgums – kā jau visām normālām nagu lakām. Šī nav pirmā SH Diamond Stength nagu laka, kāda mūsu mājās ir bijusi. Nevar apgalvot, ka tā ir super-noturīga, bez virskārtas ilgi neturēsies.

Diemžēl ilgi uz nagiem neatradīsies, jo rīt jāpieskaņojas kleitai.

Tas arī pagaidām viss. Paldies, ka ienāci! Ceru, ka Tev šajā apmākušajā dienā mani raksti šķiet izklaidējoši. ;D Vai es lietojusi kādu no SH Diamond Strength nagu lakām; ko domā par tām?

4 thoughts on “NOTD. Jo rozā nekad nevar būt par daudz.”

    1. Mjā, Drogās ir tikai tā ātri žustošā virskārta un vēl šis tas no SH. ķērienā ik pa laikam mainās un arī pastāvīgi ir. šo pirku Barona ielas Ķērienā tikai pa 0.75ls, tur bija vairākas jaunas.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s