Ķēriens!

Beidzot pēc diezgan pailgas pauzes, kuras laikā jutos diezgan slikti un Ibumetīns bija mans labākais draugs un fotoaparāts tika aizdots lietošanai citiem, un laikapstākļi pilnībā nebija iedvesmojoši kaut ko darīt, esmu atpakaļ pie rakstīšanas blogā. Pa starpu vēl paspēju divām foršām meitenēm uzkrāsot tumšas smokey eyes uz vecmeitu ballīti, bet tas jau stāsts pavisam cits. Šodien par maniem vakardienas pirkumiem jeb īstu ķērienu veikalā “Ķēriens”. Izdomāju, ka jāieiet sava rajona nesen atvērtajā Ķērienā un jāpaskatās, kas tur labs, un, protams, neizgāju ārā tukšām rokām. Drīzāk sagrābos vairāk, nekā jebkad agrāk Ķērienā, jo cenas ir.. smieklīgas. Tādas, kas liek sapirkt to, ko varbūt pat nevajag,, bet doma, ka tas maksā taču tikai santīmus, bija spēcīgi motivējoša ar pilnām rokām doties pie kases.
Nopirku piecas nagu lakas un četrus zīmuļus.

Image

1. Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear nagu laka tonī Hot Magenta. Vasarīgs skaistums burciņā. Fuksī rozā ar gaismā atspīdošu mazlet violetu spīdumu. Košajās dienās jau var mēģināt arī  rudenī ko tādu. Cik maksāja? 0.75ls!

2. Gabrini Elegant – 41. Sudrabota perlamutrīga nagu laka, kuru nopirku mammai, jo zinu, ka viņai patīk perlamutrīgās nagu lakas. Jāklāj vismaz divās kārtās, bet tā ir ok. Cik maksāja? 0.17ls!

3. Kiss Color Magnet nagu lakas bāze. Sen jau vajadzēja bāzi nagiem, bet kaut kā aizmirsās vienmēr.  Nu, skatīsimies, vai spēs nagu laku noturēt ilgāk! Kaut arī man tas īsti nav vajadzīgs, jo nepatīk ilgi turēt vienu un to pašu nagu laku. Paliek garlaicīgi. Cena – 0.50ls!

4. Gabrini Elegant nagu laka – 26. Mazliet ”netīrs” pasteļviolets tonis. Pēc manām domām, šis ir rudens. Vienkāršs tonis, kas nelec acīs, bet ir diezgan glīts.  Arī jāklāj vismaz divās kārtās. Cena – 0.17ls!

5. Gabrini Class nagu laka laikam tonī 193. Nebija tā, ka šausmīgi piesaistīja tonis, bet, ja jau cena tikai 0.17ls, tad kāpēc gan ne? Viegli rozā tonis ar zeltainu spīdumu. Lakojot pazūd rozā pamattonis un ir redzams tikai zeltainums, kā arī traki švīkojas, bet varbūt jāpamēģina uz pasteļrozā lakas kā pamata.

6. Manhattan Khol Kajal acu zīmulis – 26. Tumši zils acu zīmulis. Nav mīksts, bet lietot var. Varbūt uzsildot noderēs kādai tumši zilai smokey eye. Gan jau atradīšu pielietojumu. Maksāja 0.22ls

7. Rimmel 1000 kisses lūpu zīmulis tonī 004 Indian Pink. Tāds rudens! Iemīlējos jau pirmajā lietošanas reizē. Labi klājas, labi izskatās. Varu lietot pat bez nekā pa virsū, bet patīk uzklāt Catrice Matchpoint lūpu krītiņu. Skaists ogu tonis. Cena – 0.22ls.

8. Manhattan Khol kajal acu zīmulis – 28. Tāds pats kā tumši zilais, tikai brūns, arī nav mīksts un superviegil uzklājams, bet arī šim gan jau pielietojumu varēšu atrast. Ja ne acīm, tad uzacīm [tonis gan mazliet par siltu, bet uzacis iekrāsoju tik minimāli, ka to pat nevar pamanīt] Cena – arī 0.22ls.

9. Manhattan Original Japanese acu zīmulis- Dark Blue 4. No visiem pirkumiem šī bija vislielākā vilšanās. Nezinu īsti pat, kāpēc paņēmu, jo zinu, ka šādi pildspalvveidīgiem šķidrie laineri man galīgi nepatīk, un šis vēl pietam ir tumši zils, bet mēģināts nav zaudēts. Vakar uzklāju ļoti biezu līniju [nu tā gandrīz pa visu plakstiņu]. Mazgājot nost, man palika zilas rokas un nonāca tikai pēc divām mazgāšanas reizēm, kā arī plakstiņi palika zili. Arī pēc tam, kad divreiz mazgāju ar sejas mazgājamo želeju un vēl tīrīju ar L’oreal micelāro ūdeni. Un, kad tam tiek klāt ūdens, tas kļūst gaišāk zils. Šis laikam lidos miskastē. Cena – 0.22ls

Un par deviņām lietām es kopā iztērēju 2.64ls.

Tas arī viss. Varbūt ir vēlme par kaut ko lasīt sīkāk?

Ko Tu pēdējā laikā labu esi atradusi Ķērienā?

4 thoughts on “Ķēriens!”

    1. Par acu zīmuļiem nav ne jausmas, lūpu zīmulim 30 mēneši pēc atvēršanas – to noteikti vēl var lietot. Nagu lakas darbojas pilnīgi normāli. :]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s