Empties.

Šoreiz pēdējā laika tukšinieki ir pilnīgi random, bet tās plastmasas sakrājās jau tik daudz, ka gribējās pēc iespējas ātrāk atbrīvot tukšās taras maisiņu. [kā redzat bilžu fonā figurē vilnas sedziņa – jap, augusta vidū es tinos vilnas segā. ;D]

Image

Oral-B Pro-Expert mutes skalojamais līdzeklis. Šis nav tik stiprs kā Prokudent līdzeklis, bet nav arī vājš – pēc dažām sekundēm tas sāk kost, Bet patika, jo, salīdzinot ar iepriekšējo līdzekli no R.o.c.s., bija sajūta, ka atsvaidzina. Garšo labi. Diemžēl ļoti neekonomisks produkts [tā jau, kā vienmēr ar mutes skalojamajiem līdzekļiem, centos lietot taupīgi, jo arī kož], bet šim cena un tilpums kaut kā neiet kopā. Sastāvā ir parabēni. Vērtējums: ♥♥♥♥ Pati nepirkšu.

Bella vates plāksnītes. Neesmu šo fane, jo tās ir mīkstas un ne tik stingras kā, piemēram, Lilibe, bet lietot var. Vērtējums: ♥♥♥♥ Pati nepirkšu,

Dove Go freshFresh touch Beauty cream wash ar gurķi un zaļo tēju – ziepes ķermenim un sejai. Sejai gan nemēģināju, jo kaut kā neuzticējos, bet nevar zināt, varbūt būtu bijis vērts pamēģināt. Rokām patika. Nesausināja, labi smaržoja. Vērtējums: ♥♥♥♥♥. Šīm, salīdzinot ar iepriekšējām škidrajām ziepēm, patēriņš bija daudz mazāks, samērā ekonomiski, bet varbūt drīz būs laiks atkal pāriet uz cietajām ziepēm.

Un tagad nāk dīvainā daļa:

Image

Softstar vates kociņi. Visparastākie vates kociņi. Iepakojumā 100.

Cleanic Professional vates kociņi. Divi iepakojumi, abos 200. Šie gan ir baigi foršie. Izdevīgāki nekā Lilibe, ko pirku agrāk. Šiem viens gals ir parasts, otrs – spics. Labi noder kosmētikas pielabošanai.
Bet varbūt jautāsiet – kāpēc aptuveni mēneša laikā esmu izlietojusi gandrīz 500 vates kociņu? Gandrīz pirms mēneša man tika izdurts pīrsings. Dienā iziet apmēram 10-15 kociņu tā tīrīšanai. Un šiem ir labi, ka ir tievais gals, jo atvieglo procesu.

Fizioloģiskais šķīdums. Vismaz pieci maziņie iepakojumi, un tukšojas vēl. Šiem man ir vairāki pielietojumi – uz maiņām ar pašgatavotu sālsūdeni sterils šķīdums pīrsinga tīrīšanai, dažreiz sejas attīrīšanai un no rītiem un vakarā kā acu pilieni. Citreiz acis ir tik sausas, ka ir laime šo iepilināt.

Atpakaļ pie kaut kā sakarīgāka:

Image

Manhattan X-treme Last lūpu zīmulis – 35. Oranžīgi-persiku tonis. Varbūt tas uz beigām bija pažuvis, kļuva cietāks un grūtāk lietojams, bet toties bija ļoti noturīgs. Labs pamats oranžām vai periku toņa lūpu krāsām vai spīdumiem. Nebija nekas spožs, vērtējums: ♥♥♥, atkārtoti nepirktu.

Garnier Nordic Moisture Match krēma taukainai ādai paraudziņš. Interesanta konsistence., it kā tajā mūtu ļoti mazi graudiņi. Matējošs efekts bija, bet man Dzintara Be trendy matējošais krēms liekas efektīvāks. Smarža viegla un patīkama, bet rozā patīk labāk. Labs dienas krēms vasaras periodam, bet šaubos, ka pirkšu pilno iepakojumu. Vērtējums: ♥♥♥♥

Garnier Nordic Moisture Match normālai ādai. No visiem šiem krēmiem šis man patīk vismazāk. Sākumā likās, ka varbūt varētu pirkt lielo iepakojumu, bet tad sapratu, ka man tas ir pārāk taukains un tam ir parāk daudz smaržas. Tā kā manai ādai tāda ļoti izteikta smarža nepatīk, bundulīti nepirkšu. Vērtējums: ♥♥♥

Essence Glossy Lip Balm. Pink dragonfruit. Pirmais spīdīgais lūpu produtks, kuru iegādājos, un tas bija pirms gada. ;D No visiem šiem balzāmiem šis tonis un smarža patīk vislabāk. Ikdienā ārpus telpām lietoju ļoti reti, jo tas ir ļoti lipīgs, biezs un nenoturīgs. Bet, ja lūpas ir sasprāgājušas vai sausas, tas superīgi mitrinās un skrubēšana pēc tam būs vieglāka. Neizlietoju pilnībā, bet pēc gada jau apnika un ir laiks atbrīvoties. Vērtējums: ♥♥♥♥ Ir vēl viens, ko lietot [zemeņu], bet tas ir tik kaitinoši lipīgs, ka atkārtoti nepirkšu.

Madara Sun flower tonējošais fluīds. Labs variants vasarai, ja āda ir iesauļota, bet man vienalga pa tumšu. Der tām, kam nav jāuztraucas par daudzu nepilnību maskēšanu, bet grib tikai izlīdzināt ādas toni. Man derēja tikai tad, ja tonālais krēms vasarā pa gaišu, vai vaigu kaulu ietonēšanai. Smarža atgādina magones vai kādu citu augu, nevaru saprast, bet es to dažreiz nevarēju panest. Pilno iepakojumu man nav jēgas pirkt. Vērtējums: ♥♥♥

Maybelline Dream Matte mousse tonālā krēma paraudziņš. Pirmkārt – sastāvs ar visiem parabēniem. Otrkārt – ādai jābūt ļoti labi mitrinātai, kārtīgi noskrubētai, lai tādu varētu likt uz sejas, bet nav radīts maniem sausajiem pleķiem. Nepadevās nevienai manai tonālā krēma otai, nācās smērēt ar pirkstiem. Tonis mazliet oranžīgs, bet, kārtīgi izsmērēts, izskatījās, ka der, bet pats tonālais izskatījās tik briesmīgi, ka nācās mazgāt nost. Sapratu, ka šādi putotie tonālie man galīgi neder. Fuj. Vērtējums: ♥♥ Pilno iepakojumu pati noteikti nepirkšu.

Šis bija tāds diezgan bezjēdzīgs tukšās taras raksts, bet vienalga gribējās parādīt un izteikt viedokli, pie reizes no tā visa savlaicīgi atbrīvojoties. Cerams, ka nākamais tukšās taras raksts būs saturīgāks. ;D Paldies, ka lasīji!

8 thoughts on “Empties.”

  1. kādus tieši? ausu vai citus? ;D es saviem ausu caurumiem agrāk lēju virsū spirtu un ūdeņraža pārskābi. ;D
   bet man ir deguna starpsienā – skrimslī.
   sālsūdens atmērcē kreveles, tad vieglāk noņemt. un sālsūdens vanniņas [jeb glāze, kurā mērcē degunu] palīdzot piegādāt skābekli un ko tur vēl. ir baigā noņemšanās. protams, kliņģerīšu tinktūra būtu vienkāršāk. 😀 bet es jau ar betadine šķīdumu mazliet pāršāvu pār strīpu, tas tāds kodīgs, un kliņģerīšu tinktūra, cik saprotu, arī nav nekāda vājā.

   1. Sen jau noreducēti līdz vienam katrā. Līdz skrimslim tā arī netiku, samērā jūtīga uz sāpēm esmu un nepatika ķimerēties, vienmēr ilgi dzija. 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s