Request: dienas grims, izmantojot Essence 3D acu ēnas.

Kādai par daudz, kādai varbūt par maz priekš dienas grima. Es gluži neteiktu, ka šis ir mans mīļākais dienas grims, bet tas ir ātrs variants, kad nav daudz laika ņemties, ar matētām acu ēnām taisot dūmakainās acis. Gaišs, vasarīgs meikaps, kas derēs gan dienai, gan vakaram.

RSCN2270

Ja vēlies redzēt soli pa solim, kā to darīju es, turpini lasīt. :]

1. Sāku ar e.l.f. eyeshadow primer [kurš diemžēl izmantojot produktu bildē netika], ko klāju gan uz plakstiņa, gan zem acīm. Karstā laikā konsīleris būs pateicīgs, ja uzklāsi bāzi zem tā. Man ļoti svarīgi ir, lai zem praimera nebūtu nekāds konsīleris vai tonālais, tad man acu ēnas saiet rieviņās.

Image

2. Turpināju ar NYX Jumbo eye pencil [Milk], kas ir ideāla bāze košām un ļoti gaišām acu ēnām, lai tās būtu pēc iespējas intensīvākas. Klāju tās iekšējos kaktiņos un zem uzacs. Iesaku investēt šajā produktā, domāju, ka nenožēlosiet. Tā kā tas ir zīmulis, ar to vieglitikt pie iekšējiem kaktiņiem un arī lietot kā baltu acu zīmuli uz ūdens līnijas.

Image

3. Tad uz plakstiņa ar otiņu kā bāzi klāju Maybelline Color Tattoo [On and on bronze].

Image

4. Visu kārtīgi izpludināju.

Image

5. Uzklāju Maybelline Color Tatoo arī uz apakšējā plakstiņa. Tad iekšējos kaktiņos un zem uzacs klāju Essence 3D acu ēnu gaišāko – šimmerīgo šampanieša – toni un uz plakstiņa un gar apakšējo skropstu līniju – tumšāko toni, kas ir gaiši brūns, mazliet zeltains.

Image

6. Tad ņēmu matētu tumši brūnas acu ēnas [Rimmel – Dusk] un uzklāju tās acu ārējos kaktiņos, uz augšu locījuma vietā un gar apakšējo skropstu līniju.

Image

7. Visu kārtīgi izpludināju, sapludināju kopā, uzklāju pa jaunu, līdz izskatījās pieņemami.

Image

8. Parasti gar augšējo skropstu līniju krāsotu melnu laineri un uzzīmētu arī spārniņu, bet šoreiz augšējo un apakšējo skropstu līniju iezīmēju ar melnu Maybelline Colossal Kajal acu zīmuli, izsmērēju un tad tam pa virsu uzklāju malziet melnu Farmasi acu ēnu.

Image

9. Atliecu skropstas un uz apakšējām skropstām divās kārtās klāju ūdensnoturīgu Maybelline Colossal Volume Express skropstu tušu un uz augšējām – Rimmel Scandal eyes tušu.

Image

Tas arī viss. Vienkārši, jo pārsvarā visu efektu dod bāzes, kas visu atvieglo, un nepārspīlēti, tomēr piesaista cilvēku skatienus! :]

Iznākums:

RSCN2273

Visi izmantotie produkti:

Sejai:

Image

Maybelline Dream Pure BB krēms – light, Rimmel Stay Matte pūderis – transparent, Essence Home Sweet Home vaigu sārtums – Wool’d you cuddle me? un Essence Stay Natural konsīleris – 03, lai noslēptu visas nobirušās acu ēnas un spīdumus, + e.l.f. eyeshadow primer.

Acīm – viss raksta gaitā nosauktais:

Image

Skropstām un uzacīm:

Image

Viss nosauktais un Manhattan uzacu zīmulis, un e.l.f. skropstu atliecējs.

Lūpām:

Image

Nivea Sun Protect SPF 30 lūpu balzāms, kuru lietoju kā bāzi lūpu krāsām, lai vairāk parādītos to īstais tonis un Bell lūpu zīmulis tonī 06 vai 90 – nav ne jausmas.

Tas arī viss no manis pagaidām. Ceru, ka patika un ceru, ka novērtējām manas pūles. ;D Ka parasti šādi varu uzkāsoties maksimums 20 minūšu laikā, tad tagad ar visu bilžu uzņemšanu man pagāja gandrīz pusotra stunda. ;D Laikam pārcentos, nākamreiz jāatrod vienkāršāks veids.

Varbūt biežāk veidot līdzīgus rakstus?

8 thoughts on “Request: dienas grims, izmantojot Essence 3D acu ēnas.”

 1. Es biju tā, kas palūdza šo rakstu, esmu patīkami pārsteigta. Man bija šie produkti, bet īsti nemācēju rīkoties – tiešām milzīgs paldies Tev! =) Ļoooti skaisti izskatās.
  Groma.

  1. Jāsaka arī paldies Tev, jo pēc savas iniciatīvas nebūtu saņēmusies beidzot uztaisīt šādu rakstu!
   Prieks palīdzēt un dot idejas! :]

 2. Ļoti skaisti. 🙂 Man gan ikdienā patīk veidot daudz vienkāršākus acu grimmus, nav laika ilgi ņemties.
  Vai esi mēģinājusi šādas acis ar citu lūpu krāsas toni? Man liekas, ka te klāt iet kaut kas vairak uz silto toņu gammu.

  1. Paldies. :] Man tik pierasts ilgi krāsoties, ka šis jau ir pilnīgs ātrais variants. ;D
   Ar šādām acīm konkrēti nē, bet ļoti līdzīgām bija klāt Maybelline Vivids – Shocking coral. Tad bija diezgan forši. :]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s