Ašais apskats: Essence 3D acu ēnas.

Kā jau, iespējams, zināt, Essence kosmētikai tagad ir gan šādas tādas atlaides, gan iespēja tikt pie nagu lakas, ja vienā pirkuma reizē par Essence kosmētiku iztērēti vismaz 4 lati.
Pirms dažām dienām to izdarīju, un viens no pirkumiem bija

Essence 3D eyeshadow – 04 Irrestistible Caramel Cream.

Image

Nepaspēju nofotografēt vēl neswatchotas, nevarēju sagaidīt. ;D

Image

Šīs 3D acu ēnas jau sen atrodas Essence kosmētikas plauktos, bet nekad nebiju pievērsusi tām uzmanību. Ja bija jāiztērē 4ls [mans sanāca 4.90ls], tad iedomājos, ka man bija nepieciešams jauns izgaismotājs, ko klāt acu iekšējos kaktiņos.

Acu ēnas ir diezgan pigmentētas – gan gaišais šampanieša tonis, gan gaiši brūnais zeltaini bronzīgais tonis.

Gaišais tonis būs ļoti labs iekšējo kaktiņu un uzacu kaula izgaismošanai, kā arī laba alternatīva sejas izgaismotājam, bet ļoti minimālā daudzumā. Tumšāko toni klāju pa visu plakstiņa kustīgo daļu virs Maybelline Color Tattoo [On and on bronze] kā bāzes. Dod mazliet zeltaina toņa,  ja apnīk bronzīgais bāzes tonis. Sākumā likās, ka varētu būt grūtības ar uzklāšanu, izmantojot otiņu, bet šajā ziņā viss ir kārtībā.

Image

Pirms laika man bija arī ļoti līdzīgs duo no Bell – perlamutrīgs sāpmanieša tonis un līdzīgs gaiši brūnais. Ja salīdzina, tam duo man labāk patika izgaismojošās ēnas, jo tās pēc konsistences bija mīkstākas un samtainākas, tā teikt, bet šīm acu ēnām man labāk patīk brūnais.

Noturība virs Maybelline Color Tattoo ir ļoti laba. Ap pusdienlaiku uzklāju, un acu ēnas vēl tagad pēc karstas dienas, kas pavadīta ārā, ir vietā pilnīgi tādas pašas kā tad, kad tās uzklāju.

Lai nu kā, šim acu ēnu duo dodu ♥♥♥♥. Labas acu ēnas par ļoti izdevīgu cenu – 2.25ls.

4 thoughts on “Ašais apskats: Essence 3D acu ēnas.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s