Vasaras lūpu produkti.

Man ir mazliet dīvaina izpratne par to, kādas lūpu krāsas būtu jālieto katrā gadalaikā, bet pēc kaut kādiem principiem es tomēr vados. Tas viss laikam sākās ar to, ka ziema bija tik gara un pavasara lūpu krāsas gribējās ātrāk izvilkt no plauktiem, un pavasarī sāku lietot jau vasaras toņus, bet vasaras beigās parasti nevarēju sagaidīt rudeni un krāsoju neitrālākas un tumšākas lūpas.
Bet jebkurā gadījumā piemērot lūpu krāsas gadalaikiem un laikapastākļiem ir interesantāk.

Tā kā joprojām [pareizāk teikt – atkal] tiekam lutināti ar saulainu laiku un vasara pagaidām vēl turpinās, šodien padalīšos ar jums ar to čupu lūpu produktu, kas man atgādinās par šo vasaru. Enjoy!

Sākšu ar lūpu krāsām rozīgajos toņos [kuri nepavisam NAV vienādi]:

Image

Maybelline Colorsensational lūpu krāsa tonī 140 Juicy Bubblegum. Šo esmu pieminējusi jau iepriekš savā Colors of the rainbow tag rakstā. Vēss rozā tonis. Viegli lietojama lūpu krāsa, jo nav 100% pigmentēta. Piemērota pavasarim, vasarai un, ja arī ziemas laikā gribas rozā lūpas, tad tik uz priekšu – šī derēs.

GOSH Soft’n Shine Lip Balm tonī 30 Barbie. Pie šī tiku Stockmann Trakajās dienās tikai pa 1.90ls. Viens no daudzajiem tonējošajiem lūpu balzāmiem kosmētikas tirgū. Vēss koši rozā tonis. Lūpu balzāms ir ļoti mitrinošs un arī diezgan pigmentēts. Ideāls vasaras variants.

Wet n Wild lūpu krāsa tonī Nouveau Pink. Šo nopirku pagājušajā augustā veikalā Eurokos. Žēl, ka vairs nav tādas brīvas pieejas Wet n Wild kosmētikai, jo pēc šīs lūpu krāsas iegādāšanās palika labs iespaids par tām, ja ņem vērā cenu ASV. Šis ir piemērots košs rozā tonis, ja iekšējā Bārbija vēlas izlausties. Lietoju ļoti reti, bet šī ir tā lūpu krāsa, ar ko esmu iecienījusi krāsot rozā ombre lūpas.

Essence Guerilla Gardening lip cream tonī 01 Mission Flower. Par šo vakar sīkāk rakstīju Lūpu krēmu apskatā.

MAC Viva Glam Nicki. Iespējams, skaistākā lūpu krāsa, kādu jebkad esmu redzējusi. Kad man pagājušajā septembrī bija iespēja tikt pie kādas MAC lūpu krāsas, pateicoties pazīstamai meitenei, kas tajā brīdī bija UK, zināju, ka izvēlēšos šo. Vārdi – Nicki Minaj un rozā lūpu krāsa – izsaka visu. Košs, silts rozā tonis. Pilnībā matēta. Lietoju ļoti reti, jo ir ļoti koša, bet arī gribas taupīt, jo šis ir vien no dārgākajiem kosmētikas produktiem manā īpašumā.

Maybelline Colorsensational Vivids lūpu krāsa tonī 910 Shocking Coral. Nu jā, šī lūpu krāsa pilnīgi kliedz: “Vasara”. Košs koraļļu rozā tonis, kas piemērots karstām vasaras dienām, ballītēm un festivāliem. Mana Summer Sound lūpu krāsa. Viena no mīļākajām lūpu krāsām, kuru lietoju arī pavasarī.

Bell lūpu zīmulis tonī 60 vai 09, nevar saprast. ;D Lūpu zīmulis pasteļrozā tonī, bet vairāk atgādina lūpu krāsu. Pluss tāds, ka viegli un gludi uzklājams, ne tā kā daudzi citi zīmuļi. Līdz ar to tas nav arī tik noturīgs kā lūpu zīmuļi, bet gan kā vidēji statistiska lūpu krāsa. Patīk tonis, lietoju kā lūpu krāsu vai uzklāju pa virsu lūpu spīdumu.

Swatchi:

Image

Un citi:

Image

GOSH Soft’n Shine lip balm tonī 40 Irony. Arī šo nopirku Trakajās dienās, kad sapratu, ka rozā varinats ir ļoti labs un ka jāpaņem arī oranžais. Patīk abi.

Essence lūpu krāsa tonī 48 Red Carpet. Par šo arī var mazliet palasīt Colors of the rainbow tag rakstā.

Maybelline Colorsensational tonī 445 Mango Diamonds. Šai ir persiku oranžīgs tonis, bet šī lūpu krāsa, salīdzinot ar 140 Juicy Bubblegum ir ar spīdumiem. Abas var miksēt kopā, iegūstos siltu rozā toni, bet arī šī viena pati ir ļoti glīta.

Bell Royal Glam lūpu spīdums. Ļoti pigmentēts, nav nepieciešams liels daudzums. Man pat ir no abām aplikatora pusēm lūpu spīdums jānoņem nost, lai uz lūpām tas nenonāktu pārāk daudz. Lētais variants, bet man patīk. Nelielā daudzumā dod ļoti dabisku izskatu.

Catrice Lip appeal lūpu spīdums tonī Naturally Pink. Vienīgais Catrice lūpu spīdums manā īpašumā, protams, ar nost nonākušiem uzrakstiem. Pavisam neitrāls silts pasteļrozā tonis, kuru parasti lietoju vienu pašu.

Catrice LE Matchpoint Lip Balm tint. Par šo ir arī atsevišķs raksts.

Manhattan X-treme Last automatic lipliner tonī 35. Noturīgs zīmulis, ko lietoju zem oranžīgajām un persiku toņa lūpu krāsām. Noturīgs. Nopirku Ķērienā kaut kad laiku atpakaļ pa santīmiem.

Swatchi:

Image

Bet tas vēl nav viss. Ir vēl lūpu balzāmi.

Image

Rossmann Lilliputz bērnu lūpu balzāms. Šim bija atlaide, tāpēc joka pēc paņēmu, jo domāju, ka, ja jau bērnu, tad ķīmisko vielu sastāvs ari mazāk. Sākumā domāju, ka atkal esmu iegrābusies un paņēmusi ko tādu, ko būtu kauns uzklāt ārpus mājas, bet nē. Tas dod mazliet perlamutriga spīduma un pavisam nedaudz violēta toņa. Un smaržo pēc ķiršiem.

Essence Kiss, care, love lūpu balzāms. Šis arī smaržo pēc ķiršiem, bet vairāk atgādina saldas košļenes. Dod glītu spīdumu un minimālu rozā toni.

Nivea Vitamin Shake lūpu balzāms ar SPF 10. Par šo vairāk Jūnija favorītu rakstā.

Nivea Sun protect lūpu balzāms ar SPF 30. Tā kā vairāk tik ļoti nesauļojos, šo lietoju ikdienā zem citiem lūpu produktiem, it īpaši košajiem, lai neitralizētu dabisko lūpu toni. Vairāk Jūnija favorītos.

Essence LE Me and My Icecream lūpu balzāms 01 Ice, Ice Baby. Šim smarža atgādina kaut ko no bērnības, kādu sen ēstu saldumu. Vienu gan esmu pamanījusi Essence lūpu balzāmos – tie ir diezgan “gumijīgi” un ilgi paliek uz lūpām, neiesūcas. Bet man vienalga patīk.

Aaa, tas bija tik ilgi! Bet ceru, ka patika lasīt un skatīties uz maniem mīļākajiem šīs vasaras lūpu produktiem. :]
Vai jūs vēlētos lasīt arī šādu rakstu, tuvojoties rudenim?

Kas ir Tava mīļākā šīs vasaras lūpu krāsa?

2 thoughts on “Vasaras lūpu produkti.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s