Colors of the rainbow TAG.

Jaunais TAG, kas šobrīd ceļo apkārt youtube, un iedomājos, ka varbūt jāparāda arī jums šādas tādas lietas, kas man patīk un kas ietver visas varavīksnes krāsas + rožā un multicolor, un kuras ir piemērotas vasaras sezonai, lai arī pašlaik būtu jāmācās eksāmeniem. ;D

Šeit visi produkti:

Image

Un tagad par katru mazliet sīkāk.

SARKANS.

Essence lūpukrāsa tonī Red carpet.

Image

ImageImage

No visiem saviem sarkanajiem lūpukrāsu toņiem izvēlējos šo, lai arī favorītes ir citas. Manuprāt, šī atšķirībā no citām ir piemērota vasaras / pavasara ikdienas lietošanai, jo nav ļoti pigmentēta un nav īsti arī “in your face” sarkanā lūpukrāsa. Tai ir maiga tekstūra un to ir viegli lietot. Iegādājos nedaudz vairāk kā pirms gada pa kādiem 0.96ls uz atlaidēm, un tas bija pirmais produkts no essence, ko nopirku. ^^

ORANŽS.

Rimmel Scandal eyes skropstu tuša.

Image

Jau pirmajās lietošanas reizēs pamanīju, ka, ja kārtīgi nenopūderēju zem acīm, tā mazliet dienas laikā izsmērēsies, tāpēc neteikšu, ka ļoti piemērota tuša vasarai, bet kopumā man tā ļoti patīk, jo tai ir milzīga otiņa un varu klāt vairākās kārtās.

Image

Manas skropstas to ļauj, bet, ja pārcenšas, ļoti viegli ir salipināt skropstas. No visām skropstu tušām šī pašlaik ir mana favorīte. Cena – pāri 4ls.

DZELTENS.

GOSH acu zīmulis.

 Šo jau, iespējams, redzējāt nesenā bloga rakstā par nesen iegādātajiem acu zīmuļiem. Ja vēlies lasīt nedaudz garāku atsauci, spied šeit.

Image

Šo izmantoju kā bāzi dzeltenām acu ēnām, kuras uzklāju iekšējos kaktiņos, ja gribas tikai mazliet krāsas.

Image

ZAĻŠ.

Olivia nagu laka. 

Image

Nagu laka no lētā gala, bet iekrita acīs košais, mazliet neonīgais gaiši zaļais tonis. Maksāja ap 0.70ls. Neesmu priecīga par to, ka tā ir diezgan šķidra un ir jāklāj vismaz četrās kārtās, lai pilnībā noklātu nagus, bet skaistā toņa dēļ taču var piedot visu, vai ne? ;D

ZILS.

Vēl viena nagu laka. Maybelline Mini colorama.

Image

Viena no šī brīža iemīļotākajām nagu lakām. Diemžēl jau ir pusē un drīz varbūt tuvosies beigām, bet nav ko skumt, jo pavisam nejauši Ķērienā atradu aizvietotāju. Gabrini Elegant nagu laku.

Image

INDIGO.

No kosmētikas man nekā indigo krāsā nebija, bet ir divi ļoti iecienīti apģērba gabali – bikses no H&M un kleita, ko nopirku veikalā Oasis rudenī, kad bija jāiet uz kāzām, bet kuru vilku arī uz savu pedējo zvanu.

Image

Kleita ir tieši manā stilā. Mazliet mīlīga, zila un ar divām spaiku rindiņām uz pleciem.

VIOLETS.

Par šiem arī jau esmu runājusi. Vates kociņi, ko izmantoju gandrīz katru dienu, pielabojot kļūdas meikapā un lakojot nagus.

Image

ROZĀ.

Maybelline colorsensational lūpu krāsa tonī Juicy Bubblegum.Image

Image

Viena no šī pavasara favorītēm. Tik viegi lietojama, kaut vai bez spoguļa, mitrinoša un dod tikai maziet vairāk toņa nekā Color whisper lūpukrāsas.

Image

Vēsi rozā tonis, bet, sajaucot to ar šīs pašas līnijas persiku toni, iegūst diezgan jauku silti rozā krāsu. Šādas divas lūpukrāsas noķēru Rimi jau pirms dažiem mēnešiem pa 1.99ls. Amazing!

un visbeidzot

MULTICOLOR.

Un bez liekas domāšanas varu teikt, ka mans mīļākais daudzkrāsainais kosmētikas produkts ir mana jaunā BH cosmetics Day & Night palete, par ko nesen veidoju rakstu.

Image

Spied šeit, lai to lasītu un redzētu visas bildes!

Paldies, ka lasīji, un ceru sagaidīt kādu šādu rakstu arī no jums! ^^

3 thoughts on “Colors of the rainbow TAG.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s