Catrice LE Matchpoint Lip Balm Tint.

Jaunā Catrice kolekcija mani piesaistīja diezgan minimāli, bet vienu lietu no tās tomēr iegādājos, un tas bija šis lūpu krītiņš.

Image

Ražotājs: “Izkūst uz lūpām, dod krāsu ar spīdīgu finišu, padara lūpas dziļi mitrinātas. Uzgriežams, nav nepieciešama asināšana.”

Pirms to pirku, biju pārliecināta, ka tonis nebūs tik košs kā iepakojums un ka tas būs shimmerīgs, vairāk līdzīgs tādas pašas idejas produktiem no Lumene u.c., bet tas izrādījās ļoti pigmentēts ogu toņa lūpu balzāms bez spīdumiem, bet tāpat padara lūpas spīdīgas. Lai arī gaidīju mazliet ko citu, pilnībā neesmu vīlusies, jo, kā par brīnumu, manā kolekcijā šāda toņa vēl nebija.

Image

Tonis ir vasarīgs, bet labi izskatītos arī rudenī un derētu pārejā uz rudeni, kad košie rozā un koraļļu toņi sāk apnikt.

Image

Var klāt vairākās kārtās, lai iegūtu pilnu intensitāti, bet var klāt arī vienā kārtā. Tādā gadījumā tas darbosies kā stain un uz patiešām ilgu laiku paliks uz lūpām – tas tiešām ir ļoti noturīgs, salīdzinot ar daudzām citām lūpu krāsām, tāpēc to arī sauc par “lip balm tint“. Izturēs gan ēšanu, gan dzeršanu.

Ļooooooooti labi izskatīsies, viedojot gradient / ombre lūpas, kas laikam arī ir mans mīļākais izskats, kādu iegūt ar šo lūpu krāsu, un nevajadzēs ne smērēt pirkstus, ne izmantot otiņu.

Parasti šādiem nematētiem lūpu produktiem lūpu spīdumu pa virsu neklāju, jo liekas, ka ātri pazūd no lūpām un izsmērējas. Šim droši to varu darīt, ja to iepriekš klāju plānā kārtiņā.

Meitenēm, kas uztraucas par to, vai lūpu krāsa neliks izskatīties zobiem dzeltenākiem – šis tonis noteikti izceļ to baltumu.

Nesausina lūpas.

Viegli uzklājams, bet arī viegli savaldāms – daži šāda veida produkti man šķiet diezgan “slideni”, tāpēc tie mēdz nosmērēt ādu ap lūpām, kas neizskatās labi.

Smaržo līdzīgi vienam tonētajam lūpu balzāmam no Gosh – salda, patīkama smarža.

Svars – 2.5g.
Lietot var 36 mēnešus.
Cena: 3.30ls

Vienīgais, kas mazliet lika vilties, bija tas, ka, kā jau pirmajā bildē var redzēt, tam nāk nost uzraksti, tāpēc es tos, cik varēju, noņēmu nost.

Image

Kopumā man ļoti patīk šis lūpu krītiņš, un tas parasti atrodas manā somā, ja gribas mazliet vairāk krāsas. Iesaku!

Vērtējums: ♥♥♥♥♥

P.S. Manuprāt, smieklīgs atgadījums ar šo lūpu krāsu – aizvakar iegāju vienā Vecrīgas kafejnīcā paēst. Pēc ēšanas tomēr gribēju atjaunot intensitāti, un es pamanīju, ka sieviete pie blakus galdiņa [kas drīzāk bija man priekšā] izvilka no somas daudz vairāk lietotu, bet es redzēju, ka tomēr to pašu Catrice lūpu zīmuli šajā pašā tonī. ;D Vienlaicīgi uzkrāsojām vienu un to pašu lūpu krāsu.

1 thought on “Catrice LE Matchpoint Lip Balm Tint.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s