Jūlija favorīti.

Eh, jūlijs bija diezgan interesants mēnesis. Labā nozīmē, jo notika tik daudz kas. 12. klases izlaidums un viss, kas ar to saistīts, festivāls, došanās uz pīrsingu salonu, ballītes, atpūtas ārpus Rīgas, stāšanās skolā, vārda diena un vēl daudz kas. Un pa vidu tam visam – daudz jaunas kosmētikas. Budžeta pārtērēšanu, protams, atkal sev nevaru piedot, bet kas beigās paliek? Kosmētika un prieks par to, ka var to lietot.

Mēneša favorītu šoreiz ir tik daudz, ka daudz par katru nerakstīšu, jo varbūt par tiem sekos atsevišķi raksti.

Un šeit tie arī ir:

Image

1. Essence Home Sweet Home kolekcijas vaigu sārtums – 02 Wool-d you cuddle me? Atradu to Origo Drogās tikai pa 0.93ls. Neesmu vaigu sārtumu cilvēks, bet tas varbūt ir tāpēc, ka nevaru atrast savu piemēroto toni. Šis, par cik ir ar oranžīgu toni, man piestāv labāk nekā daudzi citi. Piemērots vasarai siltā toņa dēļ, kaut arī oriģināli laikam ir no ziemas kolekcijas. Patīk tas it kā adījuma dizains.

2. Catrice Lip Balm Tint. Lūpu krītiņš no LE Matchpoint kolekcijas, kas šobrīd ir atrodama Drogās. Par šo droši vien sekos pilns apraksts, bet šis noteikti ir mīļākais mēneša lūpu produkts.

3. Maybelline Colorama nagu laka tonī 26. Maigs mīlīgs rozā pasteļtonis, kas uz maniem nagiem bija ļoti bieži. Kā nolakoju nagus ar šo krāsu, uzreiz galvā ir vienas youtube guru teiktais par līdzīga toņa laku: “Instant girly nails”. :]

4. Red Cherry mākslīgās skropstas #15. Otrās Red Cherry skropstas, ko esmu lietojusi. Šīs noteikti ir daudz dramatiskākas. Bija sastāvdaļa no mana izlaiduma grima un laikam ir mīļākās līdz šim vispār lietotās skropstas.  Vienīgais, kas man nepatīk Red Cherry skropstās, ir to iepakojums. Aiztaisīt to ir ļoti grūti, un tas ir tik prasts. Re, kur bilde ar izlaiduma smokey acīm un tikko uzlīmētām skropstām. Un nē, es neesmu plika, man mugurā ir kleita bez lencēm. ;D
Image5. The Body Shop tējas koka losjons. Maziņš iepakojums. Losjons ļoti ātri iesūcas, smaržo pēc tējas koka eļļas, un man šī smarža patīk tiešām ļoti, ļoti. Normalizē ādas stāvokli karstajā laikā, kad tai ir tieksme uz izsitumiem.

6. Maybelline The Colossal Kajal acu zīmulis. Melns. Šo saņēmu festivālā Summer Sound pie Maybelline stenda. Tas ir mīksts, viegli uzklājams, noturīgs un nav jāasina, tāpēc stāv kosmētikas somiņā.

7. Maybelline Watershine lūpu spīdums. Šajā iemīlējos jau no pirmās lietošanas reizes, kad sajutu to, ka tas vispār nav lipīgs. Sajūta kā, uzklājot lūpu balzāmu. Dod lūpām gandrīz caurspīdīgu spīdumu ar mazmazītiņiem glitteriem.

8. L’oreal Color Riche nagu laka tonī 507 Riviera Lavender. Pirmā L’oreal nagu laka manā īpašumā, kaut arī bieži uz tām skatos. Uz jūlija beigu pusi sāku iemīlēties pasteļtoņos, un lavandas tonis bija viens no tiem. Viens vārds – skaisti.

9. Garnier Nordic Moisture Match mitrinošais krēms sausai ādai. Krēms, ko lietoju katru vakaru. Pilna atsauksme šeit.

10. Kā pēdējo it kā skaistuma produktu varu minēt Garnier UltraDry 48h non stop antiperspirantu. Nezinu, kā citiem, bet manā gadījumā par 48 stundām nav melots. Viens no labākajiem, kādu esmu līdz šim lietojusi. Un rullīši laikam ir mani mīļākie.

Tas viss no skaistuma produktiem, varbūt ir vēlme lasīt par kādu no šiem produktiem konkrētāk?

Arī random favorītu ir tik daudz, ka labāk nemaz nesākšu te likt bildes un katru raksturot.
Īsumā:
Ēdiens – Laima Joy batoniņš, kola, Mājas Gotiņas saldējums – katras vasaras atkarība.
Mūzika – Ashes Remain – Everything Good.
Bob Sinclar – Summer Moonlight.
un, protams, liela daļa Mika dziesmu Summer Sounda iespaidā.

Tas arī viss no manis pagaidām.
Paldies, ka lasīji, un izbaidu atlikušo vasaru! :]

7 thoughts on “Jūlija favorīti.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s