Garnier Nordic Moisture Match.

Atgādinu, ka vēl ir iespējams pieteikties manam mazajam giveaway!!

Gadījās tā, ka nenocietos, pirms saņēmu savā īpašumā Nordic Moisture Match krēmu paraudziņus, jo uz pastu man tie nav atnākuši un dabūju tos tikai festivālā, tāpēc pirms dažām nedēļām nopirku šo Garnier krēmu sausai un ļoti sausai ādai.

Image

Ražotājs:
“Atklāj 24 stundu mitrinošo krēmu jauno paaudzi, kas īpaši pielāgoti katras ādas vajadzībām.
Īpaši pielāgota tekstūra. Ļoti bagatīga un īpaši mitrinoša. Nav taukaina. Ātri iesūcas ādā.
Īpaši pielāgota formula. Bagātināta ar kamēlijas eļļu, kas pazīstama ar tās barojošajām īpašībām. Krēms acumirklī nomierina ādu un padara zīdainu. Pabarota un mitrināta, tava āda jūtas svaiga. Piemērots jutīgai ādai.
Tūlītējs efekts: āda mitrināta pa 40%.
Visas dienas garumā: 24 stundu nepārtraukta mitrināšana.
Pēc 1 mēneša: āda ir atguvusi savu dabisko mitruma līdzsvaru.”

Sastāvs:

Nesatur parabēnus.

Image

Mazs, mīlīgs rozā 50ml tilpuma bundulītis, par ko sākumā raizējos, jo pārsvarā lietoju tikai krēmus izspiežamās tūbiņās, jo nepatīk, ka bundulīšos jābāž pirksti iekšā. Atkal es ar savu baktērijparanoju. ;D

Image

Krēms pēc konsistences ir biezāks, nekā sākumā biju gaidījusi. Bija pierasts pie daudz “šķidrākiem” mitrinošajiem krēmiem – vienalga – tūbiņās vai bundulīšos -, tāpēc biju mazliet pārsteigta, pirmo reizi to lietojot, bet tas vismaz jau tad lika domāt, ka neizlietosies mēneša laikā un ir tiešām paredzēts sausai ādai.

Image

Aptuvenais daudzums, ko ņemu vienā lietošanas reizē. Man pietiek.

Image

Patiesībā mana āda ir taukaina / kombinēta, bet pēc sejas mazgāšanas tā kļūst ļoti sausa, tāpēc uz nakti man ir nepieciešams ļoti mitrinošs krēms, lai āda nesāk ražot daudz sebuma. Jā, tieši tā – uz nakti. Šis ir dienas krēms, bet es to lietoju pārsvarā vakaros, tāpēc, ja godīgi, nevaru teikt, vai tas, kā dažas meitenes jau ir teikušas, virpinās zem tonālā krēma, bet domāju, ka galvenais jebkurā gadījumā ir laiciņu pagaidīt, lai tas iesūcas.
Vakaros man tas neiesūcas diezgan ātri, es visdrīzāk jau aizmiegu, pirms tas vēl paspējis pilnībā iesūkties, bet tas tiešām nav taukains, un tas būtu pēdējais, ko man vajadzētu manai kobinētajai ādai, kas ir jutīga un ar tieksmi uz izsitumiem. Es personīgi taukainumu nejūtu ne vakarā, ne no rīta. Var spriest, ka tas ir arī pietiekami mitrinošs un poras netiek aizsprostotas. Esmu jau teikusi, ka mana āda reaģē uz smaržām; šim krēmam smarža ir, bet ļoti minimāla, diezgan patīkama un neizraisa alerģisku reakciju.

Iespējams, mans viedoklis mainīsies, kad varbūt lietošu paraudziņus arī no krēma normālai un taukainai ādai, bet pagaidām man šis krēms ļoti patīk, kā arī atsauksmes par šiem krēmiem ir diezgan labas.
Vērtējums: ♥♥♥♥♥

8 thoughts on “Garnier Nordic Moisture Match.”

    1. Ar jebkuru face wash tā ir bijis, bet tagadējais tīri labi patīk. Bet paldies par ieteikumu! :] Jāmēģina pēc tam atrast kaut kas ne tik sausinošs.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s