BH cosmetics Day & Night palette.

Kā jau vienu reizi minēju, pasūtīju paleti no mājaslapas http://www.bhcosmetics.com/ un iesaku to darīt arī jums. Laba kvalitāte, labas cenas un ik pa laikam ir arī šādi tādi izdevīgi piedāvājumi.

Re, kur mana pasūtītā palete.

Kastītē:

Image

Pati palete:

Image

Tātad paletē ietilpst 60 krāsas, kuras, kā jau minēts nosaukumā, paredzētas dienas un vakara grimam.

Image

Dienas krāsas:

Image

Daži swatchi:

Image

Vakara krāsas:

Image

Un swatchi:

Image

Tā kā vakar bija pēdējais zvans, varēju izmēģināt paleti darbībā. Varu teikt, ka esmu diezgan apmierināta gan ar klājumu, gan ar pigmentāciju un noturību. Būtībā paleti pirku, jo izmetu ārā veco ebay pirkto paleti ar 96 krāsām un gribējās kaut ko kompaktāku, ko lietot uz citām meitenēm. Neiesaku pirkt paletes ebay, ja ir tāda ideja, labāk piemaksāt dažus latus un pasūtīt šo. Cenas būs līdzīgas, bet kvalitāte gan atšķirsies.
Man personīgi vakara krāsas patīk DAUDZ labāk, jo tās ir daudz pigmentētākas un  košas krāsas lietoju vienalga, vai ir diena vai vakars, bet arī starp dienas krāsām ir ļoti skaistas, pigmentētas shimmerīgas acu ēnas. Ļoti pārsteigta biju par melnajām acu ēnām un to pigmentāciju. Patīk arī visi pārējie sudrabainie un tumši brūnie matētie un shimmerīgie toņi, bet daļa paletes ir ideāli piemērota vasarīgiem, košiem makeup look’iem.

Cena: 6.70 ls + 3.50 par piegādi. Kopā piegāde no mājaslapas maksā 7ls, bet vienmēr jau var samesties vairāki cilvēki kopā, lai summa katram būtu mazāka. Atceļoja aptuveni 15 dienu laikā.

P.S. paleti pasūtīju pirms sāku project 20 pan. ;D

2 thoughts on “BH cosmetics Day & Night palette.”

  1. […] BH Day & Night palete. Pēc tam, kad man uznāca eksistenciālā krīze par to, vai gadījumā neesmu nepareizajā vietā un nepareizajā skolā, piesēdos pie galda un uzkrāsojos tā, kā sen to nebiju darījusi – krāsaini. Diemžēl no rītiem nav laika smuki izskatīties un BH palete ilgu laiku nostāvēja malā [arī tā iemesla dēļ, ka šī palete stāv manā freelance makeup artist darba somā], tāpēc prieks to paņemt atkal rokās bija iepriecinoši. Lasīt vairāk par paleti un redzēt swatchus var šeit. […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s