Project 20 pan.

Vēl reizi pirms uzsāku project 20 pan iegriezos Drogās un Ķērienā gan pēc lietām, ko jau pirms laiciņa biju noskatījusi, gan arī pēc kāda neplānota pirkuma.
Image

No Drogām:

Beauty formulas ceļojuma pudelītes šķidrajiem produktiem. Šīs nopirku, jo pēdējā laikā pievēršos dabiskai un pašgatavotai kosmētikai, tāpēc šie ir ideāli trauciņi paštaisītam kosmētikas noņēmējam, ko jau laiciņu lietoju, un arī rožūdenim, ko man ir plāns pagatavot. Maksāja ar atlaidi pāri latam.

Dissolvant Doux nagu lakas noņēmējs. Vajadzēja nagu lakas noņēmēju, jo tieši pirms sāku project pan beidzās iepriekšējais. Maksāja aptuveni 1.50ls

No Ķēriena:

Rimmel Stay matte pūdera paraudziņš. Viens tāds stāv kosmētikas somiņā. Tā kā tas ir mans mīļākais pūderis un redzēju, ka Ķērienā pūderu trauks irjau gandrīz tukšs, nopirku vēl vienu, jo tam ir ideāls lielums, lai nēsātu līdzi ikdienā. 30 santīmi.

Manhattan uzacu zīmulis. Beidzot! Beidzot tas ir noticis! Perfektais tonis uzacu zīmulim! Un tikai 45 santīmi! Laime pilnīga, haha, kaut arī varēju iztikt. ;D

Un kaut kādi random nagi, bet iepatikās to forma un garums. Iespējams, kaut kas izmantošu, kaut arī nesen jau nopirku Ķērienā vienus nagus, bet tie ir daudz dabiskāki. Šie maksāja 30 santīmus.

Nu tā. Kamēr neko citu nepirkšu, varbūt ierakstīšu vēl kādus rakstus par jaunumiem kolekcijā, kas iekrājušies laika trūkuma dēļ.

Izlietot 20 produktus un tikai tad pirkt kaut ko jaunu būs liels challenge priekš manis. No vienas puses grūti sevi atturēt, kaut arī daudz ko gribētos [šodien staigāju pa veikaliem un vienkārši skatījos, runāju ar pārdevējām, un vismaz tas man lika justies labāk. ;D], bet no otras puses – ir interesanti gaidīt, kad iztukšosies produkti. ;D Lielāks prieks tos lietot.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s