NYX “Full Throttle” acu ēnas + Lāčplēša dienas grims.

Sveikas, princeses!

Ja sekojat man instagram, būsiet pamanījušas dažas dienas atpakaļ ielikto selfiju ar grimu oranžos toņos, šodien parādīšu, kas un kā, un ko izmantoju, lai to izveidotu.

Galvenais izmantotais produkts, par ko arī šodien stāsts – NYX Full Throttle acu ēnu kvartets “Color Riot”

dav

P.S. bildes nav apstrādātas un ir fotografētas ar telefonu, sorry not sorry. ;D 

Šo noskatīju jau NYX atklāšanā, bet roka vēl kaut kā necēlās, lai gan zināju, ka manās paletēs trūkst oranžo un citu sarkanīgo silto toņu, tāpēc iztiku vien ar swatchošanu un priecāšanos, bet, kārtējo reizi aizejot uz NYXu, testēju un domāju, līdz ieraudzīju, ka tiek izpirktas, un izdomāju, ka tomēr vajag, un ilgi gaidīju, kad saņemšos safotografēt un izmēģināt. Šis būs apraksts, taču būtībā par maniem pirmajiem iespaidiem.

Pirmkārt, iepakojums. Reti, kad kvartetu iepakojums ir šiks un vizuāli tik fierce kā šis. Pilnīgi manai gaumei.

dav

3D..

dav

Manuprāt, diezgan veiksmīga toņu kombinācija, ja gribas pamainīt grimu ar siltajiem toņiem, bet negribas pirkt jaunu paleti, piemēram, tā ir man, šādi varu paprokrastinēt kādas Morphe paletes iegādi.

davdav

Taču kvartetā ir viens tonis, kas man līdz galam nav saprotams. Netipisks šampanieša shimmeris, kas nav sevišķi pigmentēts un mitrā veidā iegūst dīvainu tekstūru. Vienīgais, kā šim varu atrast pielietojumu, ir klāt uz ar konsīleri nomaskēta plakstiņa vieglam zelta spīdumam. Vienīgais tonis, kas man no šiem liekas neveiksmīgs.

dav

Pārējiem toņiem man nav, kur piekasīties. Šie ir pirmie swatchi, un nešaubos, ka ar laiku, parokoties dziļāk, ēnas kļūs arvien labākas. Manuprāt, paletītes trumpis ir tieši tumšākais – ķieģeļu sarkanais. Burvīga pigmentācija.

Pie reizes izveidoju arī grimu.

bty

Pirms. Tas ir noticis – blogā bilde bez kosmētikas. ;D

bty

Pēc.

Kas ir forši – kvartets var izveidot acu grimu, un nebūs jāsniedzas pēc citas paletes, lai gan pārejai izmantoju gaišu persiku, bez kura var iztikt, pāri plakstiņa kustīgai daļai – H&m krēmveida ēnu, pirms klāju oranžo, kuru kārtīgi izpludināju, brūno klāju ārējos kaktiņos un tāpat arī burgundiju. Blend, blend, blend. Tā kā izvēlējos neiztraucēt rudenīgo, pašu par sevi izteiksmīgu grimu ar pārāk pierasto melno laineri, ēnas izpludināju virs iekšējā kaktiņam kaula kā sākumu deguna kontūrai, lai piešķirtu nedaudz drāmas. Tā grims pa vienkāršo, bet, re, kā izceļ zilpelēkas acis. Zilacītēm un zaļacītēm iesaku – acu krāsa mirdzēs kā dārgakmeņi. Pārejai uz vakara meikapu pieskaņoju tumši sarkanu lūpu krāsu par godu Lāčplēša dienai.

bty

Pārējie izmanotie produkti:

dav

Bāze – mitrinošais krēms, pēc laika uzsmidzināju Mario Badescu rožūdeni [dievinu], tad klāju Essence All About Matt matējošo bāzi [ir ok, nav silikonīga, seja netaukojas]. L’oreal True Match tonī N2 Vanilla [gadiem ilgi cenšos sadraudzēties ar šo tonālo, lēnām izdodas], Catrice Liquid Camouflage konsīleris [laikam neprasa komentārus, nav man pats mīļākais konsīleris, bet ir tīri labs viennozīmīgi], Kryolan pūderis tonī TL4 [mana mīlestība, bet ziemā prasās pavisam caurspīdīgo nopirkt, jo, kad āda tumšāka, dzelteno toni neredz, vasarā varēja pat ‘cept’ ar šo, bet neitralizē rozīgo toni toties, ja klāj nelielā daudzumā], H&m Global Fusion Eye Pot [kādreiz par šiem gribu atsevišķu rakstu izveidot, labas bāzītes], GOSH skropstu tuša [šo visas jau pazīst] un kontūrai NYX Highlight & Contour pro palete [yeeees]. + Makeup Revolution matēta lūpu krāsa nude / my lips but better tonī. Uzacīm – ēnas no Makeup Revolution Affirmation paletes.

Nu tā. Kā tev patīk / izdodas savā grimā iepīt rudenīgos rūsainos toņus? Kas ir tavi must-have Latvijas svētku laikā?

2 thoughts on “NYX “Full Throttle” acu ēnas + Lāčplēša dienas grims.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s