Freshdeli Svece Sargenģeļu Pievilkšanai.

Sveikas 2015. pēdējās dieniņās. :]

Pirms jau pailga laiciņa ar mani kontaktējās Freshdeli izplatītāja no Lietuvas ar piedāvājumu patestēt kādu no piedāvātajām enerģijas svecēm. Pēc ilgiem ceļojumiem pa pastu tā nonāca manā īpašumā un ir gatava tikt prezentēta Jums.

Saņēmu “Sveci sargenģeļu pievilināšanai” [“The Candle for Attracting the Energy of the guardian Angel”] Nosaukums skaists.

DSCN5411

Man ir ļoti liels prieks par firmas konceptu – ražot 100% dabīgas sveces no sojas vaska, kas ir dabai un veselībai draudzīgāks izejmateriāls, smaržai izmantot ēteriskās eļļas, kā arī padarīt sveces dedzināšanu ne tikai par vienkāršu un ikdienišķu, bet gan meditācijas, enerģijas atbrīvošanas un harmonijas radīšanas rituālu.

DSCN5412.JPG

“Enerģija, ko izdala svece, aktivē galvas augšas centru un stimulē sirds centru. Šī aizsardzības un uzraudzības esence izpilda sava veida pāreju uz pirmatnējo mierīgumu, pilnīgu mieru un bezierunu mīlestību. Šī enerģija nomierinās jūsu sirdi un prātu, palīdzēs jums skaidrāk ieklausīties savas dvēseles balsī, noticēt brīnumiem un ļaut Enģeļiem par jums parūpēties, veiksmīgi vadot jūs dzīvē, lai pasargātu no grūtībām.” [šim nepietika laika ;D]

DSCN5427.JPG

Galvenās smaržu notis: majorāns, bergamots un rozmarīns. Es to sauktu par spicy lakricas smaržu, vismaz man ar to asociējas, taču smarža ir ļoti neuzkrītoša.

DSCN5448.JPG

[amizanti, ka enģelīti bildes tapšanā izvēlējos nejauši, jo tas stāvēja netālu, bet, meklējot bildes no fotoaparātā esošajām sapratu, ka laba izvēle]

Nekad neesmu bijusi liela sveču dedzināšanas fane un nepievēršu procesam lielu uzmanību, jo līdz šim nedomāju vairāk kā par to, ka man galvenais, lai telpa smaržo un deg liesmiņa, jo sveču gaisma ir nomierinoša un asociējas ar Ziemassvētku laiku. Nevarētu teikt, ka manu domāšanu šī svece ir daudz mainījusi, taču pati firma man ir pavērusi manu skatījumu uz aromterapiju un aicinājusi mani tai vairāk pievērsties. Sveci dedzināju aptuveni 5h, bet tā ļoti maz liecināja par savu klātbūtni telpā, jo smarža ir ļoti viegla un ārpus 30cm rādiusa no sveces to pat nejutu, par ko biju mazliet saskumusi. Varbūt mazākai telpai, kā, piemēram, vannasistabai mājas SPA rituāla laikā tā būtu piemērota vairāk nekā guļamistabai.

Cena – 17.90 eiro.
Degšanas ilgums: 60h.

Enerģijas sveču sērija nopērkama salonā “Siena” T/C “Alfa” un “Spice Home”.

Rezumē: jauka svece, jauks dizains, taču maz smaržas un samērā augsta cena [kas raksturīgi sojas svecēm, tāpēc bieži izvēlamies parafīna lētučus], kas man personīgi neliek skriet uz veikalu pēc kolekcijas papildinājuma. Priecājos, ka bija iespēja izmēģināt, un dalos priekā, taču mans viedoklis paliek visai neitrāls.

Bet tagad vēlos Jums visām novēlēt priecīgu, superīgu, labiem pirkumiem un bloga rakstiem bagātu Jauno Ugunīgā mērkaķa 2016o!! :]

4 thoughts on “Freshdeli Svece Sargenģeļu Pievilkšanai.”

  1. Man patīk, ka šīm svecēm, atšķirībā no daudzām citām, aromāts nav pārāk spēcīgs- drīzāk tāds maigs fona aromāts, kas neliek šķaudīt un klepot 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s