Kļūstot par savu labāko versiju

Sveikas! Zinu, ka pirms dažiem mēnešiem solīju šeit atgriezties, bet tiku ierauta darba dienu virpulī, tāpēc laika piesēsties pie datora nebija, vēl jo vairāk – palielinājās vēlme atslēgties no elektroniskajām ierīcēm. Taču pa vidu aizņemtībai nebeidzu kalt plāniņus saistībā ar blogu – idejas radās pašas no sevis.

Esmu nolēmusi pamainīt šī bloga virzienu un pārveidot to par ne tikvien kā skaistuma blogu, bet vairāk kā dzīvesveida. Ko ar to domāju? Līdzīgi kā veidoju “Parunāsim par..” rakstus, domāju turpināt ar jaunu rakstu sēriju, kas sauksies kā šī raksta virsraksts:

“Kļūstot par savu labāko versiju”

DSCF0156

Neesmu šeit, lai kādam uzspiestu savu viedokli vai mācītu dzīvot pēc maniem uzskatiem, bet zinu, ka no katra cilvēka, neatkarīgi no tā, vai tas ir dzīvē, vai sociālajos tīklos, mēs varam šo to “aizķert” – iedvesmoties.

Neliels ievads.

Bara instinkts ir bijusi neatņemama sastāvdaļa garajā cilvēces evolūcijas ceļā, taču, manuprāt, mūsdienās mums ir jābūt katram pašam par sevi – jāprot pieņemt lēmumus, lai dzīvotu tā, kā vēlamies, taču bieži vien pakļaujamies sabiedrības spiedienam, nesaprazdami, kas ir pareizākais mums pašiem. Rezultāts ir pašsaprotams – mēs neesam tie, kas gribam būt. un radām neveselīgu skatījumu uz dzīvi.

Mums pieder kā mūsu ķermenis, tā prāts. Smadzenes apstrādā milzum daudz informācijas, nepārtraukti uzkrājot svarīgo un atmetot to, kas izrādījies nederīgs. Mēs paši varam būt atbildīgi, kuras domas ir veselīgas, bet kuras – kaitīgas [un par šo varu pastāstīt dikti daudz, it īpaši, kā saistu to ar veselību un labsajūtu]. Lai gan tā ir dažādu aspektu ķēde, kā mēs redzam pasauli un uztveram informāciju, mums ir iespēja pašiem likteni iegrozīt atbilstoši mūsu attieksmei. Attieksmei pret sevi, līdzcilvēkiem, svešiniekiem, dzīvniekiem un mūsu mājām – Zemi.

Par to, kā kļuvu par veģetārieti, nu jau vegāni, kā vegānisms maina manu skatījumu, un šo to citu arī turpmāk brīžiem būs iespēja lasīt pie manis blogā. Lasāmviela pie rīta kafijas vai tējas krūzes.

Coming soon. :]

Protams, gaidīšu viedokļus, kritiku, dzīves stāstus, par to, kā Tu kļūsti par labāku sevi, un citus priecīgus komentārus! :]

4 thoughts on “Kļūstot par savu labāko versiju”

  1. Manuprāt, šis process ir ilgst visu mūžu, mēs attīstamies, pārvaram savas komforta robežas, mainamies…
    Ļoti interesanti, noteikti sekošu taviem bloga ierakstiem. 😉
    Interesanti, ja tu pastāstītu kā tev veicas esot par vegāni Latvijā, jo, man šķiet, ka tas ir diezgan grūti (it īpaši ziemā/pavasara sākumā, kad svaigu, pie mums audzētu dārzeņu un augļu ir pavisam maz).

    1. Protams, bet citreiz apstākļu dēļ neesam spējīgi dot zaļo gaismu pozitīvām pārmaiņām – šo domu vēlāk izklāstīšu sīkāk.
      Prieks, ka būs kāda, kam interesēs, noteikti ļaušu ieskatīties ēdienkartē! 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s