NYX Single eyeshadow.

Hey, long time no talk! Jāņu brīvdienas, dzimšanas diena, Kings of Leon, visādi trakumi pa vidu, un tā arī nav sanācis šeit neko ierakstīt, bet bija brīži, kad paspēju izmēģināt ko jaunu, paspēlēties ar grimu un nofotografēt bildes ārā.

Daudz rakstu padomā, bet šodien sākšu ar īsu rakstiņu par neilgu laiciņu atpakaļ pirktām acu ēnām no NYX.

Image

 ES01 Black

Melnas acu ēnas, manuprāt, ir viena no svarīgākajām acu ēnu kolekcijas sastāvdaļām, tāpēc nekad nav par agru iegādāties labas un pigmentētas melnas acu ēnas, jo tām obligāti nav jābūt melnu dūmakainu acu pamatā, bet tām ir arī daži citi pielietojuma veidi.

Kamēr laiku izmantoju melno toni no BH paletes, zināju, ka man vajag jaunas atsevišķas ēnas, kas darbosies tikpat labi, ja ne pat labāk, bet nevarēju atrast kāroto par sev piemērotu cenu.

Nesen iegāju NYX veikaliņā, kur uz atlaidēm bija vairāki single acu ēnu toņi [vēl joprojām vairāki toņi ir pieejami ar atlaidi, diemžēl uz doto brīdi melnais ir izpirkts] un iegādājos šo pa 2.99 eiro. Smieklīga cena, nevarēju nepirkt, jo ļoti gribejās izmēģināt kādas no NYX ēnām.

Image

 

Tonis ir ļoti piesātināts ogļu melnais, kādu negaidīju par tādu cenu, teikšu godīgi [kaut gan bieži manā praksē ir pierādījies, ka daudzām lētākām acu ēnām, kuru pamatā galvenokārt ir sintētiskie pigmenti, ir burvīga pigmentācija]

Swatchi – vienā kārtā / kārtīgāk iestrādāts:

Image

 

Klājas gludi un vienmērīgi, bet, kā var spriest, ja nav pierasts pie ļoti piesātinātām melnām ēnām, jābūt uzmanīgam. Nobiršana uzklājot, protams, ir neizbēgama, taču strādāt un sadarboties ar šīm ēnām ir diezgan vienkārši.

Ja meklējat sev jaunas melnas acu ēnas, iesaku pamēģināt šīs! Ir tā, ka gandrīz katrā krāsošanās reizē izmantoju šīs un esmu gatava atbrīvoties no citām nevajadzīgām melnām acu ēnām.

Kura ir Tava mīļākā acu ēnu firma?

Paldies, ka ienāci! Līdz citai reizei! :]

7 thoughts on “NYX Single eyeshadow.”

  1. Jū, Tu arī? Patika?
   Bija labi, varēja būt pat labāk, bet, tā kā nav mana mīļākā grupa un nebija nekādu ekspektāciju, tad teikšu – ļoti laba dāvana un veids, kā pavadīt dz/d vakaru. :]

   1. Jā,biju sajūsmā. Ar draudzeni izbļaustījāmies,izlēkājāmies,nākamajā dienā nevarēja ne parunāt,ne pastaigāt. 😀
    Piekrītu,koncertu biļetes ir lieliskas dāvanas,apsveicu tevi aizvadītajā dzimšanas dienā! 🙂

   2. Forši, mēs gan tā mierīgāk. ;] Pie skatuves tuvāk bijāt? Mēs uz beigām, lai var brīvi iet darīt visu, ko gribas pa starpu.

    Paldies! :]]]

   3. Jā,ļoti tuvu tikām,speciāli ātri aizbraucām. Mēs ,var teikt ,ne soli pa labi vai pa kreisi kamēr koncerts gāja. 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s