Request: Essence Glow Tinted Lip balm.

Čau! Pēc garas darba dienas, kuras dēļ palaidu garām tādu skaistu laiku, nodomāju, ka nevaru laist kaut vai šo vakaru vējā, un izgāju ārā nofočēt bildes. Šodien atrādīšu Essence Glow lūpu balzāmu tonī 03 Brighten up!, kuru nesen minēju favorītu rakstā.

Image

Pēc iepakojuma tas šķiet maigs mazliek uz persiku pusi rozā lūpu balzāmiņš, bet īstenībā tas izskatās šādi:

Image

 

Varbūt tas var šķist mazliet biedējošs, bet, ticiet man, – uztraukumam nav pamata, haha, jo tas ir tonējošs balzāms.

Mitrināšanas spējas nav nekas wow, bet lūpas, protams, neatstāj sausas. Sākumā pēc uzklāšanas tas ir tuvu patiesajam tonim, bet pēc brītiņa “iesēžas”, un tonis kļūst intensīvāk, mazliet vairāk uz fuksijrozā. Sākumā “komplektā” nāk daudz, daudz balzāmam raksturīga spīduma [bez mirdzumiem], bet, kad tas ir nogājis, uz lūpām paliek viegls stain, kas neizskatās pēc lūpu krāsām raksturīgām, bet pēc: “Izskatās, ka man ir dabīgi ļoti pigmentētas lūpas” ar nelielu rozā piesitienu.

Swatch uz rokas:

Image

Swatch uz lūpām:

Image

 

Kā jau var spriest, kārtējais produkts, kura iepakojums ir maldinošs. Vai, paskatoties uz to, var pateikt, ka tonis būs tik intensīvs? Nedomāju vis..

Bet man ļoti patīk par spīti tam, ka tonētie lūpu balzāmi nav mani iecienītākie lūpu produkti tās “slidenās” sajūtas dēļ, kas liek domāt, ka krāsa plūst pāri lūpu līnijām utt., bet šim es kaut kā uzticos, ja nelieku pārāk daudz. Iesaku, šo lietojot, tomēr izmantot spoguli. Var bez, bet bildē arī var redzēt, ka prasītos lūpu kontūru ievērot.
Bet tas tā..

Cena  ~ 2.60 eiro.

Kopumā dodu šim ♥♥♥♥ ar pusi. Saucu par savu sezonas lūpu produktu, jo, godīgi sakot, lūpu krāsām pēdējā laikā esmu par slinku.. Piestāv vasarai un, piemēram, man visu laiku atrodas somā.

Esi šo mēģinājusi? Ja nē, ieinteresēja?

6 thoughts on “Request: Essence Glow Tinted Lip balm.”

  1. Uz šo jau ilgi skatos, bet man ir pārāk daudz tonējošo lūpu balzāmu, tāpēc allaž cenšos atturēties no kārdinājuma. 😀

    1. Jā, vai ne, tas pats. Uz šo skatījos, bet tad bija tā akcija: pērc pa 6eiro, dabū lūpu krāsu, tad bija iespēja paņemt, lai sakrātu summu. Šaubos, ka būtu ņēmusi tāpat.

  2. Es skatījos uz tumšāko toni, un tāpat kā Alise saku sev, ka man pietiek tonēto balzāmu, bet nu iepakojumā izskatās tik skaists, ehh…:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s