Decembra favorīti.

Čau, čau! Esmu atgriezusies mājās no savas miera ostas Vidzemes vidienē un gatava gada pēdējā dienā parādīt gada noslēguma favorītus. Šajā pēdējā nedēļā esmu gan paspējusi atpūsties no Rīgas dzīves, gan lielā mērā arī no kosmētikas UN aizmirsusi atzīmēt bloga gada jubileju. ;D

Decembris – mēnesis, kad gatavojamies un svinam svētkus, – sarkanas krāsas, zelta, sudraba un glitteru laiks, un tas atspoguļojas arī manos favorītos. Pārvākšanās juceklī šis tas šobrīd nav pieejams, tāpēc favorītu mazāk nekā parasti, bet pietiekami. :]

Image

Maybelline Brocades #220 nagu laka. Šeit vairāk par pirmo iespaidu. Lai gan ļoti ilgu laiku prasa noņemšana, šī ir superīga laka. Īsts svētku sezonas aksesuārs.

Gabrini Elegant nagu laka. “Plāna” sudraba / perlamutra laka, ko patīk klāt virs Maybelline Brocades, lai “atvēsinātu” toni.

NYX lūpu zīmulis – 817 Hot Red. Arī viena no svētku sezonas sastāvdaļām. Par NYX lūpu zīmuļiem jau sen dzirdu labas atsauksmes, un arī pati pirms diviem gadiem pārliecinājos, ka tie glīti klājas un ilgi turas. Varbūt vēlaties sīkāku aprakstu un bildes?

NYX Soft Matte Lip Cream – Amsterdam. Kā decembra sākumā uzsniga sniegs, tā atkal starp visām lūpu krāsām meklēju šo. Vēl joprojām mīļākā sarkanā lūpu krāsa. Šeit sīkāk.

E.l.f. Lock & Seal. Kā jau nesen rakstīju šeit, atradu tam pielietojumu kā acu ēnu bāzi, jo tas ir vienīgais veids, kā pagaidām man to patīk lietot. Līdz šim nav pievīlis.

No kosmētikas favorītiem tas arī viss, ēdiena favorīti šomēnes iztrūkst [ja nu vienīgi mandarīni ;D], dziesmu arī īpaši nekādu nav. Vienīgais, ko klausos pēdējās dienas, ir

One Eskimo – Amazing – Dziesma no filmas Chalet Girl, ko ar māsīcām pirms dažām dienām noskatījāmies.

Image

Paredzama, bet jauka filma, kas ziemā bez sniega kārdina aizbraukt uz kalnu.

Vēl viena filmu favorīte ir The Great Gatsby, ko par spīti labajām atsauksmēm noskatījos tikai vakar. Kvalitatīva filma, nav ko piebilst. Piestāv laikam pirms Jaunā gada sagaidīšanas.

Image

Vairs nav, ko jums pastāstīt.

Kāds Jums noskaņojums pirms 2014. gada?

Priecīgu Jums sagaidīšanu! :]

4 thoughts on “Decembra favorīti.”

  1. Es vēl neesmu noskatījusies The Great Gatsby, jo visi saka, ka sākums garlaicīgs. 😀
    Būs vienreiz jāsaņemas!

    Priecīgu Jaunā Gada sagaidīšanu! :))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s