Pirmais iespaids: Catrice Hollywood Fab 40’s nagu laka.

Šī kolekcija jau tik ilgi stāv veikalos ar atlaidēm, bet pirmais pirkums no tās bija tikai septembrī, kad nopirku lūpu krāsu C01 – Red Butler. Tā man ļoti iepatikās, bet saņēmos to pirkt tikai tad, kad parādījās rudenīgais noskaņojums. Tāpat bija arī ar tāda paša nosaukuma nagu laku:

ImageŠodien, prakses pusdienu pātraukuma laikā, pakavēju laiku nekur citur, kā Drogās. ;D Un beidzot tur paņēmu toni, ko jau laiku it kā gribējās – vidēji tumšu sarkanu / ogu toni [bildē uz nagiem velk uz parastu sarkano, bet ir tāds kā pudelītē]. Arī tam bija nepieciešama iedvesma.
Bet esmu ļoti apmierināta ar šodienas pirkumu pēc uzlakošanas un izmēģināšanas.

♥ Atverot to, mazliet vīlos, jo gaidīju krēmīgu nagu laku, bet izrādījās želejīga, un želejīgās lakas man parasti asociējas ar to, ka tās nav līdz galam pigmentētas un ir jāklāj dažās kārtās, kas savukārt norāda uz ilgo žūšanu, bet šī ir diezgan pigmentēta, un var pietikt ar vienu veselu un vēl vienu plānu kārtiņu, lai pilnībā nosegtu nagus.
♥ Otiņa ir satriecoša – tāda pati kā L’oreal lakām – plakanā. Ar tumšākiem toņiem gan jāiemanās tās lietošanā, bet visā visumā tā ļoooti atvieglo un padara ātrāku nagu lakošanu.
♥ Gaidīju arī, ka tā būs uz matētas pusi, bet, kā jau želeja, tā izrādījās ar ļoti glossy finišu. Nav nepieciešamība pēc spīdīgas caurspīdīgas virskārtas.
♥ Žūst normāli – vidēji statistiska nagu laka žūšanas ziņā. Gadījās, protams, mazliet pabojāt, bet – meh.

Kopumā man šī laka patīk, un tā ir atstājusi labu iespaidu par Catrice nagu lakām, jo [zinu, zinu, pārsteidzoši] šī ir mana pirmā.

Cena – 0.99ls.

Ja esi tāda pati kā es un neesi vēl iegādājusies ko no šīs kolekcijas, iesaku aiztipināt līdz Drogām, kamēr vēl ir, varbūt tomēr kaut kas iekrīt acīs.

Paldies, ka ienāci! :]

4 thoughts on “Pirmais iespaids: Catrice Hollywood Fab 40’s nagu laka.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s