GOSH Velvet Touch lūpu krāsa.

Kā jau būsiet dzirdējušas un redzējušas, varbūt pat jau pašas izmēģinājušas, bet, veikalos Narvesen pērkot žurnālu Una, iespējams, vēl var tikt pie dāvanas – GOSH Velvet Touch lūpu krāsas, šķiet, divos toņos. Ilgi domājot – sarkano vai šo, paņēmu 66 – Bourgogne.

Image

Diezgan glīts, elegants matēts plastmasas iepakojums.

Image

Grūti raksturojms tonis. Violetīgi plūmīgi rozīgs ar shimmeri?

Image

Var redzēt, ka tajā ir gan zilgani, gan violeti spīdumiņi, kas dod tādu kā maziet perlamutrīgu vēsu spīdumu.

Swatchi [divās kārtās un pilnā intensitātē [aptuveni 4-5 kārtās]:

Image

Image

Ko saka ražotājs: Intensīva un noturīga krāsa, pateicoties augstajai pigmentu koncentrācijai, papildus kopšana un aizsardzība. Ar SPF 6.

Ko saku es: Klājas ļoti viegli, jo lūpu krāsa ir diezgan krēmīga. Šim konkrētajam tonim otiņa nebūs obligāti nepieciešama. Pati krāsa man personīgi ļoti patīk, bet daudzām tā var šķist piemērota drīzāk pieaugušām sievietēm, bet rudens periodā esmu diezgan iemīļojusi violetos un vēsos rozā, tāpēc šī man patīk par spīti perlamutrīgajam spīdumam. Šādi izskatās uz lūpām vairākās kārtās:

Image

Vienalga, cik kārtās klāju, izskatās labi un nav sajūtas, ka būtu uzlikts par daudz. Sākumā šķiet ļoti maiga tekstūras ziņā, bet ar laiku sāk mazliet sausināt lūpas, tāpēc arī pirms lietošanas lūpas būtu jāsagatavo – jānoskrubē, jāmitrina utt. Noturība ir vidēja – nav pati labākā, bet nav arī slikta – ēšanu, dzeršanu iztur, bet viegli nonāk uz virsmām – glāzēm utt. Teiktu – kādas 3 vai 4 stundas stabili. Dienas laikā noteikti jāatjauno.
Tā kā līdz galam tomēr man tas perlamutrīgais atspīdums pie sirds neiet, izmēģināju to matēt ar pūdera palīdzību. Tā kā man ne visai arī patīk krēmīgās, kaut cik mitrinošās lūpu krāsas, jo ir sajūta, ka drīz tās var sākt “staigāt” un sakrāties lūpu malās, dodu priekšroku matētām lūpām. Paņēmu Rimmel Stay Matte caurspīdīgo pūderi un ar otiņu pa taisno liku pa virsu. Daudzas izvēlas to darīt caur salveti, bet, manuprāt, šajā gadījumā efekts lielāks ir veidā nr 1. Iznākums:

Image

Spīduma daudzums ir mazinājies, noturība paildzinājusies un lūpu krāsa kļuvusi pievilcīgāka. Lai gan spīdums vēl palicis, tas padara lūpu krāsu negarlaicīgu. Man šķiet, ka izskatās labi! :]

Kopumā esmu diezgan apmierināta ar guvumu, it īpaši tāpēc, ka tikai pa 1.69ls, un klāt vēl nāca žurnāls. ;D Iedevu jau mammai izlasīt, viņa bija diezgan priecīga. ;D Un arī es priecīga par lūpu krāsu. Tonis ideāli piemērots ikdienas lietošanai, pēc manām domām, īsti rudenīgs.

Pašu lūpu krāsu vērtēju ar ♥♥♥♥.

Paldies, ka lasīji!

Vai esi lietojusi GOSH Velvet Touch lūpu krāsas? Kas patīk / nepatīk? 
Kura ir Tava rudens must-have lūpu krāsa?

5 thoughts on “GOSH Velvet Touch lūpu krāsa.”

  1. Sākuma variants man nepārāk, bet ar pūderi gan skaisti!
    Ja izvēlē tikai divi toņi, es laikam neprikšu- sarkano lūpu krāsu man daudz, bet vēsi violetie un rozie man ne pārāk. Turklāt man ir ban uz lūpu krāsām, vismaz es cenšos sev to iestāstīt;D

    1. Tu pat esi viens no tiem cilvēkiem, kas man asociējas ar sarkanām lūpām! ;D Domāju – Tev šī sarkanā varētu patikt, bet, ja ne, tad ne. :]

      It kā jau man arī viņu pietiek. Laikam tāpēc pēdējo dienu laikā tiku pie vēl trijām. ;D Iedvesmoji – laikam arī jāuzliek bans.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s