NOTD. Atvadas no vasaras.

Neoni, protams, ir vasaras hīts, bet bieži vien pieķēru sevi vasarā ņemot rokās un lakojot pasteļtoņus, it īpaši rozā. Ja tikko no nagiem noņēmu Maybelline Colorama Neonu #189, tad tagad sapratu, ka beidzot laiks kādam pastelim. Toties rudens, kas jau nāk ar lieliem soļiem [vislabāk jūtams dzestrajos rītos], man kaut kā asociējas ar spīdumiem, glitteriem un mainīgām krāsām, tāpēc šodien, kad radās iedvesma nolakot nagus, ņēmu rokās abus – gan pasteli, gan shimmerīgo nagu laku -, un kopā sanāca kaut kas šāds:

Image

ImageŽēl, ka kamera šajā pievakares stundā negrib noķert patieso skaistumu, bet man pašai šie nadziņi liekas tiiiik princesīgi! Ir gan mans iecienītais maigais silti rozā pasteļtonis, gan zeltainais atspīdums. Siltā apgaismojumā izskatās superīgi. Biju jau iepriekš par šādu kombināciju iedomājusies, bet nekad nez kāpēc nebiju realizējusi.

Lomās:

Image

Kiss Color Magnet nagu lakas bāze divās kārtās. [no Ķēriena].
Maybelline Colorama #26. Trīs kārtās.
Gabrini Class #193. Vienā kārtā. [no Ķēriena]. Pats rozā, kas ir šajā lakā kā pamattonis, ir prakstiski neredzams, tāpēc vajag bāzi apakšā. Švīkojas pamatīgi, bet, ja pamatā ir rozā, tad darboties ar to ir vieglāk un švīkas nav tik izteiktas.

Nu tā, pierādās divas lietas:
1. ka šādā septembra pēcpusdienā man prātā ir nevis rasēšana, bet gan spīdumi, jo plusā vēl nopirku jauno Essence Glossy Lipbalm – Strawberry Cheesecake [varbūt drīzumā sekos arī mana atsauksme];
2. ka no lētām nagu lakām arī var iegūt ļoti skaistu iznākumu!

+ pēdējās trīs nagu lakas, par ko esmu veidojusi atsevišķus rakstus, ir bijušas rozā. Labs!

Paldies, ka ienāci! Izbaudi kārtīgi septembra siltās dienas! :]

2 thoughts on “NOTD. Atvadas no vasaras.”

  1. mans mīļākais coloramas tonis. 🙂 jā, man arī galvā ir nevis bioloģijas šūnu kodola diametra aprēķināšana, bet domas par mana wishlista sastādīšanu. 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s