16. augusts un China Glaze.

Šodien no rīta draudzene ar mašīnu paķēra uz savām mājām, kur man bija uzdevums ieveidot matus un uzkrāsot divas līgavas māsas uz kāzām. Visgrūtāk gāja, protams, ar matiem, kas ar taisnotāju bija jāčirko, bet beigās sanāca tīri labi. Steiga un diezgan liels nogurums uz beigām visai šīs dienas haltūriņai, bet nesūdzos, man patika. Nebiju domājusi, ka friziera + vizāžista darbs kaut kad būs tik nogurdinošs, ka pat sāks sāpēt pleci un mugura, iepriekš nekad tā nebija bijis. Pēc tam gribēju sev uzdāvināt jauno Maybelline Polka Dots, izstaigāju pusi Rīgas, kopā četras vai piecas Drogas, un nekur, protams, neatradu. Nu žēl.
Tā vietā, atnākot mājās, uzlakoju vienu senu favorītu. Tagad atrādu to jums.

China Glaze nagu laku tonī Secret Peri-Wink-Le.

Image

Es to sauktu par debesu zilu toni ar nelielu violetu pieskaņu. Bildes apgaismojumā izskatās tāds neonīgs, bet patiesībā krāsa ir tāda pavisam mierīga.

Te ir precīzāk attēlots tonis:

china_glaze_secret_periwinkle[Bilde ņemta šeit.]

Šī ir vienīgā China Glaze nagu laka, kas ir manā īpašumā, lai arī šai firmai ir ārkārtīgi daudz visādu smuku nagu laku. Iemesls, kāpēc nepērku pagaidām vēl, ir tāds, ka šī ir līdz šim vienīgā nagu laka, kuru pieķēru kā to, kas padara manus nagus dzeltenus. Zinu, ka vēl ir kāda tāda, bet neesmu piefiksējusi, kura tieši. Šoreiz apdomīgi uzklāju pirms tam nagu lakas bāzi, redzēs, kā būs.

Jums arī ir kādi kosmētikas produkti, kas uzdzen nostaļģiju, vai arī es vienīgā tāda dīvainā? ;D Šī atgādina vasaru pirms diviem gadiem.

Parasti nēsāju ļoti ilgu laiku – vismaz nedēļu, un noturējās tīri labi, bet ne perfekti.

Cik China Glaze nagu lakas Latvijā aptuveni maksā? Aptuveni 4 lati? Toties pudelīte ir diezgan liela un nagu lakai ir laba kvalitāte. Saņem to, par ko maksā.

Laikam jāaiziet apskatīties vēl kādreiz, varbūt sadūšošos nopirkt vēl kādu.

Tas arī viss! Paldies, ka ienāci!

2 thoughts on “16. augusts un China Glaze.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s