Rimmel lūpu zīmulis un FOTD. Indian Pink.

Vakar rakstīju par saviem pēdējiem pirkumiem veikalā “Ķēriens”, un viens no tiem bija

Rimmel 1000 Kisses lūpu zīmulis tonī 004 Indian Pink.

Image

Lai redzētu vairāk apraksta, swatchus un koptēlu, turpini lasīt! :]

Kaut ko līdzīgu jau laiciņu meklēju veikalos – pilnīgi matētu lūpu krāsu ogu tonī, kas neliktu man izskatīties pilnīgi bālai un arī piestāvētu. Un atradu es to Ķērienā, kur šis lūpu zīmulis maksāja tikai 22 santīmus! Šis ir viennozīmīgi viens no mīļākajiem lūpu produktiem, kāds manā kolekcijā jebkad bijis.

Šodien pēc lūguma šo atrādīt un arī sava rudenīgā noskaņojuma dēļ izdomāju šo uzkrāsot, un tas prasīja diezgan ilgu laiku. Ja nebūtu jāfočējas, tad man būtu gandrīz vai vienalga par perfektām maliņām un es nepavadītu vismaz 15 minūtes, vien padarot tās, cik vien iespējams, taisnas ar konsīlera un otiņas palīdzību. ;D Bet bija tā vērts – tik sen nebija bijis uz lūpām kaut kas tik košs, jo sarkanās lūpu krāsas jau laiku praktiski kā nelietoju. Vajadzēja atkal ietrenēt roku tās krāsošanā.
Aizrunājos – atpakaļ pie zīmuļa!

Swatchi: 

Image

Ja godīgi, lūpas ir tas, par ko es visvairāk esmu jutusies visnepašpārliecinātākā un nekad nebija īpaša vēlme tās fotografēt tuvplānā. ;D

Image

Tas ir matēts, bet klājas viegli. Kā jau viss matētais, sausina lūpas, bet tāpēc pa virsu noderēs Catrice LE Matchpoint lūpu krītiņš – aizpildīs starpiņas un mitrinās:

ImageAbi kopā:

Image

Noturību vēl neesmu pētījusi, bet, tā kā Catrice lūpu krāsa nav ļoti spīdīga un “slidena”un tā pati darbojas kā stain / tint, tad var mēģināt izturēt diezgan ilgu laiku.

[bildēs izskatās siltāks tonis, nekā patiesībā ir]

Koptēls:

DSCN2415

Parasti uz acīm kopā ar spilgtu lūpu krāsu būtu jālietoto iespējamais minimums, bet man tās lietas tā nenotiek. Ir salīdzinoši neitrālāk kā parasti, bet tas tāpēc, ka pēc iespējas labāk uzkrāsotas lūpas aizņem patiešām daudz laika. Steidzīgajiem rītiem nederēs. Gaišu toņu acu ēnas, mazliet melna acu zīmuļa, nedaudz tumši brūnu ēnu dūmakaināka efekta radīšanai un skropstu tuša.

Tas arī viss!

Kā Tu draudzējies ar spilgtiem toņiem lūpu krāsās? Un kas būs Tavs rudens lūpu must-have?

15 thoughts on “Rimmel lūpu zīmulis un FOTD. Indian Pink.”

    1. Ir ļoti glīta, iesaku aiziet līdz kādam Ķērienam, pameklēt, vai vēl ir, jo vakar Āgenskalnā trauciņā bija palicis tikai viens konkrētais. :]

  1. superskaisti tev izskatās un smukas tev lūpas 🙂
    es uz sevis neesmu mēģinājusi tādu fuksiju nekad, varbūr vajadzētu. bet tagad esmu inlove ar tumšajiem, sarkanvīna toņiem. domāju, ka rudenī man vispār ies uz urrā!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s