Empties #3

Šķiet, ka izlietoju tik daudz produktu, bet vietas plauktos un uz galda vairāk nekļūst, jo to vietā, protams, nāk jauni, bet es cenšos, cik vien varu. ;D Lai atkal nesakrātos nenormāli daudz tukšas taras un rakstīšana neievilktos stundu garumā, tad izdomāju to izdarīt tagad. Tad, nu, lūkojamies, kas ir manā tukšās taras maisiņā!

Image

1. R.o.c.s. mutes skalojamais līdzeklis, kas paredzēts skolēniem. Nezinu, kādā sakarā skolēniem, bet laikam labi, ka paspēju laicīgi izlietot, jo nu jau vairs neskaitos skolniece. ;D Labi, izlaidums vēl nav bijis, bet pēdējais eksāmens pirms laika jau nokārtots – norunāts. Tātad, atpakaļ pie mutes skalojamā līdzekļa. Šī bija ļoti dīvaina pārmaiņa pēc stiprā Prokudents mutes skalojamā, jo šis, kā jau bērnu variants, garšoja pēc citroniem un kokakolas. ;D Likās kaut kā nepareizi pēc zobu tīrīšanas muti skalot ar kaut ko saldu, bet labi, ka nebija stirpi spirtīgs, tāpēc no rītiem vismaz asaras netecēja un tuša nenāca nost. ;D
Vērtējums: ♥♥♥♥

2. Superdrug Simply Pure viegls mitrinošs krēms jutīgai ādai. Impulsīvs pirkums, ko nemaz tik ļoti nevajadzēja. Krēms visparastākais. Neteiktu, ka deva ļoti lielu efektu, bet vismaz noturēja seju normālā stāvoklī, kamēr lietoju, un neļāva tai izžūt. Iztērēju līdz pēdējam, kā var redzēt. ;D Pirmo reizi pēc ilgiem laikiem kādu iepakojumu šādi griezu vaļā, sen atpakaļ, atceros, griezu vaļā agro tīņu gadu laikā iecienīto Rimmel Stay Matte tonālo. Kas man šodien ir? Kāpēc tik viegli novirzos no tēmas? Krēms.. Dažreiz jutu nedaudz dedzinošu – sildošu sajūtu, kas man ne visai patika, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc atkārtoti to vairs nepirkšu, bet citi šīs līnijas produkti man patīk labāk. Un sērijai kā tādai nav ne vainas, jo der manam ādas tipam un ir bez parabēniem un smaržas.
Vērtējums: ♥♥♥

3. R.o.c.s. zobu pasta. Rakstīts, ka balinoša. Šajā ziņā varbūt pamanīju ļoti nelielu efektu. Tā kā zobu pastā ir parabēni, mēģināšu no tās atturēties. Garšoja samērā labi, tas tā. ;D Bet šī firma, liekas, ir diezgan padārga, cerības neattaisnoja – neesmu īpaši iecienījusi abus lietotos produktus, tāpēc jau mammai teicu, lai vairāk nepērk. ;D
Vērtējums: ♥♥♥
Image4. DNC Ziepes maigam pīlingam. Bija it kā paredzētas visam ķermeni, bet neuzdrošinājos, jo, lietojot tikai rokām, kā es to darīju, tās šķita diezgan sausinošas. Smarža – diezgan citrusīga, graudiņi – atrodas tikai vienā pusē un nešķita, ka deva lielu efektu, bet uz rokām jau to īsti nevar novērot, tāpēc nevaru pilnīgi objektīvi vērtēt šīs ziepes. Bet tā jau ziepes kā ziepes. Roku mazgāšanai der.
Vērtējums: ♥♥♥ Saņēmu dāvanā, bet pati nepirkšu.

5. Gabrini mitrās salvetes rokām un sejai. Nesatur spirtu. Forši, ka tikai tagad uzzināju, ka der arī sejai. ;D Es lietoju tikai rokām. Smarža tām ir vienkārša, neuzkrītoša un patīkama. Pirmās mitrās salvetes roku tīrīšanai, ko esmu pirkusi, pārsvarā lietoju želejas. Diemžēl bieži nepirkšu, jo problēma bija tā, ka somā līmējās vaļā uzlīme un daļa salvešu izžuva, bet tā man patika šīs mitrās salvetes. Diez kā būtu darbojušās uz sejas..
Vērtējums: ♥♥♥♥♥

6. Softstar vates spilventiņi. Eh. Nezinu, man visi efekta ziņā liekas vienādi, tāpēc jau laikam patika, lietoju, kā vienmēr diezgan daudz kam.
Vērtējums: ♥♥♥♥♥ Visticamāk, ka pirkšu vēl.

Image7. Čistaja linija šampūns krāsotiem matiem. Ar āboliņa ekstraktu. Smaržo arī dabīgi – pēc āboliņa. Neliekas, ka manīju kādu efektu krāsotu matu uzlabošanas ziņā, bet šampūns labi attīrīja un pārāk nesausināja matus. Diemžēl parabēni, kas mani sāk atturēt no šīs firmas kosmētikas, kas man iepriekš ļoti patika.
Vērtējums: ♥♥♥♥ Vairāk gan laikam nepirkšu.

8. Isana Pearl & Gloss lūpu balzāms. Ne visai patika, jo nevarēju gluži lietot, esot ārpus mājas, pārāk izteiktā vēsā perlamutrīgā spīduma dēļ. Sākumā šķita, ka mitrina labi, bet pēcāk sāka likties, ka nav kas īpašs un ka tā ir pārāk nedabiska. Lietoju tikai uz nakti, bet arī tad ļoti apnika. Izlietoju gandrīz līdz galam.
Vērtējums: ♥♥♥ Vairs nepirkšu. Varbūt tikai kādu citu veidu.

9. Uztura bagātinātājs. Tabletes ar baldriāņa ekstraktu. Atkal kādā manā rakstā iemaldās kaut kas dīvains. ;D Varētu likties – kāds sakars baldirāņiem ar skaistumu? Vistiešākais. Galvenais pamats labam izskatam ir laba pašsajūta un dzīve bez stresa. Lai arī man šādu dzīvesveidu piekopt ir grūti nu jau teju vai pabeigtās skolas un vēl šādu tādu lietu dēļ, man nācās katru rītu un vakaru izdzert pa vienai šādai tabletītei. Un varu teikt, ka palīdzēja izturēt visas publiskās runas, seminārus u.c. un iztikt bez stresa, jo tas nenāk par labu ādai, matiem un visam organismam.
Vērtējums: ♥♥♥♥♥

10. Garnier Velvet lūpu balzāms. Būtu bijis tik jauki, ja ar šo produktu mēs būtu sadraudzējušies, bet, ja ne, tad ne. Ne vienīgā to esmu teikusi, ka tas nevis mitrina, bet gan sausina lūpas. Uz brīdi jau viss ir ok – lūpas mirdz, ir mitrinātas, tas tām devis jauku oranžīgu toni un spīdumu, kas būtu bijis labi vasarai, bet nākamajā dienā lūpas izskatās briesmīgi. Neizlietoju pat puscentimetru no augšas.
Vērtējums: ♥♥ Saņēmu dāvanā, bet atkārtoti, protams, nepirkšu. Un neuzticos arī citiem veidiem.

Image11. Beauty Formulas Austrālijas tējas koka skrubis sejai. Par šo skrubi sīkāk varat lasīt šeit. Un nē, es to neizlietoju līdz galam, pat ne līdz pusei, jo sirdsapziņa lika beigt to lietot sastāva dēļ. Parabēni – gandrīz visi iespējamie. Kā arī nešķita, ka sniedz ādai kādus uzlabojumus, tāpēc šis lidos miskastē un atkārtoti vairs netiks pirkts.
Vērtējums: ♥♥♥

12. Essence acu zīmulis. Šis arī tiek mests ārā, kaut arī ir maz lietots, jo man ir vēl viens tāds pats, un arī otrs varbūt kaut kad labākajā gadījumā knapi tiks izlietots. Tā noturība ir galīgi garām. Pandas aci garantētas. Un arī kā bāze melnām acu ēnām nedarbojas labi.
Vērtējums: ♥♥ Nepirkšu, bet varbūt kaut kā mēģināšu lietot otru.

Un tas arī viss šai reizei. Ceru, ka interesēja mani pēdējā mēneša laikā izlietotie produkti. :] Šoreiz biju diezgan kritiska. Varbūt jums ir ko teikt par kādu no šiem produktiem, kāda pieredze? Man interesētu citu viedoklis par Garnier higiēnisko lūpukrāsu un par Superdrug krēmu. :]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s