Beauty Formulas Australian Tea Tree Blackhead Clearing Facial Scrub.

Beidzot arī kāds review no manas puses.Image

“Beauty Formulas sejas skrubis melno piņņu tīrīšanai ar Austrālijas tējas koka eļļu. Dziļi attīrošs pīlinga skrubis. Palīdz iztīrīt melnās pinnes, atbloķē poras, notīra netīrās ādas šūnas. Tējas koka eļļas izcelsmes valsts ir Austrālija. Tā ir dabīga antibakteriāla sastāvdaļa, kurai ir labvēlīgi efekti un antiseptiskas īpašības […]. Dziļi attīra ar stimulējošu tējas koka eļļas iedarbību, lai atsvaidzinātu un atjaunotu ādu […]. Piemērots visiem ādas tipiem.
Ražots UK.
Cena zem 2ls.

Lūk, sastāvs. Laikam ar garajām runām par tējas koka eļļu mēģināts piesegt visus n-to parabēnu nosaukumus. :]

Image

1. tas ir ļoti gaiši zaļā krāsā ar nelielu perlamutrīgu spīdumu;
2. ar brūniem graudiņiem aptuveni mannas graudiņu lielumā;

Image
3. smaržo dīvaini – nevar saprast, vai nu dabīgi, vai tieši pretēji, bet man atgādina laku vai vasku, vai kaut ko tamlīdzīgu. Varbūt kāda zina, kā smaržo tējas koka eļļa? ;D Izglītojiet, lūdzu!
4. man, ja godīgi, skrubis šķita par maigu. Lai arī graudiņi tajā ir palieli un raupji, to varēja būt vairāk, tāpēc liekas, ka mierīgi varētu lietot teju vai katru vakaru.
5. āda pēc tā lietošanas jūtas labi attīrīta, svaiga, jo sniedz arī nelielu atvēsinošu efektu, kā arī ne pārāk izsausināta [par to noteikti rūpējas eļļa, jo, mazgājos skrubi nost, ja tas nokļūst uz lūpām, var just nelielu eļļainumu].
6. viegli un ātri nomazgājams. Nav 2-3 minūtes jāpavada, mazgājot to nost, kas var radīt pārlieku ilgu skrubēšanu, kā tas ir bijis ar vairākiem sejas produktiem. Kā arī daudzi vienkārši ilgi ir jāmazgā nost, tāpēc tas ir tik kaitinoši. It īpaši, ja vakarā nāk miegs. ;D

Neesmu pamanījusi lielas izmaiņas ādas stāvoklī, lai gan lietoju jau gandrīz divus mēnešus, bet arī nekādas problēmas, šķiet, nav radījis. Patīk, kāda ir āda uzreiz pēc lietošanas. Iesaku, ja meklē ne pārāk abrazīvu skrubi, bet ne arī tādu, kas ir ļoti maigs. Šis ir tāds kā zelta vidusceļš. ;D
Pati gan visdrīzāk vēlreiz nepirkšu sastāva dēļ.

Vērtējums: ♥♥♥♥

Ja arī Tu esi lietojusi šo vai kādu citu Beauty Formulas sejas kopšanas līdzekli, lūdzu, padalies savos iespaidos un pieredzē! :]

2 thoughts on “Beauty Formulas Australian Tea Tree Blackhead Clearing Facial Scrub.”

  1. Tējas koka eļļai ir ļoti specifiska smarža, man personīgi nepatīk, bet tā ļoti palīdz visādos veidos- ādai, matiem utml.
    Es no Beauty Formulas esmu lietojusi deguna tīrāmās strēmelītes un zobu skalojamo līdzekli.
    Paldies par rakstu, interesanti. 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s