2. daļa. Jaunumi [acu zīmuļi]

Šodien esmu iedvesmota rakstīt, tāpēc tas ir jāizmanto un jāieraksta par acu zīmuļiem, ko pēdējā laikā esmu iegādājusies.

1.Maybelline Colorama acu zīmulis.

colorama

Melns. Šiem zīmuļiem, kā izskatās, pēdējā laikā bieži ir atlaides. Arī es nopirku tikai pa 0.99ls. Ļoti ātri tas jau kļūst īsāks, jo tiek intensīvi lietots. Parasti neesmu zīmuļu fane, bet šis nu ir ikdienas rutīnas sastāvdaļa. Par noturību arī nesūdzos, jo: 1) vairākiem cilvēkiem šo lietoju virs e.l.f. eyelid primera kā bāzi tumšām krāsām, un tas izturēja vakaru un nakti, nesakrājoties briesmīgā līnijā plakstiņa locījuma vietā. ;D 2) var lietot arī kā “maigāku” alternatīvu lainerim, bet svarīgi ir virs tā uzklāt melnas acu ēnas. Mans vērtējums: ♥♥♥♥♥

2. Bella Eye Pencil.

bellaBrūns. Šo paņēmu tikai tāpēc, ka dažiem cilvēkiem bija jāveido gaišas , brūnas smokey acis, tāpēc šis zīmulis labi noderēja formas veidošanai un kā bāze brūnajiem toņiem + otrā galā tam ir “sponge”, kas atvieglo izpludināšanu gan uz plakstiņa, gan uz apakšējās skropstu līnijas.

Superīgi izskatās tām, kas ikdienā īpaši nekrāsojas, tāpēc melnā vietā lietoju brūnu. Nekad nebiju domājusi, ka brūns zīmulis var labi izskatīties, jo pašai nepiestāv. ;D Lai arī maksāja tikai mazliet pāri latam, darbojas labi.
Mans vērtējums: ♥♥♥♥♥

3. Manhattan GO BIG! Eyeshadow Pen.

gobig

Šo atradu vienā kosmētikas outlet veikalā. Atceros, ka biju slima, tāpēc kaut kā gadījās nopirkt nejēdzīgas lietas [prāts laikam mazliet aptumšojās], bet ar šo no visām trim lietām, ko nopirku tajā dienā, biju kaut cik apmierināta.

Plusi:
1) unique krāsa, kādu līdz šims zīmulim vai acu ēnām nebiju redzējusi, – rozā, bet ar zelta atspīdumu gaismā. Līdzīgi kā bildē.
2) viegli, ātri uzklāt.
3) pigmentēts.

Mīnusi:

1) izceļ negludumus, grumbiņas uz plakstiņiem.
2) ja lieto vienu pašu, tas ar laiku saiet locījuma vietā.
3) grūti atrast piemērotu toni, ko uzklāt pa virsu, tāpēc nākas jaukt kopā 2-3 toņus.
4) ja kaut ko uzklāt pa virsu un ja nepaveicas, tad izskatās “cakey”.
5) var just, ka uz plakstiņiem ir kaut kas krēmīgs. “Smaga” sajūta.

Mjā, mīnusu tomēr sanāk vairāk. Vērtējums: ♥♥ ar pusi, jo man ir grūti īsā laikā to uzklāt tā, lai labi izskatītos. Bet laikam jāatrod kāds cits veids, kā to izmantot, jo krāsa ir skaista. Cena patuveni 1.60ls

4. GOSH Velvet Touch Eye Liner. [005 Golden Cadillac]

gosh

Waterproof. Dzeltens. Šo nesen dabūju “Ķērienā” tikai pa 0.50ls. Tā vieta ir īsta paradīze. ;D. Ar šo zīmuli patiešām paveicās, jo pirms neilga laika sāku meklēt dzeltenu acu zīmuli, ar ko iekrāsot acu iekšējos kaktiņus. Acu ēnas vienas pašas nav tik izteiksmīgas un ilgi neturas, jo ar asarām nonāk nost [tas no žavāšanās ;D]. Bet zīmulis turas no rīta līdz vakaram.
1. shimmerīgs.
2. tonis mazliet uz silto, zeltaino pusi.
Mans vērtējums: ♥♥♥♥♥

pencilsw

Varbūt esi lietojusi kādu no šiem zīmuļiem, un Tev ir ko teikt?

2 thoughts on “2. daļa. Jaunumi [acu zīmuļi]”

  1. […] GOSH acu zīmulis [005 Golden Cadillac]. Gada pirmās puses pirkums, kad ļoti gribējās dzeltenu acu zīmuli. Arī sen nelietots, bet izmantoju kā bāzi dzeltenajām ēnām, kad lietoju BH paleti pirms dažām dienām. Ar dzeltenām ēnām šad tad ir grūti, jo man nekad tās neklājas pietiekami spilgti un nav ilgnoturīgas, tāpēc šis nāk palīgā. Te ir bildīte, spied šeit. […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s