Rimmel Wonder’full skropstu tuša.

Hey, hey! Ceru, ka nepalika nepamanīta mana gandrūz 5 mēnešus ilgā prombūtne. ^^ Tā ir, ja kādā brīdī prioritāšu topā esošās lietas izmaina secību. Bet ir padomā daži rakstiņi, kas neliek mierā sirdsapziņu, tāpēc saņēmos ieslēgt datoru un veltīt brīvdienu atsauksmei par pēdējos mēnešos lietoto tušu – Rimmel Wonder’full tušu ar argāna eļļu.

IMG_20141118_144907_1

Eļļas krēmos, eļļas serumos, eļļas matu kopšanas produktos… Tagad arī skropstu tušā. Iemesls, lai nagi niezētu pamēģināt.

Pirmais, ko vēlos uzteikt, ir iepakojums. Glīta bronzas krāsas tūbiņa, izdevies dizains un teksts, kam sanācis noturēties nenobružājoties 3 mēnešu intensīvas lietošanas un līdzi nēsāšanas laikā. Atsauks atmiņā rudeni 2014.

Pirmie iespaidi: priecājos ieraudzīt silikona birstīti, kas lika domāt, ka tuša līdzināsies L’oreal Volume Million lashes, kas ir mana līdz šim mīļākā tuša, bet nē. :[

IMG_20141118_145847_1

Taču īsie, lokanie sariņi apņem katru skropstu, un tam piepalīdz tušas mitrā formula. Sākumā ar tušu bija tādas kā “meh” attiecības. Lietoju visu laiku, nemainot ar citām, taču sajūsmā nebiju. Pašā sākumā varēju klāt, cik kārtas gribu, gaidīto efektu nepanācu [man patīk daudz, garas, melnas, teju mākslīgo skropstu efekta cienīgas skropstas], taču tas ir pozitīvs aspekts tām, kas meklē ikdienas tušu, kas nesalipinās skropstas, nepadarīs tās cietas un lūstošas. Ar laiku, tušai sākot mazliet izžūt, kaut ko līdzīgu vēlamajam efektam panākt ir vieglāk [ar 2 vai 3 kārtām]. Šeit vienā kārtā uz neatliektām skropstām:

IMAG0120

Kopš lietoju šo tušu, esmu aizmirsusi par trim lietām: 1. kā tas ir, kad skropstas salīp un nākas tās ķemmēt [mani rīti sākas 5.30, atbrīvo laiku citām lietām], 2. par skropstu atliekšanu ikdienā [klājot vairāk nekā 1 kārtā, birstīte nedaudz atlieks skropstas. Tiesa – efekts nebūs ilgs] un visbeidzot 3. – izkritušas un uz vaigiem atrodamas skropstas [divas iespējas – vai nu palīdz sastāvā esošā argāna eļļa, vai arī tas ir tāpēc, ka vasarā vairāk lietoju ūdensnoturīgās tušas].

Dienu iztur labi, nebirst, nesmērējas, tomēr dienas beigās ir viegli noņemama.

Kopumā ņemot, neesmu šīs skropstu tušas fane un atkārtoti nepirktu, bet kā ar tušu ikdienas lietošanai esmu pilnībā apmierināta, tomēr vēl esmu savas īstās un vienīgās tušas meklējumos.

Iesaku pamēģināt tām, kas, kā jau aptuveni teicu, tušā meklē spēju dot dabisku izskatu.

Cena: 10.79eiro.

3 thoughts on “Rimmel Wonder’full skropstu tuša.”

  1. ah, es jau domāju, kur tu pazudusi, bet manu sirdi nomierināja, kad Lapsiņa izstāstīja ko dari! Malacis!! Es ceru, ka šis nebūs vienīgais ieraksts vēl piecu mēnešu garumā.. 😦

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s