Flormar glitteru laineris.

Kad laukā tāds sevišķs rudenīgums un pa logu iekšā nāk lietainam laikam raksturīgā smarža pēc dažiem mājās padarītiem darbiem, kuriem beidzot pietiek laika, ir zināms, ka jāizveido raksts, kas iekļauj kaut ko pozitīvu jeb vienu no manām mīļākajām lietām pasaulē – glitteriem.

Gāju kaut kad vēl pavasarī cauri stacijai, kur vienā no veikaliem ieraudzīju trauciņu ar

Flormar Glitter Eyeliner.

Image

Pieejami uz to brīdi bjia, ja nemaldos, trīs toņi – zelta, tumši zaļš un šis – vara krāsā.

Swatchi 3 dažādos veidos:

Saules gaismā:

Image

Ēnā:

Image

1. lielā daudzumā un izpludināts;
2. lielā daudzumā un neizpludināts;
3. kā laineris.

• Lainerim ir otas veida aplikators, par ko neesmu sajūsmā, pie tam tas ir deformējies, tāpēc taisnas līnijas uzvilkšana nav ērta un elementāra, taču, tā kā laineri nepirku tādam nolūkam, mani tas nesarūgtina.

• Kā laineris tas ir samērā pigmentēts, bet izpludinot pigmentācija zūd. Ja vēlas intensīvu toni, tas jāklāj pietiekami biezs, kas savukārt nozīmē ilgu žūšanu un iespēju izsmērēties, taču, kad laineris plānā kārtā nožūst, tas arī paliek uz plakstiņa un turas, ja vien iztiek bez liekas berzēšanas, kā arī glitteri nost nekrīt.

• Spīdumu lielums ir vidējs. Tie ir rupjāki un uz tausti labāk jūtami nekā acu ēnu shimmeris, bet tie ir smalkāki nekā trauciņos nopērkamie kosmētikas glitteri.

Es to pirku, jo man patīk glitteri, bet “sausu” spīdumu lietošana prasa piedomāt, ar ko un kā tos likt klāt, tāpēc parasti glitterus atstāju īpašākiem notikumiem. Tagad varu tos lietot kaut katru dienu pa virsu acu ēnām, neuztraucoties par to nobiršanu utt. Atkarībā no garastāvokļa mainu glitteru daudzumu / intensitāti kā pati vēlos.

Kādu dienu, iespējams, publicēšu ar grimu, kurā to iekļauju, bet arī tad būtu grūti saprast, kā tas izskatās dzīvē, jo fotoaparāti + grimi + glitteri = sarežģīts un ilgs forografēšanas process. ;D

Tā kā man nebija nekādu īpašo cerību saistībā ar šo laineri un tas bija ļoti impulsīvs pirkums, esmu apmierināta ar kvalitāti. Kādam citam tas, protams, var šķist nekam nederīgs, bet man patīk, un par tādu cenu arī sūdzēties nevar.

Cena: Neatceros, vai samaksāju 1 eiro vai 70 centus, bet jebkurā gadījumā tas ir maz.
Tilpums – 5.5ml
Termiņš pēc atvēršanas: 6 mēneši.

Patīk piebilde uz iepakojuma: “Do not use inside eye” ;D Diezgan loģiski, bet, ja tā padomā – tiešām nevajag. ;D Vienā no pirmajām reizēm, kad lietoju, gadījās samirkšķināt aci, un nejauši vairāki spīdumi nokļuva acs iekšējā kaktiņā. Sāpēja, bet kauit kā dabūju ārā [ar acu pilieniem, asarām un ausu kociņiem ^^]

Nesaku, ka šis ir produkts, pēc kā būtu jāskrien uz veikalu un bez kā nevarētu iztikt, jo kā lainerim tam nav laba kvalitāte, bet kā glitteru acu ēnas tas var kalpot kā piedeva svētku grimam vai prieciņš ikdienas meikapa rutīnā.

Paldies, ka ienāci! :]

3 thoughts on “Flormar glitteru laineris.”

    1. Hey! Piedošanu! Bet tas žūst tik ilgi, ka to lietot kā laineri ir pagrūti, bet gan kādreiz pacentīšos iekļaut kādā grimā :]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s