Pēdējā laika favorīti.

Zilas debesis, dziedāšana, ejot pa ielu, pavasara smarža, atpūta pie dabas, ābeļu ziedi, pozitīva mūzika, peldēšanas sezonas atklāšana, zaļums, kafija, agri saulaini brīvdienu rīti – to visu un vēl vairāk esmu iemīļojusi pēdējā laikā, taču ir sakrājies arī šis tas, par ko neesmu stāstījusi. Domāju, ka mēneša favorītu rakstus vairs neveidošu, tā vietā nāks pēdējā laika apkopojums. Tas arī sniegs mazliet objektīvāku skatījumu uz mīļākajiem produktiem utt. Tāpēc piedāvāju jums pēdējā laika favorītus.

Sākšu ar nagu lakām.

Image

Aprīlī bija vai nu tā, ka nedēļu nelakoju neko un tad vienu dienu uzlakoju ko košu, vai arī nedēļu staigāju ar ko pavisam neitrālu, bet pēc tam uz divām dienām atpūtināju nagus. Smieklīgi, ka, lai gan nagus tagad lakoju ļoti reti [tas ietver sevī arī nost ņemšanu, kas nav tas veselīgākais process], nagi izskatās tik briemsīgi kā vēl nekad. ;D Darbs dara savu.

Flormar Pretty neona dzeltenā, par ko daudz nerunāšu, jo tikko iekļāvu to rakstā [šeit]

Flormar [kāds pārsteigums] Light Summer kolekcijas laka laikam 230. tonī. Maigs persiks ar tādu kā metālisku spīdumu. Nekāda sedzošā laka gan nav, bet divās vai trīs kārtās padara nagus smukus – neitrālus, bet spīdīgus un vismaz pēc izskata koptus. Praksē gan man nav teikts, ka nedrīkstu lietot lakas, taču pati apzinos, ka praktiskam darbam tas tomēr nenāk par labu, tāpēc, ja tomēr ko gribu uzlakot, izvēlos šo.

Image

 

Lumene Natural Code Stay in control anti-shine toniks. “Nesatur eļļas, parabēnus, salfātus, krāsvielas, silikonus un etilspirtu. Normālai jaukta tipa vai taukainai ādai. Notīra dekoratīvās kosmētikas paliekas un netīrumus [jā], kā arī efektīvi novērš ādas spīdumu [jā]. Palīdz iegūt viendabīgu ādas krāsu [jā] un atjaunot normālo mitruma līdzsvaru ādā [pārlieku nesausina, jā].” Lietoju arī krēmu no šīs sērijas, palīdz cīnīties ar ādas trakošanu pavasarī.

Avon Naturals Sweet Sugar plum & Vanilla scented spritz. Cik saprotu, kaut kas salīdzinoši jauns no Avon piedāvātajiem ķermeņa atsvaidzinātājiem, vai kā viņus tur sauc.. Saņēmu dāvanā, un ļoti iepatikās. Viegla un salda smarža, tieši tas, kas vajadzīgs pavasarim. Nav ļoti uzkrītoša. Iespējams, pasūtīšu arī kādu citu veidu.

Image

Šo lasu jau krietnu laiciņu, uz brīdi apstājos, nesen atkal nonāca redzeslokā. Interesanta grāmata, taču pagaidām nešķiet, ka ir domāšanā ko sevišķi mainījusi, bet ko var zināt – varbūt dziļi zemapziņā kas ir aizķēries. Paņēmu bibliotēkā, jo atcerējos divu draudzeņu ieteikumu, kā arī zinu, ka ir lasījuši vēl daži pazīstami cilvēki. Tomēr tā ir interesanta grāmata, ar kuru ceļot, pat neizkāpjot no gultas.

Esat lasījušas? Kādi iespaidi?

Mīļākā dziesma aprīlī, ko klausos nonstopā, ir

5 Seconds of Summer – She Looks So Perfect. Ja klausāties radio, noteikti būsiet dzirdējušas.

Nu, tas, šķiet, ka arī ir viss. Kas jums tāds sevišķi mīļš iepaticies pēdējās nedēļās? ;]

6 thoughts on “Pēdējā laika favorīti.”

 1. 5seconds of summer tāds baigais boy-bands 😀 nebūtu viņi tik salkani, pat varētu klausīties 🙂
  Un grāmata ar laba, man jau kādu laiku atrodas plauktā, bet vēl nav sanācis sākt lasīt 🙂

  1. Haha, kā jau boybandi. 😀 Bet pavasarī gribas, lai dzied par skaistām meitenēm utt utt. ;D
   Kā tu zini, ka laba, ja neesi sākusi lasīt? 😀 Arī daudzi ir teikuši, ka patika / mainīja dzīvi etc?

  1. Awww, yesss! Uzlabo garastāvokli, sāku dienu ar šo dziesmu parasti.

   Tad labi! Esmu pusē, varbūt ar laiku būs vēl kas tāds, kas liks aizdomāties. :]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s