Shocking apple coral strudel.

Ārā spīd saule, ir silti, man ir vienīgā brīvā diena šajā nedēļā, un logi stāv vaļā, un tas nozīmē to, ka jāļauj pavasarim ienākt arī dzīvoklī. Vispār pavasarim jāļauj ienākt jebkur – mājās, galvā, izskatā, jo tas ienes jaunas vēsmas, atnes motivāciju un dod prieku pēc ziemas drūmuma, un viens no iemesliem, kāpēc es gaidu pavasari, ir košas krāsas grimā.

Šodien parādīšu vienu no pēdējā laika mīļākajām lūpu kombinācijām košā, bet piezemētā tonī, ko izmantoju gan ikdienas gaitās, gan uz darbu, gan skolu.

Izmantotie produkti:

Image

Sāku ar Maybelline Colorsensational Vivids lūpu krāsu tonī 910 Shocking Coral. Vivids kolekcija iznāca pagājušajā pavasarī, un uzreiz iekaroja manu uzmanību, kaut arī iegādājos tikai vienu no tām. Sen neesmu bijusi pie Maybelline stendiem, kāda zina, vai tās vēl ir pieejamas? Taču šī ir viena no manām mīļākajām lūpu krāsām siltā korallīgi rozā toņa dēļ, kas lieliski piestāv siltai un neitrālai ādas krāsai, kāda ir man. Ja man šī ir festivālu / īpaša garastāvokļa lūpu krāsa, ja lietoju to pilnā intensitātē, tad ikdienai izvēlos to klāt plānā kārtā, lai tonis būtu tikai nojaušams un nebūtu jāuztraucas, ka tā varētu izplūst, smērēties utt utj. Patīk tās vieglā, bet superpigmentētā formula, kas padara to par diezgan noturīgu.

coral

Taču, lai mazliet toni piezemētu, padarītu nedaudz vairāk uz persiku pusi un dotu spīdumu, izvēlos NYX Butter Gloss tonī Apple Strudel. Par šo vairāk šeit. Maigs pavasarīgs persiku tonis, par ko jau rudenī teicu, ka šis varētu būt pavasaris, un tā arī ir! Labi sadarbojas ar lūpu krāsu, dod dabisku, vieglu spīdumu bez glitteriem un mitrina lūpas, kas ir svarīgi pavasarī, kad laikapstākļi vēl svārstās, temperatūru stabiņa atzīme lēkā uz augšu un uz leju, un mēdz pūst nejauks vējš. Turas arī tīri labu laiciņu un neizpludina lūpu krāsu gar lūpu malām. Apakšējā attēlā abu produktu kombinācija.

Image

Kāpēc man tik ļoti patīk šī kombinācija? Jo tā dod košumu, bet nav tik uzkrītoša, ka to nevarētu lietot ikdienā. Tieši šādas kombinācijas ir tās, kas man uzlabo garastāvokli, jo labi sadarbojas savā starpā, ir komfortablas, no lūpām pazūd pakāpeniski, ja neēd vai nedzer, un ir ļoti mīlīgas un pavasarīgas! :]

Kas Tev ir uz lūpām pavasarī? Nude / pasteļi / varbūt kāds košs sarkanais? Vai pavasara modes tendence – koši oranžais? Padalies! :]

Bet tas pagaidām no manis viss, atā! :]]

13 thoughts on “Shocking apple coral strudel.”

  1. Piekrītu! ;] Bildēs gan vairāk uz rozīgo, bet to jau gan jau daudzas zina, kā izskatās Shocking coral. :]
   Beigās sanāk kaut kas pavisam meitenīgs. ^^

 1. Ar šo toni es nekādi nespēju sadraudzēties, tas man liekas pārlieku košs uz manām lūpām, bet Tev tik smuki izskatās gan viens pats, gan kombinācijā ar Nyx 😉
  Pierunāji mani pamēģināt vēlreiz šo zvēru 😀

 2. Man patīk visi rozā toņi uz lūpām, sākot ar maigi rozā līdz košai fuksijai, favorīts ir Catrice 210. Bet šodien nopirku savu pirmo Nude toņa lūpukrāsu, arī no Catrice. Pirmie iespaidi – patīk un neizskatās, ka lūpas būtu ar tonālo iesmērētas ;D Jūtu, ka kļūs par vasaras favorītu.

 3. skaisti izskataas arii luupukraasa viena pati, labs klaajums!!
  es joprojaam eju ar statement luupaam. nu nevaru atradinaaties no sava burgundija. dazhkaart arii bliezhu sarkano ikdienaa. jaanopeerk kkas piezemeetaaks 😀

  1. Vai ne? Un nav pat pilnā intensitātē, klājas burvīgi, patīk Maybelline lūpukrāsas, bet Vivids bija sajūsmas vērtas. O, īstenībā burgundijs man pat šķiet viena no tām krāsām, kas var būt uz lūpām visu cauru gadu, ja vien garastāvoklis atļauj. Kuru konkrēti Tu lieto?
   Nāk vasara, piezemētāku nevajag, vajag ko košu, hihi.

 4. Ļoti skaisti! Es ikdienā turos pie piezemēti rozīgajiem toņiem, NYX Butter Gloss Strawberry Parfait ir viena no iecienītajām..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s