Pirmais iespaids: L’oreal Volume Million Lashes skropstu tuša.

Šī tuša jau laiciņu stāvēja plauktā nelietota, jo bija jāizlieto arī kāda cita, tāpēc pie kārtīgas izmēģināšanas tiku tikai tagad. Bet atsauksmes, ko esmu lasījusi, ir tikai un vienīgi labas.

Image

Lai redzētu manu viedokli un attēlus, turpini lasīt!

Ražotājs: “Don’t just volumize, millionize your lashes with our New mascara: Volume Million Lashes. The in-built excess wiper removes excess mascara for no clumps and the millionizer brush separates lashes for a fanned out lash look. The Millionizer brush has a multitude of bristles to separate lashes for a fanned-out lash effect. The elastomer applicator is ultra flexible with both long and short bristles to coat each lash evenly from root to tip.”

Otiņa: lokans elastomēra – gumijas aplikators, no kura patiešām pārsvarā tiek labi noņemta liekā tuša. Neesmu daudz ar tādiem saskārusies, bet sen bija viens šāda tipa favorīts – Maybelline Define-a-lash skropstu tušai. Pārsvarā dodu priekšroku parastajām otiņām, jo man šķiet, ka tās labāk “izķemmē” skropstas un rezultātā tās nav tik salipušas. Otiņa piemērota arī tām, ko daba apveltījusi ar īsām un ne pārāk kuplām skropstām.

ImageRezultāts uz manām skropstām:

Atliektas skropstas bez tušas:

ImageTuša vienā kārtā:

Image

Image

Klājās diezgan labi un tika klāt visām skropstām. Viegli noklāt arī apakšējās skropstas, pagarina un pirmajā kārtā nesalipina skropstas.

Divās kārtās:

Image

Image

Rādu otru aci, tāpēc, ka pēc pirmās kārtas labajai acij ļāvu tušai nožūt, jo vajadzēja nofotografēt, bet es nekad neklāju otro kārtu pēc nožūšanas, citādi man sanāk baigās zirnekļskropstas. Šeit uzreiz klāju otro kārtu un tuša nav tik traki savēlusies kā labajai acij.
Varbūt, ja mēģināšu atkal, sanāks veiksmīgāk. Man jebkurā gadījumā patīk ļoti noklātas skropstas, jo vai tad es kaut kad būtu samierinājusies ar dabisku efektu? Pff, nē. Varbūt vienas pašas skropstas tā neizskatās labi, bet ar pārējo grimu ar acu ēnām varētu izskatīties pieņemamāk. Lai gan – ar šo tušu var panākt abus efektus – gan atdalītas un pagarinātas gan ar piešķirtu apjomu.

Vēl, pirmajā reizē lietojot, šķita, ka diezgan ātri nožūst, bet varbūt tas tāpēc, ka fotografēšanas dēļ acis daudz nemirkšķināju.

Kopumā: ja nebūtu man šī skropstu tuša uzdāvināta, šaubos, ka būtu pati pirkusi, ja zinātu, ka tai ir gumijas aplikators ar tik īsiem sariņiem. Bet pēc pirmās lietošanas reizes man ir saglabājies samērā labs iespaids. Mamma teica, ka viņai šī tuša nosmērēja zem acīm, bet viņa nelieto neko citu, izņemot skropstu tušas; man vienmēr ir pūderis, tāpēc ar šādu problēmu nesaskaros. Iespējams, kaut kad uzzināsiet manas “apdeitotās” domas, bet pagaidām vērtējums: ♥♥♥♥

Kāda ir Tava pieredze ar šo tušu? Un kā Tev ir parasti – pirmais iespaids sakrīt ar domām pēc tam?

5 thoughts on “Pirmais iespaids: L’oreal Volume Million Lashes skropstu tuša.”

  1. Man ir dalītas domas- it kā nav slikti, bet ja iespēja izvēlēties, piemēram, Telescopic, tad tā noteikti uzvar. Šī man likās viduvēja, nekāds WoW!..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s