Vasaras rīta sejas kopšanas rutīna.

No rītiem, vienalga – skolas vai vasaras – man ir diezgan liels slinkums, tāpēc sejas attīrīšanas utt. rutīna ir krietni vien īsāka nekā vakaros, kad, pirmkārt, jau ir jānoņem kosmētika.
Bet, tā kā vakara sejas kopšana ieilgst vismaz stundas garumā, rīta slinkuma un varbūt arī laika trūkuma dēļ neko ilgāku par piecām minūtēm darīt negribas, tāpēc pirms krāsošanās izpildu tikai trīs soļus:

1. solis. L’oreal micelārais ūdens. 

Image

Kā jau, iespējams, redzējāt rakstā par vakara sejas kopšanas rutīnu, šo lietoju arī vakaros, lai kārtīgāk noņemtu acu kosmētiku. Bet ūdensnoturīgā tuša mēdz būt tik niķīga, ka vakarā pilnībā tomēr nost nenonāks un no rīta gadīsies pamosties ar nelielām tušas paliekām ap acīm. Tam man palīgā nav micelārais ūdens.

2. solis. Rival de Loop ūdens. 

Image

Tā jau lietotu tikai vienu šāda veida produktu, bet, tā kā šo nevar izmantot ap acīm, bet kaut kā tomēr jālieto ir, lietoju uz sejas un kakla. Atsvaidzina, labi smaržo un sniedz labi attīrītas ādas sajūtu, bet man pēc tā lietošanas obligāti ir jāuzklāj mitrinošs dienas krēms, jo var būt sausinošs.

3. solis. Dzintars matējošs mitrinošs krēms.

Image

Visbeidzot šis ir mans galvenais vasaras dienas krēms, kuru no rīta uzklāju pirms kosmētikas lietošanas. Pietiekami mitrinošs, kā arī manai ādai palīdz dienas laikā izturēt bez lielas spīdēšanas. Labi sadarbojas ar tonālo vai BB krēmu. Labi smaržo un ātri iesūcas / nožūst.

Tas arī viss; paldies, ka lasīji!
No kādiem soļiem sastāv Tava rīta sejas kopšanas rutīna?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s