Beauty things I suck at tag.

Atgādinu, ka vēl iespēja pieteikties mazam giveaway, ko rīkoju! Tiem, kas piedalās, – man apnika gaidīt, un drīzumā izlozēšu arī uzvarētāju.
Bet nu pie lietas.

eac9d-beautythings1
attēls ņemts no šejienes.

Lai arī ar krāsošanos man ir diezgan liela pieredze [esmu iedomīga, zinu, bet tā ir ;D], tā kārtīgi padomājot, ir tomēr šādas tādas lietas, ar kurām tomēr dažkārt nesokas nemaz tik labi. Tā kā gribējās izveidot šodien kādu rakstu, izdomāju, ka padalīšos ar tām.
Jauktā secībā neatkarīgi no tā, cik ļoti man tas nepadodas.
1. Lakot nagus. Pati nagu lakošana man nav problēma. Uzlakot labās rokas nagus varu gandrīz tikpat labi kā kreisās, dažreiz, ja nav slinkums, uztaisu arī kādu vienkāršu dizainu. Bet tas žūšanas process.. nespēju. Vienkārši nespēju. Vienīgais, kas kaut cik var ļaut maniem nagiem droši nožūt, ir rakstīšana uz datora klaviatūras, bet arī tad bieži vien kaut ko sabojāšu. Vai arī man vajadzēs kaut kur iet, ģērbties, sagribēsies ēst utt. Tiešām reti gadās tā, ka nagi pilnībā nožūs neaizskarti.
2. Turpinot par nagu tēmu. Ilgi noturēt nagu laku uz nagiem. Ir cilvēki, kas nagus lako katru dienu vai reizi pāris dienās. Bet iepriekš minētā iemesla dēļ tomēr nagus lakoju retāk. Gribētos reizi nedēļā. Bet – vai nu man tā nagu laka apnīk, vai, kas ir vēl biežāks iemesls, es aiz nervozitātes un garlaicības sākšu nagu laku lupināt nost no nagiem. 
3. Čirkot matus.
Daudzām meitenēm šī visticamāk nav problēma. Man mati dabīgi ir lokaini, bet tik reti esmu apmierināta ar matu dabisko struktūru, ka izvēlos tos taisnot. Bet čirkaini mati kā tādi man patīk, tāpēc lokoju tos ar taisnotāju. Bet vienalga, vai es taisu čirkas, vai viļņus, vienā pusē tie būs čirkaināki. Un citreiz tās izskatīsies tik nesmuki, ka, lai rūpētos par nerviem, labāk matus vienkārši atkal iztaisnot.
4. Uzkrāsot tievu laineri. Dažreiz ir dienas, kad gribas uzkrāsoties vienkārši. Tādās dienās es labāk šķidro laineri nemaz neņemšu rokās. Laineri lietoju jau gadus piecus vai sešus, bet vienmēr, kad gribu uzvilkt tievu līniju, tā paliks arvien biezāka un biezāka, jo man tā ir pierasts un uzskatu, ka bieza cat-eye man izskatās labāk nekā tieva svītra.
5. No tā arī izriet – uzkrāsoties dabiski. Laikam nepavisam neesmu apmierināta ar savu izskatu, ka gandrīz katru dienu tā vietā, lai piecās minūtēs uzkrāsotu kaut ko vienkāršu, pusstundu pavadu, veidojot tumšas dūmakainas acis. Un tur es neko nevaru darīt.
6. Izvairīties no spīdumiem pa visu seju. Shimmerīgas acu ēnas, salīdzinot ar matētām acu ēnām, ir jaunums man, bet izmantoju tās gandrīz katru dienu. Un katru dienu vai nu aizmirstu pielikt zem acīm kaut ko, kas noķers spīdumus, vai arī pieraduma dēļ uzklāšu tonālo vai BB krēmu un konsīleri pirms acu grima veidošanas. Kļūda. Pēc tam ir tik grūti tikt vaļā no visiem shimmeriem, ka gribas mazgāt visu nost un sākt pa jaunu. Bet citreiz tā gadās arī ar nobirušām matētām ēnām.
7. Regulāri apmeklēt frizieri. Šī varētu būt problēma daudzām sievietēm. Bailes no friziera, manuprāt, pēdējā laikā ir diezgan populāras. Un man tādas ir jau gandrīz četrus gadus, jo dažiem no viņiem vārdi “mazliet izfilēt” nozīmē atstāt uz galvas matus dažu centimetru garumā. Un tad vari raudāt un gaidīt, kad ataugs.. Un kopš tās reizies pie friziera esmu bijusi vienu reizi, bet matu galu apgriešanu, lai arī cik slikti tas būtu, uzticu sev. Pati sev friziere.
8. Un visbiedzot – iegūt vienmērīgu iedegumu. Šovasar par pārsteigumu sev, pateicoties sauļošanās līdzekļiem, man tas mazliet izdevās. Pagaidām neesmu ne apdegusi, ne iesauļojusi tā saucamo traktorista iedegumu, bet līdz šim katru vasaru tā ir gadījies.

Šīs ir tās ar skaistumu saistītās lietas, ko iedomājos, kas man mēdz nepadoties.
Labprāt uzzinātu, vai mums šajā ziņā ir kas kopīgs un kas ir tas, kas nepadodas Tev. :]
Paldies par uzmanību!
P.S. ievēroji jauno virsraksta daļu? ;D

2 thoughts on “Beauty things I suck at tag.”

  1. Jaunā virsraksta daļa nu ļoti forša. Esmu ievērojusi, ka daudzi blogi aizguvuši kaut kur tādu tendenci … nu bilžu rinda utt. 🙂
    Par tagu – ļoti interesants. Domāju, ka pēc pamatīgas apdomāšanas arī es šo varētu izpildīt, taču uz sitienu nenāk prātā neviena tāda lieta. 😀

    1. Jā, varu teikt, ka iedvesmojos arī no tevis ar to virsrakstu. ;D Paldies! Tās bilžu rindas izskatās kaut kā baigi labi.
      Jā, vai ne, liekas “O, es taču visu māku!”, bet, ilgāk domājot, tomēr atrodas viskkas. Ja ir, tad ziņo! ;D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s