Prieciņš.

Čau, čau!

Šis pēdējais vīkends bija tik foršs, ka nevarēju neuzrakstīt rakstu, kas saistīts ar to. Vakar atgriezos mājās no Liepājas, kur jau trešo gadu norisinājās festivāls Summer Sound, bet to jau jūs noteikti zinājāt. Arī es festivālu apmeklēju jau trešo reizi, par ko man ir arī liels prieks, jo vismaz ir kāds festivāls, ko patiešām patika apmeklēt vairākkārt, un šogad tas, protams, atkal nelika vilties. Grupu bija mazāk nekā iepriekšējos divus gadus, bet visa programma šoreiz bija daudz pārdomātāka un ļāva cilvēkiem vairāk pulcēties ap galvenajiem izpildītājiem.
Mans favorīts nenoliedzami bija MIKA. Omg! Tie, kuri tur nebija, pat nevar iedomāties, kādas emocijas sagādāja viņa uzstāšanās. Sākumā likās, ka būs vienkārši forši, ka vismaz dziesmas zināmas un būs jautri padziedāt līdzi. Dažas dziesmas dzirdēju pirmo reizi, un tieši tāpēc tagad tās man skan gandrīz nepārtraukti. Tik iedvesmojošā un pozitīvā koncertā nekad nebiju bijusi, un, atbraucot mājās, tā bija viena no lietām, ko vēlējos piedzīvot atkal! Un atkal.. Runājot par Prāta Vētru, – es neesmu fane, ja godīgi. Šad tad paklausīties var, bet, tā kā bija vēl kas cits, ko gribējās dzirdēt, darīju kaut ko, kas sākumā likās neiespējams – spraucos arā no pūļa. ;D Tas likās mūžīgi. Bet salūts gan bija smuks.

Un tagad par to, kādēļ vispār sāku rakstīt šo rakstu:

Kas vēl mani ļoti iepriecināja Summer Sound laikā? Maybelline un Garnier stendi.
Ieejot festivāla teritorijā, radās maza nesaskaņa ar apsardzi, tāpēc garastāvoklis mazliet sabojājās, bet drīz jau ieraudzīju abu stendus un manas actiņas iemirdzējās. Zināju jau iepriekš, ka būs iespējams nolakot nagus ar Maybelline Colorama nagu lakām un, nosaucot paroli, iegūt pārsteiguma balviņas, bet nedomāju, ka tajā brīdī tas būs tik iepriecinoši. ;D Tas pats pie Garnier stenda. Abas firmas noteikti bija labi padomājušas par to, lai sestdienas rītā meitenes atkal labi izskatītos, justos svaigi un būtu gatavas atkal ballēties!
Un rezultātā ar smaidīgu muti devos tālāk ar šiem te labumiem:

Image

Garnier Intensive Care Softening Protective hand cream.
Viena draudzene saņēma šo pašu, bet otra izvēlējās superīgu zaļu pludmales somu.
Garnier Miracle Skin Perfector BB krēma paraudziņi.
Šāds man viens tieši jau bija līdzi kosmētikas maciņā, jo neaizņem daudz vietas. Bet tik forši īstenībā tām, kam nekā tāda nebija līdzi, jo BB krēms ir ideālais festivāla variants.
Garnier Nordic Moisture Match krēmu paraudziņi.
Šos palūdzu, jo man uz pastu nez kāpēc nepienāca jau sen pasūtītie paraudziņi. Tāpēc man patīk, ja lielākus pasūtījumus pienes kurjers, šādi maziņie kaut kur vienmēr pazūd. Lietoju šo pašu krēmu sausai ādai, bet gribējās pamēģināt arī citus, jo rozā variants pagaidām patīk, tāpēc palūdzu paraudziņus ar domu, ka kaut kad varbūt ielikšu kaut kur līdzi ņemšanai kosmētikas somiņā.

Maybelline The Colossal Kajal acu zīmulis.
Par šo ļoti sapriecājos. Neesmu lietojusi, bet melni acu zīmuļi noder vienmēr. Ja vajadzētu, būtu bijis labi sestdienas un svētdienas rītos, lai mēģinātu noslēpt faktu, ka gulēts tikai dažas stundas.
un
Maybelline Dream Matte mousse tonālā krēma paraudziņš.
Šo arī neesmu lietojusi. Excited to try.

Nu tā. Varbūt jums ir vēlme pēc kāda pirmā iespaida raksta par kādu no šiem produktiem, par ko jāpateicas Maybelline un Garnier?

Un noskaņai dziesmiņa:

 

7 thoughts on “Prieciņš.”

  1. ļoti interesē roku krēms 🙂 bet nu es tagad tāda sašutusi…arī biju Summersoundā bet nebiju ne dzirdējusi par tādām teltīm, ne tādas kaut kur redzēju…

  2. ā, un ļoti piekrītu par Mika koncertu. pietika labo emociju visam mēnesim! tā izdziedājusies nebiju sen

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s