Pirmdienas apskaidrība.

Es vienkārši nevaru noturēt maku aizvērtu un visticamāk esmu šopaholiķe. 

Atlika ieiet Drogas mājaslapā, apskatīties un ieraudzīt to, ka tik daudz dažādu akciju un loteriju, ka apjukt var. Un es, protams, iekritu un, kaut vai ilgi domājot, mazliet pāršāvu pār strīpu viens dienas iepirkumu ziņā. Tā jau visur mājās, kur skatos, pilns ar manu kosmētiku un sejas / ķermeņa kopšanas līdzekļiem, bet šopaholisms laikam ir iedzimts un vaļā no tā netikšu nekad. Tad, nu, mani, šodienas pirkumi.

Pērkot jebkuru Maybelline skropstu tušu un vēl kādu Maybelline dekoratīvās kosmētikas produktu, dāvanā Maybelline Big Eyes acu ēnu kvartetu. Izvēle: četras dažādas paletītes.
Image

Ilgi stāvēju pie stenda un domāju, ko ņemt, kaut arī neko sevišķi nevajadzēja, bet nē, dāvanu gribējās. ;D

Image

Paņēmu Maybelline The Collossal Volume express skropstu tušu – ūdensnoturīgo [jo nekad ūdensnoturīgo tušu neesmu lietojusi, šaubos, ka man patiks, bet, tā kā karstās dienās, kā zināms, skropstu tuša mēdz veidot pandas acis, paņēmu, ja bija iespēja]. Un vēl paķēru Maybelline Colorama nagu laku [tonī 214], jo nagu laku taču nekad nevaru būt par daudz, vai ne? ;D Ņēmu no parastās kolekcijas, jo viens neons jau ir un vairāk neko no neonu kolekcijas nekārojas. Pirms tam gan pārprasīju pārdevējai, vai nagu laku arī var ņemt. Sākumā likās šaubīgi, jo sanāk lētāk, nekā pērkot ko citu, bet labi vien ir, arī pēc ilgas prātošanas sapratu, ka pagaidām neko citu nevajag.

Un ieguvu savā īpašumā Maybelline Big Eyes acu ēnas [01 – Luminous Brown]. Nebrīnīšos, ja šo visneitrālāko paletīti izķers visātrāk, kaut arī pārējās paletītēs ir gan neitrāli, gan vasarīgi koši toņi, kas būtu superīgi nelieliem krāsu akcentiem, bet man tādu šobrīd nevajag. ;D
Varbūt rīt atrādīt šo manu kvartetu?

Otra lieta, kas man lika ļauties kārdinājumam, bija loterija. Un laikam arī kāre uz loterijām pāriet paaudzēs. ;D Vai man vajadzēja jaunu dušas želeju vai ziepes? Teorētiski nē. ;D

Image

Jūtu, ka izklausos pēc kaut kādas reklāmas. ;D Pērkot jebkuru Palmolive produktu no jaunās Mediterranean Moments kolekcijas, ir iespēja piedalīties loterijā. Neteikšu, ko var laimēt, jo tas jau izklausītos par traku. ;D Noteikumus var redzēt mājaslapā vai veikalā. Bet diemžēl.. es nepiedalītos, ja dušas želejas smarža nebūtu mani burtiski apbūrusi. Iedomājies maija pēcpusdienu, kad dodies pastaigā pa kādu vecu pagalmu vai skvēru vai izej dārzā, kur aug maijpuķītes un varbūt uzvēdī aromāts no netālu augoša rožu krūma. Nu, tieši tā arī smaržo šī dušas želeja. ;D Laikam esmu sākusi izaugt no visām zemenītēm, avenītēm utt. un sāku pievērsties ziedu aromātiem, kas vēl tik nesen nemaz tik ļoti nepatika.
Un iepakojums arī šai te bija visglītākais. ;D
Jauka smarža un labs iepakojums, tātad jāpērk – cik tipiski!

Flormar Supershine nagu laka [tonī 04] – jo “nagu laku taču nekad nevar būt par daudz, vai ne? ;D”

Pēc iztērētiem aptuveni astoņiem latiem sapratu, ka jāpārtrauc atkal uz brīdi katru dienu pat vairākas reizes iegriezties dažādās Drogās un vēl jo vairāk – kaut ko pirkt -, tāpēc, lai varbūt atbrīvotos no daļas tās kosmētikas, kas, uz galda stāvot, no rīta aizsedz saules gaismu, no rītdienas uzsākšu atkārtotu project pan. Šoreiz – minimums 30 produktiem jābūt izlietotiem [tad redzēs, varbūt skaitīšu klāt arī tos, ko nelietoju vai kas jau kļūst par vecu]. Būs grūti un, iespējams, ilgi, bet vajag. ;D Jau saliku groziņā daļu tās kosmētikas, kas būtu jālieto pēc iespējas intensīvāk.

Paldies, ka lasīji!

Un vai tev arī mēdz uznākt ļoti lieli sirdsapziņas pārmetumi par iegādātajiem pirkumiem, kaut arī visi no tiem patīk?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s