Percy&Reed Colour & Shine shampoo.

Image“Piešķir matiem spīdumu un padara matu toni dziļāku. Aveņu eļļa piešķir matiem spīdumu, pro vitamīns B5 padara matus spēcīgus. Iegūstiet sarkanā paklāja cienīgu rezultātu. [;D]”

Ja Tev patīk ļoti zīdaini mati no saknēm līdz galiem, Tev derēs! Mani mati kļuva pat pārāk mīksti, un kāpēc man nepatīk pilnīgi mīksti mati? Jo tie kļūst pilnīgi neieveidojami [kur nu vēl runa par sarkano paklāju? ;D]. Pat ar mammu sakrita domas, arī viņai ne visai patika [pat teica, ka šad tad varbūt ar to izmantos, mazgājot adījumus ;D], kaut arī likām uz to lielas cerības, ka mati būs vienkārši superīgi. ;D Tā jau atbilst aprakstam – padara matus spīdīgus, gludus un mīkstus, tik viegli ķemmējamus, ka pat nepateiksi, ka kaut kad ir bijuši krāsoti un bojāti. Bet šaubos, vai tādēļ būtu jāmaksā līdz pat 10.50ls par šampūnu, ja tādu pašu efektu var panākt ar daudz lētākiem kondicionieriem, pašgatavotām maskām utt.

Vērtējums: ♥♥♥
Bet, kā jau teicu, ja Tev patīk mati ar spīdumu un ir vienalga par to, ka tie var būt grūti veidojami [domāju – uzkasīšana apjomam utt.] un, kā manā gadījumā ar pakāpeniskiem matiem, – zaudēt kuplumu -, tad šis varētu būt šampūns Tev.

Smarža – nekas īpašs.

Iepakojums gan ļoti glīts un piesaistošs. ;D

Varbūt Tu esi lietojusi šo šampūnu vai kādu citu Percy & Reed matu produktu? Kāds ir Tavs viedoklis un pieredze?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s