Organix Hydrating Macadamia Oil Shampoo / Conditioner.

Image“Mitrina pašus sausākos, trauslākos matus. Padara tos mīkstus, elastīgus un dzīvīgus. Nogludinošā makadamijas eļļa apvienota ar mitrinošo bambusa ekstrakstu, lai nodrošinātu īpašu mitrināšanu. Cukurniedres ekstrakts padara matus zīdainus”

Tilpums: 385ml.
Cena: 7.50ls
Ražots: USA, netiek testēts uz dzīvniekiem.

Sastāvs šampūnam:

Image

Sastāvs kondicionierim:

Image

Izslavētā, labi zināmā makadamijas eļļa piesaistīja šiem produktiem veikalā jau, ja nemaldos, vasarā, bet, tā kā negribējās maksāt tik daudz pašai, vēlāk kondicionieri saņēmu kā dāvanu no mammas Ziemassvētkos ;D [jā, zinu, esmu pamatīgi aizkavējusies ar aprakstu, bet, protams, gribējās no sākuma kārtīgi pārbaudīt un izmēģināt].

Un ziniet ko? Gan man, gan mammai šis šampūns un kondicionieris kļuvuši par iecienītākajiem, lai arī es pati to lietoju tikai reizi nedēļā. Ne jau tikai tāpēc, ka krietni padārgi un negribas ātri iztērēt, bet arī aprakstā rakstītais ir pilnīga taisnība – mati ir mīksti, mitrināti un spīdīgi, bet tajā pašā laikā – pakļāvīgi, viegli ķemmējami un pats galvenais – arī viegli ieveidojami. Lietoju reizi nedēļā tāpēc, ka, pirmkārt, tā man ir kā daļa no svētdienas mājas SPA ;D, otrkārt, negribas, lai mati pie tiem pierod, un, treškārt, vannas istaba ir pilna ar visādiem šampūniem, kuri arī tomēr ir jālieto. ;D

Smarža – nekas ļoti wow, bet smaržo patīkami.

Mans vērtējums: ♥♥♥♥♥, bet, atbildot uz jautājumu, vai ir vērts maksāt tādu summu par šampūnu un kondicionieri, es domāju, ka . Par daudz mazāku cenu ir iespējams atrast kondicionierus, maskas, eļļas, kas darbojas tikpat labi.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s